Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piterra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piterra

  1. czyżby Mirek źle zaparkował
  2. z rańca chociaż ja dopiero się kładę po nocce
  3. widzę że problemy macie :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. sie mano Sky ty stary herbatniku
  5. ja pierdyle ale ciszzzzzzzzzzzzzza
  6. Bish i Miodzio Moder[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:05_________________________________________________no tak Bulik przecież już dawno po dobranocce więc nie wiem co ty tu jeszcze robisz
  7. MiodzioModer żartowałem :polew: :polew:
  8. nie idź bo sypie white shit
  9. Ty katowicka Mendo myślisz że wpierdzielasz 'powder' to się możesz napinać, jak ja cię dorwę "Kjeżor nu pagadi " :polew: :polew: :polew: :polew: ej nie nie nie , poczekaj aż skończe cykl i wtedy :polew: jak ja Ci zrobię cykl To zobaczysz jakie Ci mięśnie urosną :polew:
  10. Ty katowicka Mendo myślisz że wpierdzielasz 'powder' to się możesz napinać, jak ja cię dorwę "Kjeżor nu pagadi " :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. ja chce wiosny a ty mi tu ku***a wyjezdzasz z wypadem na narty
  12. ja też jestem wqrwiony takie świetne warunki na pośmiganie na desce a ja nie mam czasu ani forsy na wypad w góry :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  13. fantaści ale was poniosło ja pier dziuuuuuuuuuuuuuu
  14. ja już Dimkowi życzenia zapodałem (nie przez to forum) :polew:
  15. oj pastuchy obrzucacie się gnojem a nawet nie wiecie kto ma któą dorożkę Qri Keżor ma felunek a'la beemfu chyba tak mi się wydaje raczej na pewno a ta lotka to ci się odkleja :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 13:00_________________________________________________nara Wieśniaki i reszta niestety do pracy trzeba pomykać ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.