Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
IPHONE 3G + adapter
wsplpracuje - mialem go przez chwile i wszystko bylo ok. jeden koles kiedys sprzedawal uchwyty za ok. 400zl
-
[B6 AVF] jak zaślepić otwory po zestawie głośnomówiącym?
W ASO taki tunel kosztuje 340zl brutto wiec nie ma dramatu, a swiadomosc ze nie ma na nim zadnej rysy lub pekniecie jest bezcenna ;-)
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
tak, sa specjalne adaptery tak jak do dvd.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
a gdzie takie dostales? na allegro... jakies 2tygodnie temu kupiłem od jednego czlowieka kpl z FV za 800pln brutto bo dysk ma wieksza pojemnosc i nie musisz tasowac plytami dvd. a karte z mp3 to sobie w rns'a mozesz wsadzic....
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
po prostu zamiast dvd podlaczasz cos takiego http://www.komputronik.pl/Akcesoria_USB/Obudowy/na_dyski_2_5_/Obudowa_USB_Welland_ME_820AP_PME/pelny,id,33436/ dysk wkladasz tak duzy jak ci pasuje, a dzieki adapterowi sterowanie masz przyciskami na navi.
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
chwalipięta fajna furak - prawie tak fajna moja byla (furka). pozdrowienia od ex-klubowicza SR (pawelw) są tam nadal moje dwie furki - ibiza cupra (inessa) i leon erka (marcin) :>
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
poki co byla lekka kosmetyka - ramka na tablice na single frame i wymiana zapalniczki na zamykane gniazdo. rns-e juz w drodze - bedzie razem z hdd z możliwością odtwarzania mp3, divix'ow itp wynalazków. na a na deser czeka juz kpl ledow od a6 mam nadzieje, ze do konca m-ca uda mi sie je wrzucic na auto lusterka odpadają, bo juz mi sie przejadly (mialem je w poprzednim aucie) a podstawe telefony chyba raczej zostawie bo nie chce mi sie grzebac przy rozkrecaniu konsoli (walczylem z tym przy poprzednim aucie i jakos nie moge sie na nowo przekonac ) dzieki wszystkim za mile slowa o furce jutro sie nie wyrobie, ale za tydzien postaram sie wpasc na spota.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
tez mi sie nie podobało i miałem zamiar je od razu wywalić i zastąpic carbonem, ale powiem Ci że nawet ma swój urok i już mnie nie razi tak jak na początku. na żywo wygląda znacznie lepiej niż na fotach - jest bardzo ciemne i nawet fajnie komponuje się z acantarą.
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
A4 Avant 2.0 TDI 170KM quattro S-line, - xenony+adaptive light, - alcantara, - 3ramienna multifunkcyjna kierownica, - servotronic, - sportowe fotele przednie elektrycznie regulowane z pamięcią fotela keirowcy, - podgrzewane fotele p+t, - automatycznie przyciemniane lusterka zewn i wewn. (wewn z kompasem, zewn elektr. skladane z pamięcią), - szyberdach, - homelink, - ogrzewanie postojowe z pilotem, - fabrycznie przyciemniane szyby, - rolety, - RNS-E, - obsługa głosowa SDS, - zmieniarka CD, - tuner TV, - BOSE, - kolorowy FIS, - tempomat, - bluetooth, - audi parking system ADVANCED z kamerą cofania, - pakiet oswietlenie, - pakiet schowek, - chłodzony schowek, - pakiet chrome, - listwy drewniane "szara brzoza" z drewnianą gałka zmiany biegów, - sportowe zawieszenie, - worek na narty, - fabryczny odpinany hak, - oryginalne felgi audi exclusive 18' RS4 (PQF) Mody: - ramka/listwa chowająca tablicę rejestracyjną z przodu - dvd slim Phonocar z adapterem do sterowania przez RNS-E - zmieniarka na 6 DVD Alpine - 2 ekrany 7" Alpine w zagłówkach + słuchawki bezprzewodowe Alpine - 2x AUX in audio-video w tylnej popielniczce - zmiana tunelu/konsoli na wersje bez uchwytu na telefon - lodowka w schowku - starter od RS4 - dodatkowa zabudowa komory silnika - oswietlenie wnetrza LED - jakos mi nie leżało i wywaliłem - tylna lampka AMBIENTE - SDS - czujniki parkowania z przodu - kamera cofania - wydech od S4 - tuner TV - fotel pasażera w pełnej elektryce - pamięć fotela kierowcy
-
[ALL B7] 2.0TDI 170KM bardzo wysokie spalanie i problemy z moca
przeplywomierz to wlasnie miernik masy powietrza
-
Gdzie wymienić szybę przednią w mazowieckim?
Tu masz jeszcze zoliborz www.szybysamochodowe.com
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was, od jakiegoś czasu śmigam avantem b7 2.0TDI quattro i pewnie jak wiekszosc z Was jestem baaardzo zadowolony