Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No kurcze Tak wogóle to z wieczorka właśnie wymieniłem hamulce z przodu Brrrrrrrrrrrrrrry była masakra już blachami hamowałem masakra ale teraz miodzio Majki spray extra ale nie pomalowałem całości bo nie było czasu suszyć fury Q.wa na nowych tarczach i klocuszkach (oczywiście ATE) niezła napinka :polew: to całkiem inna jazda i wogóle wózek się miło zachowuje tak że radzę wam kontrolować te hamulce bo jak ja zobaczyłem te klocki zdarte do blachy to przeraziłem się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W końcu w domu Miron i Majki fajne te wasze B7 tylko szkoda że w drodze do kato myśleliście że jestem za Wami a tu niespodzianka moje ADP daje sobie radę bardziej niż to się wydaje A w drodze powrotnej to już wam nie chciałem przykrości robić i jechałem tylko na III biegu :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 23:01_________________________________________________Czester czekamy na foty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucini a ty jedziesz dziś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qrw a lepiej żebyś nie wiedział co sie stało Mamy takiego jednego wspólnego kolegę (zamot taki że aż strach się bać) ;( ;( ;( ale postaram się naprawić ten głośnik ;([br]Dopisany: 13 Październik 2009, 16:33_________________________________________________ czyli jestem "Statystą" ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jadę z Wami Tylko jestem ciekaw czy to pytanie : to z powodu: 1- żeby nas było więcej. 2- po prostu jestem lubiany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: taka mała ankieta :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra jakby co to jutro będę dzwonił do Ciebie Mirek spadam narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki będę dzwonił przed 16 do Ciebie bo teraz jeszcze nie wiem czy do kato pojadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może jednak pojadę a chodzi mi o to czy powrót przed 23
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek a o kerej wracosz do doma[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 21:50_________________________________________________z tych kato
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie boję się ale i tak c_uj nie jadę jutro do tych kato wszystko mi się wysrało "... i cały ten marnotrawny plan w piz*uuuuuu ..."
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron a o której jedziesz do tych kato...?? i o której chcesz wracać??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale to ma być furka na dłuższy czas więc jak uważacie że nr 3 jest wporzo to może warto takie siano dać za nią
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim którą brykę byście mi polecili?? 1. http://moto.allegro.pl/item761213841_audi_a4_1_9tdi_131km_czarna_alu_chrom_super_stan.html 2. http://moto.allegro.pl/item761713024_audi_a4_1_9tdi_131km_6bieg_super_stan_czarna.html 3. http://moto.allegro.pl/item769747654_audi_a4_tdi_1_9_130ps_6_biegow_chrom_line_parktr.html (a najbardziej chodzi o tą) 4. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10181359 5. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9746389 czekam na wypowiedzi a wszystkich no i Prezesa , odnośnie wyposażenia itd
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak jak widać za oknem pogoda do pupy akurat ja dziś nie jestem w pracy ta taka chu..wa pogoda Pucek jeszcze raz WIELKIE Dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guru pewnie WITA w dziale newbie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadaj No przecież właśnie robię taki luzik Taaaaaaaaaa robisz ???? Ale chyba dobre wrażenie :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Różowy ty mnie tu nie strasz :kox: bo mogą Ci zniknąć przewody podciśnienia spod maski :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2009, 12:33_________________________________________________I lepiej weź się za robotę a nie siedzisz tylko na forum i 'Świeżaków' witasz w dziale Newbie :decayed: :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To właśnie ja z młodym pogadam to wtedy zobaczymy :evil: :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trochę szacunku CHAMIE!! Bo ku*wa co Masz szczęście że mnie dziś nie będzie Ty bratobijco A poza tym to nie jesteśmy twoimi braćmi żebyś nas bił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trochę szacunku CHAMIE!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1482..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester możesz nam podziękować :polew: :polew: A jakbyś miał chęć to możesz mi do pracy podrzucić ten browar (Krolu wie gdzie ) :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1 i ....................
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
3