Treść opublikowana przez piterra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też ide obejrzeć na HBO HD film 300 nara i do jutra i pisać czy kto będzie o 16 w piątek i kiełbachy przywiesć[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 22:10_________________________________________________może dziś na jakiś się załapię przecież byłem grzeczny ;( :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
racja majki ja też jak prowadzę to nie piję bo się za dużo rozlewa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki nie fulaj tylko beer sie napij
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozpaczliwie poszukuje ostatniej buteli tyskiego w lodówce i co najgorsze znaleźć nie umie ;( a jednak trzeźwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaa czyżby piwo się skończyło a pijak nr 1 gdzie (czytaj SPARKI)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no panowie to Ekipa BB została w lesie haha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Marzyciele nie cfaniacz bo .......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załatwię Ci tylko mogę mieć przejebane jak się zakocha ale na szczęście mieszka w bezpiecznej odległości [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:39_________________________________________________krolu ale jakby co to odwieziesz ją do domu bo mi się nie chce taki kawał dymać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie boisz sie zabierać kobietki jak ja tam będę bez żony?? :polew: :polew: a ty się nie ciesz bo masz szczęście że włosy skróciłeś bo jeszcze bym pomyślał ze kobietą jesteś :polew: :polew: :polew: i co wtedy ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a nie boisz sie zabierać kobietki jak ja tam będę bez żony??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no elyta zbierzmy się w kupie każdy fuszt ze sobą i jadymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wyprzedaże po polsku :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 20:22_________________________________________________w piątek proponuję 16 godzinę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a u Trzestera upsss Czestera (ale jestem złośliwy ) każdy snickersa dostanie http://halbot.haluze.sk/?id=4919
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niezły czub z tego gościa Czy mi się wydaje czy tylne koło jest większe od przedniego?? wyraźnie widać że tył większy od przodu ale efekt końcowy fiu fiu nikt nawet nie pomyśli że to pianka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo na zakupy z Żoną pojechał dziś niestety jak w piątek wszystko pozamykane to nie ma to tamto kasa musi być wydana i już a że dziś wtorek - co to za różnica :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czeka, aż premia kwartalna do mnie dotrze... potem będę myśleć ... Krolu co ty tam schowałeś zwłoki czy kartofle jakieś a tak wogóle to zobaczcie co można z pianki montażowej wyrezać takie mody to są mody http://halbot.haluze.sk/?id=4916
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogłeś dać znać że są kłopoty z tym gwintem przecież ja mam tego "gwint-doktora" i fachowe gwintowniki w tym zestawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron masz dar przepędzania ale nasz rocznik tak ma umiemy przepędzać ale równie dobrze przyciągać (tylko bez podtekstów mi tutaj) spadam dobrej nocy wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy Dobra panowie idę zapalić i kąpać się Pewnie tu zajrzę jeszcze ale to tak za 20 do 30 minut najwcześniej to rzuć okiem na link http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html tylko nie szalej :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mota tu fajniste forum jakby na tym nic się nie działo choć ostatnio to jakoś nie jest realne ale w razie co mota http://www.insomnia.pl/balony_rekonstrukcja_%26lt%3B_od_18_lat%26gt%3B_vol._2-t586200.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to szykujemy się na jakiegoś gryla w piątek bo jak tak to trza fuszt nabyć wcześniej bo arena w piątek będzie CLOSE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę że strona 250 jest dziś nie osiągalna więc lecę bo WIFE czeka w łożu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prezes coś spanikowałeś no nie spodziewałem się tego po roczniku 78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzech facetów opowiada o swoich żonach: Niemiec: Moja żona jest sroga jak owczarek niemiecki! Francuz: Moja żona jest rozkoszna jak francuski pudelek! Rosjanin: Moja żona to też suka, tylko nie wiem, jakiej rasy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jak nas będą chcieli wywalić to będziemy jak ten dog http://www.libo.ru/i447.html