Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ChiPis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ChiPis

  1. No to pasuje takiego szukalem. Ale wolałem sie upewnic bo na aukcji pisze ze do avanta Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  2. Czy to są na pewno manetki od avant? Prawa manetka nie ma "narysowanych" opcji do wstecznej szyby. Generalnie mam sedana więc nawet lepiej byłoby gdyby było to od sedana http://allegro.pl/manetki-pod-kierownice-audi-a4-b8-8k0-avant-2013-r-i5062281254.html
  3. Potrzebuję pomocy w wyborze. Interesują mnie dwa modele felg. (Miałyby one trafić do czarnego b8 sedan (gdyby miała ta informacja pomóc . )) http://allegro.pl/audi-a5-kola-felgi-s5-sline-felgi-19-opony-i5059128539.html oraz http://allegro.pl/audi-19-5x112-255-40-19-a7-4g8-stan-perfekcyjny-i5397712464.html Pierwszy wariant, oryginalne miałbym dostęp od ręki tez z dobrymi oponami i w dość niższej cenie. Za drugim wariantem przemawia przede wszystkim nietuzinkowy wygląd, ale trochę się boje, że nie są ori. Co prawda są nowe i 24 mce gwarancji.. Co sądzicie? (Jeżeli o mnie chodzi to najchętniej kupiłbym obie. Jednak zdrowy rozsądek bierze górę nad decyzją przez to zapytanie do Was.
  4. Masz może numer części? I czy opisałbyś krótko montaż?
  5. Czy w wydechu 3.0 TDI Mocowanie tłumika jest tylko od strony końcowej rury? W 2.0 TDI jest na pewno jeszcze przed końcowym tłumikiem. Ma ktoś numer części zaznaczony na pierwszym obrazku numerem 11?
  6. O to nie zapytalem. [emoji14] powiedzial ze robi jak oryginaly [emoji14] zapytam jutro jak bede wysylal i dam znac Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  7. Znalazłem gostka co szyje dywaniki, mam mu wysłać oryginalny na wzór i zrobi mi z tego samego materiału i koloru plus wzmocnienia na piętę i boki, żeby nie wyginał się niepożądanie dam zdjęcia jak przyjdzie i jak cenowo się to przedstawia
  8. O masz.. Dzięki wielkie
  9. Witam. Czy ma ktoś dostęp do listw progowych zewnętrznych Lewa+Prawa (8K0 854 931 A + 8K0 854 932 A) ? W serwisie we Wrocławiu chcą 325zł szt. Chyba, ze ma ktoś sklep w którym można dostać to w dobrych pieniążkach? Jeszcze jedno pytanie 8K0 807 110 1RR Listwa pod przedni zderzak, kolor szary platinium. Ktoś ma może numer lakieru?
  10. Witam. Czy ktoś z Was zna jakiś zakład w którym chromuje się lub metalizuje elementy plastikowe? Wiem, że metalizacja jest mniej trwała jak chromowanie i działa na zasadzie jak lakier samochodowy, ale i to ratowałoby sprawę . Potrzebuję zrobić na błysk kilka elementów z tworzywa sztucznego.
  11. Koszt spryskiwaczy to 60zl. Dolna plastikowa listwa wchodząca w zderzak 180 cośtam zlotych. I listwa srebrna lub szara na zderzak s line to prawie 270zl. Kratki halogenu s line 120zl sztuka. Jestem świeżo po zakupach ah. I halogeny valeo 150zl sztuka Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  12. Dzięki za prv. Felunek nieziemski I gratuluje autka, bo naprawdę robi wrażenie
  13. Witam, Poszukuję dywaników do a4 b8, W kolorze czarnym (czy też ciemnym grafitowym), materiałowe. Interesuje mnie głównie dywanik od kierowcy który ja mam zniszczony, resztę mam bardzo ładną. Czy polecicie jakąś firmę? Chyba, że można kupić jeden dywanik Ori. Jeżeli tak to czy ma jakiś konkretny numer?
  14. W aktualnych mam pirelli P7 i naprawdę chwalę sobie. Mam na oku te felgi co Ty masz z oponami już, ale nie wiem co to za firma jeszcze, w środę jadę oglądać. Zobaczymy
  15. Ale z drugiej strony jak się sprawdzają i nie odlecą po pierwszym myciu to czemu nie
  16. to sporo, rzeczywiście. Ja raz kupiłem te docinane ale niestety porażka się okazała
  17. ChiPis odpowiedział(a) na MichalPoti temat w 2.0TDI
    Ja używałem płynu do zabrudzonych silników. Może być jakakolwiek firma byle tłuste plamy zmywało i inne zabrudzenia Ważne jest by posprawdzać bagnet i korki od wlewów czy nie są czsami pootwierane. Nie można też lancą od myjki za blisko przyciskać. Generalnie myłem kilka razy i nie było problemu
  18. U mnie też drży.. ;/ mam 200k nalatane a dwumas jeszcze nie słychać, wiec na razie nie ruszam widać , typ tak ma Jak przyjdzie pora to trzeba będzie wymienić komplet i do tego poduchy i będzie spokój znów na jakiś czas Panowie inne pytanie. Ze sprzęgieł wzmocnionych polecicie coś? Mam u Siebie podniesioną moc i gdybym już wymieniał to chciałbym wrzucić coś trwalszego. Jakieś sugestie?
  19. A oryginalnie występowały takie listewki? Są na to numery części, czy było to raczej jako komplet z grillem?
  20. Za mocne przez pobór prądu czy przez ilość światła? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  21. tutaj alternatywa do H11 które pokazałem powyżej, dużo tańsza, a wygląda na solidną. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5432890513&reco_id=b0240a80-1cad-11e5-ae7d-fa163eefc979&ars_rule_id=802&ars_source=ars&ars_socket_id=32 Na podświetlenie tablicy rej. znalazłem jeszcze coś takiego i też będę zamawiał, bo moje (aktualne) wyrzucają błąd na komputerze Oświetlenie tablicy rejestracyjnej: C5W http://allegro.pl/c5w-canbus-zarowka-rurkowa-3-led-cree-biala-39mm-i5401759548.html
  22. Na zime mam 16" wiec ich nie ruszam. Ale za latem muszę się rozejrzeć. Do tych felg kupowałeś juz nowe opony? Jak tak to co wybrałeś i jak się to cenowo przedstawia? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  23. Wyglądają odlotowo dzięki! Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka Ja u siebie mam cos takiego: I chetnie sprzedałbym je i wymienil na wieksze Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  24. Najwcześniej w środę bo auto niestety u lakiernika. wrzucę zdjęcia jak będę wrzucał lampki ponownie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
  25. Ok ok a czy mógłbyś zrobić zdjęcie od przodu/tyłu auta tak by zobaczyć jak koła wystają w nadkolach? Byłbym wdzięczny Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.