Treść opublikowana przez Tyrath
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, wydaje mi się, że prędzej znajdziesz rozwiązanie problemu jeżeli napiszesz w poprawnym dziale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
problem z samochodem proszę o pomoc TURBO ? 1.9 AJM
Nieźle Cię wycyckali. Tak jak koledzy mówią, załatw rzeczoznawcę i udowodnij mechanikom, że narobili szkód, tylko musisz być pewny swego, z takimi trzeba ostro. A co do tego warsztatu to jedyną wizytą z Twojej strony powinna być wizyta po hajs
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mi się fartnęło i ustrzeliłem afna 99r z przebiegiem 230k. Wygląda na autentyczny, po śmierci pewnie dopiero się dowiem prawdy
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Mpower pakiet z citroena by siadł Jak dla mnie piękna jest i bym ją taką zostawił.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Trzymam kciuki za ten nowo narodzony projekt
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czyś!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry! podbijam, poka fure
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, Do niedawna śmigałem setką c4. Od jakiegoś czasu szukam A6 C4 AEL quattro, niestety okrutnie ciężko znaleźć ładną sztukę. Postanowiłem, że AFN też mi siądzię i mam nadzieję właśnie u Was znaleźć taki samochód