Treść opublikowana przez ChiPis
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Naszykowana na święta ;] Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana b6 awx na b8 caha
O kurde, fajna sztuka i ładny wypas. Niech Ci się dobrze wozi
-
Spoty wrocławskie
Witam. Panowie, szukam kogoś w okolicach Wrocławia kto bawi się w dokładanie rzeczy do konkretnie A4 B8. Potrzebowałbym pociągnąć po aucie trochę kabelków i zamontować schowek już z gotową instalacją pod zmieniarkę i AMI. Dla kogoś, kto się tym zajmuje to zapewne parę godzin roboty, a ja z powodu deficytu czasu odkładam to już drugi miesiąc Najchętniej zostawiłbym samochód komuś na całą sobotę i mógłby się z tym bawić. Z góry dzięki za odpowiedź Życzę wszystkim wesołych świąt i sporych prezentów dla Waszych Audi
-
B8 TrOOOOp
Cześć i czołem. Panowie mam szybkie pytanie. Odłączałem baterię w aucie i coś musiało się w opcjach popierniczyć, bo teraz jak włączam auto to nawiew wali na maxa. Na pewno tak nie było, a nie umiem znaleźć opcji gdzie się to ustawia... Ktoś pomoże?
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Ja, jak zwykle odmiennie niż reszta ;D zajefajny kolor skóry! Sam na pewno nie włożył bym go do mojej, ale z czerwonym kolorkiem widzi mi się bardzo! No i szyby pierwsza klasa ;P No i wydechy z dyfuzorem Zapomniałem dodać... Prędziochem po listwy s-line zewnętrzne! ;D
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Srebrne a4 b6 avant dw 557 na klubowych ramkach upolowane przed marciniakiem Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Noo z wydechem coś muszę pomyśleć. Może aktywny układ? Kilka fociaczy
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Coś tam amatorskich fociszy
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Dekory wszystkie prócz zegarów są ori amelinum "ryba łuska", a dekor przy zegarach to wieśniacka folia carbon Ile czekałeś na tego moda 2 miechy ? Nie wiele mniej ;P Ale wpadł i cieszy oko
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Oj nie do Grzesia to jeszcze spooro brakuje Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka W końcu się dorobiłem najpoważniejsze go moda Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
Zakochałem się Gratuluje zakupu!
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Grzeją tylko wtedy jak pokrętło jest na środku. Ja zawsze mam przekręcone w prawo, żeby lustro opuszczało się podczas cofania, a grzanie włączam jak trza [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Mam manuala ale szukam do automatu od S4 mam fotele S4 i chce już w tym tonie iść Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś z Was wie może, czy do mieszka biegów 8K1713139T jak na foto, występuje wymienny plastik z tym napisem S4/RS/RS5 itd?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Panowie, chromik nie jest już na topie. Teraz karbon na metry się kupuje ;D
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Beznadziejne. Odlot Nabrało pikanterii ;]
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Jestem fanem tej felgi duży +
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Jeden wielki błysk piękny kolor
-
Spoty wrocławskie
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/161417-troooop-b8/page-834 Post #16676
-
Spoty wrocławskie
Panowie, szukam kogoś na terenie Wrocławia do obszycia mieszka biegów. A konkretnie worka od mieszka. Polecicie kogoś?
-
Spoty wrocławskie
Dołączam się do pytania Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Do ktorej zazwyczaj siedzicie? Bo kurde ruch na s8 niesamowity i będę coś około 17.30 dopiero [emoji14] Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO
Jak tam? Udało się odblokować to? Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Ja również chętnie Was odwiedzę Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Listewki mocny plus