Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 11:44_________________________________________________ TO NIE DZIAŁ NEWBIE...... Napisz coś konkretnego nawiązującego do tematu :polew: :polew: :polew: :polew: Oj oj poczekaj :bicz3: Co mam pisać do tematu ja nie zmieniam auta bo mi się nie psuje to mnie na razie ogłoszenia nie interesują To doradź jak jeździć, żeby się nie psuło - tak jak ty KROLU chce uzyskać miano Szydercy
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760 Różowy prowadzi
  3. siemanko D4RK będziesz dzisiaj??
  4. a ja żądam miana szydercy[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 15:43_________________________________________________klubowicz Guruw bukowinie wszystkich fajkami częstował to dostał klubowicza
  5. ooooo Ridick się pojawił mam nadzieję ze pojawisz się jutro na spocie pozdrawiam
  6. narra do jutra elyta oraz loża szyderców i inne świeżaki jutro piterra szaleje z
  7. Każdy jest pod wpływem emocji jeszcze po zobaczeniu wykresu od Mirona nie przesadzaj Gregory ja emocje to łapię po 4
  8. Pucek ty już masz auto prawie sprzedane to będziesz jeździł na kole
  9. to dlatego guru rzucił palenie bo pucek się nie zgodził żeby jarał w ich wspulnej furce
  10. jeszcze tylko 2 strony
  11. spadam nara bo jutro o 4:00 wstaję do pracy
  12. nie zostawiaj nas Naczelny Spamerze No dobry jest jak na dwóch forach tak ładuje Sorki -> trzech Ania mu pomaga sam mówił kiedyś że piszą na 4 ręce
  13. Dokładnie Ja też szanuje każdego przeciwnika na kresce A potem kopiesz mu d*pę [br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 23:15_________________________________________________3m się Krolu Gregor jak zwykle strasznie skromny - "ściemniacz" i tyle :kox:
  14. nie zostawiaj nas Naczelny Spamerze
  15. no i jeszcze tylko 5 stron i można się spokojnie kłaść spać :decayed:
  16. po możemy mu Pucek we dwóch może jakoś damy radę
  17. lepiej nie bo Dorota ci dupsko skopie i wogóle cię nie będzie widywała chyba że do salonu audi pojedzie :kox: :kox: :decayed: :decayed:
  18. wreszcie doczytałeś Gregory
  19. re Guru tobie to na różowo zrobię
  20. a wiesz że jak tak dziś na poważnie o tym pomyślałem to naprawdę mogę mieć problem kiedyś. Potem to A4 3.0tdi + program. A5 jest 250kg lżejsze i można programem wyciągnąć jeszcze więcej ( nowe 3.0 ma wydajniejsze turbiny ) a Ten ledwo 100km zrobił tym podkręconym wozidłem a już go fantazja ponosi
  21. ja wam te wozidła jutro przefarbuję jak będziecie podskakiwać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.