Treść opublikowana przez nike166
-
[B5] Problem z wycieraczkami - zatrzymują się w połowie
Miałem to samo, przekaźnik 377 i po problemie.
-
Kupno WSK 125 potrzebna porada odnośnie rejestracji
2tys silnik po generalce , 125
-
Kupno WSK 125 potrzebna porada odnośnie rejestracji
Już wszystko wiem dzięki
-
Kupno WSK 125 potrzebna porada odnośnie rejestracji
Jest zarejestrowana zgubione blachy i dowód. Dostał zaświadczenie o zgubionym dowodzie i na podstawie tego można podobno rejestrować.
-
Kupno WSK 125 potrzebna porada odnośnie rejestracji
Cześć, Kawałek drogi ode mnie stoi piękna WSK do sprzedania wiadomo klasyka polskiej motoryzacji strasznie mam na nią chęć bo jest do tego od pierwszego właściciela ale ma zgubiony dowód i tablice lecz dowiedziałem się od właściciela, że był wydziale komunikacji i dostał zaświadczenie o zagubionym dowodzie na podstawie jakis tam dwanych opłat. Teraz moje pytanie jeśli spisze umowe kupna sprzedaży, da mi to zaświadczenie, zrobię przegląd dam radę bez problemu zarejestrować ten motor? Dodam, że nie wiem co z OC motoru bo nie pytałem już o to ale jak nie opłacał to co wszystko spadnie na mnie po podpisaniu umowy ? Jak by wyglądała rejestracja takiego motoru ? Bo na samo zaświadczenie polisy nie wykupię raczej ... ? Tablice są potrzebne do rejestracji ?
-
Ile mogę wziąć za komplet nadkoli i siedzeń do Syreny 105?
DZięki za wypowiedź, tak naprawdę to nie mam czasu aby z tym jeździć po gieldach itp najlepszym rozwiązaniem dla mnie jest wystawienie tego po prostu na jakimś portalu aukcyjnym tylko właśnie mam problem z oszacowaniem wartości owych przedmiotów...
-
Ile mogę wziąć za komplet nadkoli i siedzeń do Syreny 105?
Witam, Na strychu już sporo lat leżą nadkola do syreny 105 nówki sztuki nie doczekały się kiedyś montażu. Z syreny przy sprzedaży na złom wyjęte zostały też siedzenia przednie + tylna kanapa w dobrym stanie tylko do prania wiadomo lata na strychu zrobiły swoje. Jak myślicie ile mogę za to wołać? Mam też 4 oryginalne felgi z oryginalnymi oponami i deklami ale co do stanu opon się nie wypowiadam bo dawno do nich nie zaglądałem leżą w szopie kiedyś cały czas były pompowane aby guma się nie odkształciła od leżenia teraz nie wiem co tam z nimi się dzieje. Ile to może być warte ? Bo jak niedużo to niech leży dalej i nabiera wartości Pozdrówki
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
MS mam już dłuższy czas i polecam bardzo dobra alternatywa cena/jakość około 50tys powinny przelatac w zależności od stylu jazdy. rts też bardzo polecane ale już wiadomo droższe ja bym brał MS
-
Lużne fotele i ew. wymiana ślizgów fotela.
Kupiłem ori ale nie w aso, numery takie same są na nich co w etce także muszą być te na 100%...
-
Lużne fotele i ew. wymiana ślizgów fotela.
Koledzy kupiłem komplet slizgow na fotel kierowcy i mam problem otóż wszystko zamontowalem i fotel bardzo ciężko się przesuwa , prowadnice wyczyściłam dokładnie i nasmarowalem, kupiłem oryginalne slizgi oprócz tego środkowego , środkowy firmy topran. Tylne sligi mają dwa różne kolory jeden czarny drugi biały czy jest jakaś między nimi różnica prawy/lewy ? Nie mam pojęcia czemu ten fotel nie chce się suwac lekko tak jak siedzenie pasażera ... pomoże ktoś ?
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Nie wiem czemu próbujesz na siłę wcisnąć swoją rację, jak osoby wypowiadające się tu sobie chwalą malowanie kierownicy i nikomu nic się z tym nie dzieje po krótszym czy dłuższym użytkowaniu. Jesteś tu jedyny co masz negatywne zdanie o malowaniu zapewne przez to, że masz firmę związaną z obszywaniem kierownic.
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Rozumiem Cię doskonale ale ja mówię jak jest w moim przypadku i u mnie nic złego się nie dzieje od pół roku po malowaniu stąd też nic nie wymyślam może po roku zacznie schodzić zobaczymy póki co jest super
-
Kierownica skórzana - malowanie skóry (połysk, półmat czy mat?)
Kolego nic nie zostaje na rękach, ja swoją malowałam pół roku temu i nic się nie starał ani nic mi nie zostało na rękach także opłaca się malować bo mały koszt i kierownica do tej pory wygląda jak nowa.
-
215/45 czy 215/50?
Okej biorę 45 dziękuję za pomoc
-
215/45 czy 215/50?
Jakie ostatecznie byś mi polecił założyć ?
-
215/45 czy 215/50?
Właśnie się zastanawiam jak będzie wyglądać na 50, bo 45 strasznie mało tej gumy jest. Mam samochód obniżony -30mm. Myślicie że przy profilu 50 będzie wyglądać jakby był bardziej obniżony ? Chodzi mi o to że zmniejsza się szpary między kołami a nadkolami.
-
215/45 czy 215/50?
Cześć, W tamtym roku kupiłem felgi 17' 8J że słabymi już oponami , opony z jakimi kupiłem to 215 /45. Przy szerokości chce zostać gdyż mam słaby silnik ale nie wiem jaki profil byłby lepszy jak myślicie ? Mam auto obniżone -30mm.
-
Ktoś na forum zajmuje się sprowadzaniem aut ?
Ok dzięki
-
Ktoś na forum zajmuje się sprowadzaniem aut ?
A jaki namiar masz na niego ?
-
Ktoś na forum zajmuje się sprowadzaniem aut ?
Jakie koszta sprowadzenia tzn ile sobie życzy za sprawdzenie może wiesz ?
-
Ktoś na forum zajmuje się sprowadzaniem aut ?
Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś na forum sprowadza samochody na zamówienie bez żadnych wałków typu korekty liczników itp ?
-
Na jaki kolor malować felgi ?
To może i faktycznie zostawię tak jak jest ?
-
Na jaki kolor malować felgi ?
O , a myślałem żeby zmienić albo jakiś inny odcień tego srebrnego ?
-
Na jaki kolor malować felgi ?
Cześć, Koledzy może mi poradzicie odnośnie wyboru koloru felg. Chcę na sezon odnowić felgi tzn oddać do malowania proszkowego ale nie wiem na jaki kolor. Myślałem nad białą perłą lub grafitem czy może jakiś inny ? Felgi RH te z podpisu, kolor samochodu granatowy lecz niedługo planuje zakup a6 także by wpadły równiez i tam. Z góry dzięki za pomoc.
-
Wymiana rozrządu w pojedynkę
Koledzy można kręcić wałkiem rozrządu po ściągnięciu paska ?