Treść opublikowana przez Tomek_091019
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Byłeś montować w ASO?? ULTRA brzydko wygląda ten zwisający kabel.
-
B8 TrOOOOp
Chłopie za tanie to jak na ULTRE... Poza tym w ASO tego nie sprzedają, a przecież do ULTRY musi być ŁORYGINALNY Z ASO, a nie od polaczków z alledrogo.
-
B8 TrOOOOp
Panowie pytanie... kupiłem rejestrator od majfrendów "dedykowany" pod samochód. Specjalnie zamówiłem taki z wtyczką pod czujnik deszczu żeby nie bawić się przeciąganiem kabli a tu zonk... kamera działa cały czas na wyłączonym zapłonie i będzie wpier...niczać sobie akumulator. Obstawiam, że raczej nie da się zmienić kodowania żeby wyłączyć ten czujnik bez zapłonu ? Po co w ogóle czujnik deszczu przy wyłączonym samochodzie?
-
Biały Allroad - powrót do marki
Ale nie masz wieszaka na garniak przy zagłówku biedaku...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Czytaj ze zrozumieniem, proszę...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Za 1200 na pewno nie zrobią Ci tego na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach prosto z ASO a przecież tylko takich używasz.
-
B8 TrOOOOp
Miałem taki... niestety nie smakował za dobrze...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jprd no nie mogę
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Oczywiście na NOWYCH i ORYGINALNYCH częściach sprowadzonych ze USA?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Już widzę jak montują to MMI w aso
-
B8 TrOOOOp
Czasami mam odczucie, że to jakiś bot reklamowy pisze
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
pewnie też ze stanów popłyną
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
gówniany kolor mają te projektory
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Może nie jeździ po zmroku bo jeszcze nie odkrył, że ULTRA ma z przodu "latarki" oświetlające drogę w nocy.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
a teraz przeczytaj nam co jest napisane na tych "łoryginalnych projektorach". Made in gdzie?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
za***ista mi pasja. Czekać pół roku na jakieś lampki do drzwi, przepłacić za nie 5x i jechać do aso żeby je zamontowali
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
kurła tego się nie da odzobaczyć
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Jego jest ULTRA... ma napęd na 5 kół, w tym na to zapasowe w bagażniku Co do samochodu z tematu to wygląda za***iście
-
B8 TrOOOOp
Odważny jesteś... Ja bym nigdy swojej piękności nie zawiózł do jakiegoś serwisu prowadzonego przez polaczków... tylko i wyłącznie ASO Nawet na dolanie płynu do migaczy jeżdżę tylko i wyłącznie do ASO
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Bez kitu, taki bajer jest, poważnie??? No to jednak jest to prawdziwa ULTRA
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Niech zgadnę... wahacze też zamówiłeś z Niemiec, choć na allegro są identyczne i też sprzedawane przez producenta...?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Właśnie też chciałem zapytać o podstopnicę Może bardzo się zdziwisz, ale ten temat bawi chyba każdego na tym forum
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Czy ja tam widzę chińskie nakładki a'la RS na pedałach w Twoje oryginalnej ultra furze ?
-
B8 TrOOOOp
Ty wiesz jak działa sprężyna? Czy też potrzebny poradnik z obrazkami?
-
B8 TrOOOOp
Nagrajcie mu ktoś tutoriala, bo prościej tego opisać chyba się już nie da...