Treść opublikowana przez ChiPis
-
Montaż przełączników kierunkowskazów wycieraczek oraz tempomatu od polifta w Audi A4 B8
No to pasuje takiego szukalem. Ale wolałem sie upewnic bo na aukcji pisze ze do avanta Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż przełączników kierunkowskazów wycieraczek oraz tempomatu od polifta w Audi A4 B8
Czy to są na pewno manetki od avant? Prawa manetka nie ma "narysowanych" opcji do wstecznej szyby. Generalnie mam sedana więc nawet lepiej byłoby gdyby było to od sedana http://allegro.pl/manetki-pod-kierownice-audi-a4-b8-8k0-avant-2013-r-i5062281254.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Potrzebuję pomocy w wyborze. Interesują mnie dwa modele felg. (Miałyby one trafić do czarnego b8 sedan (gdyby miała ta informacja pomóc . )) http://allegro.pl/audi-a5-kola-felgi-s5-sline-felgi-19-opony-i5059128539.html oraz http://allegro.pl/audi-19-5x112-255-40-19-a7-4g8-stan-perfekcyjny-i5397712464.html Pierwszy wariant, oryginalne miałbym dostęp od ręki tez z dobrymi oponami i w dość niższej cenie. Za drugim wariantem przemawia przede wszystkim nietuzinkowy wygląd, ale trochę się boje, że nie są ori. Co prawda są nowe i 24 mce gwarancji.. Co sądzicie? (Jeżeli o mnie chodzi to najchętniej kupiłbym obie. Jednak zdrowy rozsądek bierze górę nad decyzją przez to zapytanie do Was.
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
Masz może numer części? I czy opisałbyś krótko montaż?
-
Jakie Końcówki wydechu
Czy w wydechu 3.0 TDI Mocowanie tłumika jest tylko od strony końcowej rury? W 2.0 TDI jest na pewno jeszcze przed końcowym tłumikiem. Ma ktoś numer części zaznaczony na pierwszym obrazku numerem 11?
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
O to nie zapytalem. [emoji14] powiedzial ze robi jak oryginaly [emoji14] zapytam jutro jak bede wysylal i dam znac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
Znalazłem gostka co szyje dywaniki, mam mu wysłać oryginalny na wzór i zrobi mi z tego samego materiału i koloru plus wzmocnienia na piętę i boki, żeby nie wyginał się niepożądanie dam zdjęcia jak przyjdzie i jak cenowo się to przedstawia
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
O masz.. Dzięki wielkie
-
Listwy zewnetrzne progowe S LINE A4 B8 vs A5
Witam. Czy ma ktoś dostęp do listw progowych zewnętrznych Lewa+Prawa (8K0 854 931 A + 8K0 854 932 A) ? W serwisie we Wrocławiu chcą 325zł szt. Chyba, ze ma ktoś sklep w którym można dostać to w dobrych pieniążkach? Jeszcze jedno pytanie 8K0 807 110 1RR Listwa pod przedni zderzak, kolor szary platinium. Ktoś ma może numer lakieru?
-
Chromowanie / Metalizowanie elementów plastikowych- zakład?
Witam. Czy ktoś z Was zna jakiś zakład w którym chromuje się lub metalizuje elementy plastikowe? Wiem, że metalizacja jest mniej trwała jak chromowanie i działa na zasadzie jak lakier samochodowy, ale i to ratowałoby sprawę . Potrzebuję zrobić na błysk kilka elementów z tworzywa sztucznego.
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
Koszt spryskiwaczy to 60zl. Dolna plastikowa listwa wchodząca w zderzak 180 cośtam zlotych. I listwa srebrna lub szara na zderzak s line to prawie 270zl. Kratki halogenu s line 120zl sztuka. Jestem świeżo po zakupach ah. I halogeny valeo 150zl sztuka Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Dzięki za prv. Felunek nieziemski I gratuluje autka, bo naprawdę robi wrażenie
-
Dywaniki pod nogi, materiał.
Witam, Poszukuję dywaników do a4 b8, W kolorze czarnym (czy też ciemnym grafitowym), materiałowe. Interesuje mnie głównie dywanik od kierowcy który ja mam zniszczony, resztę mam bardzo ładną. Czy polecicie jakąś firmę? Chyba, że można kupić jeden dywanik Ori. Jeżeli tak to czy ma jakiś konkretny numer?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
W aktualnych mam pirelli P7 i naprawdę chwalę sobie. Mam na oku te felgi co Ty masz z oponami już, ale nie wiem co to za firma jeszcze, w środę jadę oglądać. Zobaczymy
-
Listewki chromowane na grill
Ale z drugiej strony jak się sprawdzają i nie odlecą po pierwszym myciu to czemu nie
-
Listewki chromowane na grill
to sporo, rzeczywiście. Ja raz kupiłem te docinane ale niestety porażka się okazała
-
Mycie silnika CR
Ja używałem płynu do zabrudzonych silników. Może być jakakolwiek firma byle tłuste plamy zmywało i inne zabrudzenia Ważne jest by posprawdzać bagnet i korki od wlewów czy nie są czsami pootwierane. Nie można też lancą od myjki za blisko przyciskać. Generalnie myłem kilka razy i nie było problemu
-
Problem z wibracjami na postoju
U mnie też drży.. ;/ mam 200k nalatane a dwumas jeszcze nie słychać, wiec na razie nie ruszam widać , typ tak ma Jak przyjdzie pora to trzeba będzie wymienić komplet i do tego poduchy i będzie spokój znów na jakiś czas Panowie inne pytanie. Ze sprzęgieł wzmocnionych polecicie coś? Mam u Siebie podniesioną moc i gdybym już wymieniał to chciałbym wrzucić coś trwalszego. Jakieś sugestie?
-
Listewki chromowane na grill
A oryginalnie występowały takie listewki? Są na to numery części, czy było to raczej jako komplet z grillem?
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Za mocne przez pobór prądu czy przez ilość światła? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
tutaj alternatywa do H11 które pokazałem powyżej, dużo tańsza, a wygląda na solidną. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5432890513&reco_id=b0240a80-1cad-11e5-ae7d-fa163eefc979&ars_rule_id=802&ars_source=ars&ars_socket_id=32 Na podświetlenie tablicy rej. znalazłem jeszcze coś takiego i też będę zamawiał, bo moje (aktualne) wyrzucają błąd na komputerze Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: C5W http://allegro.pl/c5w-canbus-zarowka-rurkowa-3-led-cree-biala-39mm-i5401759548.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wyglądają odlotowo dzięki! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Ja u siebie mam cos takiego: I chetnie sprzedałbym je i wymienil na wieksze Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Najwcześniej w środę bo auto niestety u lakiernika. wrzucę zdjęcia jak będę wrzucał lampki ponownie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ok ok a czy mógłbyś zrobić zdjęcie od przodu/tyłu auta tak by zobaczyć jak koła wystają w nadkolach? Byłbym wdzięczny Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka