Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Glucio moderuje na forum a nie wie że jest moderowany w realnym świecie :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
proszę jaka fajna polska produkcja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutek jak w mordę strzelił domyślam się że to Glutosław bo kto u nas jeszcze nosi patrzałki i zawsze czarne obcisłe gejowskie spodnie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru nie wiesz kto po Gliwicach buja się po dyskotekach w naszej klubowej koszulce bo dziś gadałem z kumplem i mówił mi że niedawno widział w gwarku jakiegoś kolesia w koszulce a4-klub ciekawe co to za lanser :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie ma Fonski
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Konstruktywna odpowiedź :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: qfa a ten zaś tekstami ze słownika jedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
Spoty Katowice i okolice
mi się tylko podoba jak macha łapkami :polew: świntuch nieprawda :gwizdanie: perwersyjna świnia :decayed: hehe... najważniejsze że niemam pedalskich zapędów jest jeden taki co ma pedalskie zapędy na gliwickich Glutosław go zwą, a różem on napisany i moderacją się chlubi :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 22:26_________________________________________________nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prowokacyjna świnia ten Glutosław :gwizdanie: zajadę Ci w gniazdo gaśnicą :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
mi się tylko podoba jak macha łapkami :polew: świntuch nieprawda :gwizdanie: perwersyjna świnia :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak ale niestety tylko na NEWBIU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a jak mi skasuje posta to ostatni raz srał
-
Spoty Katowice i okolice
ale trza się wtopić w tłum z biegu i tu przynajmniej jest akceptacja towarzystwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutosław to ostatnio nie ma innych argumentów prócz kasowania postów nasrało mu na pagony: róż+moderator=w d*pie się poprzewracało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie nie dziękuje ........ źle mnie zrozumiałeś :gwizdanie: W takie strzelanko to z Puckiem ...... mnie to nie kreci Głodnemu chleb na myśli Myślisz że mogę być lepszy od Ciebie :shocked: Eeeee raczej nie mam szans uwqażaj sky bo zrobią ci to co mi Nie mają szans ........ Pitek jest tylko jeden Glutek strzela ślepakami ..... więc luzik Jak ja cię strzelę to poczujesz jakie to są ślepaki zaraz zacznie grozić że skasuje posty albo zacznie używać słów których sensu za bardzo nie rozumie Reasumując i kontemplując to wykasować ci posta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślisz że mogę być lepszy od Ciebie :shocked: Eeeee raczej nie mam szans uwqażaj sky bo zrobią ci to co mi Nie mają szans ........ Pitek jest tylko jeden Glutek strzela ślepakami ..... więc luzik Jak ja cię strzelę to poczujesz jakie to są ślepaki zaraz zacznie grozić że skasuje posty albo zacznie używać słów których sensu za bardzo nie rozumie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pierwszy i nie ostatni raz Miron kazał robić zadyme żeby strony szybciej leciały ......... :gwizdanie: ........ jest parcie na 3000 to co on ci naobiecywał że tak się podstawiasz i robisz za "mięso armatnie" :mysli: :mysli: Ogólnie puścił przelew ....... Tylko Ty mnie tak ostro i elokwentnie atakujesz Resztę jakoś przyjmuję na klatę .......... glutek mi wczoraj lekko styki zgrzał po Glutku to też bym pojechał ale jakoś nie chce się podłożyć menda jedna jakby co to daj cynk to go zagotujemy :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor coś dla ciebie marzenia się spełniają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky ale ty zaczynasz być najlepszy w lizaniu dupska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pierwszy i nie ostatni raz Miron kazał robić zadyme żeby strony szybciej leciały ......... :gwizdanie: ........ jest parcie na 3000 to co on ci naobiecywał że tak się podstawiasz i robisz za "mięso armatnie" :mysli: :mysli:
-
Spoty Katowice i okolice
reza AFFa taaaaaaaaa chyba se mózg reza znaczy próbuje, :polew: :polew: gorzej jak coś spier_oli :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
a faja Miszka kaj :mysli: :mysli: :mysli: chyba już wyczerpał limity siedzenia przed monitorem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sprowokowałeś
-
Spoty Katowice i okolice
aukcja kox [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:45_________________________________________________a kaj Krolu :mysli: :mysli:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko Kjeżor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo będziesz dojechany -jak nie wiesz co pisać, to milcz a nie zaczepiaj - jak chcesz wpierdziel to pisz śmiało, nie wstydź się - a że masz A6 to nie jesteś aż tak bardzo gorszy od NAS jakby Ci się wydawało - i nie cFaniacz że masz WeBasTo, bo to twój jedyny atut - a tak wogóle to fajny z Ciebie synek - ni i masz jedną wadę - brak Ci zalet :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: