Treść opublikowana przez Tyrath
-
Afn 200/400 dwie szkoły
brd podchodzi p&p, z gtb17 będzie sporo rzeźby prawda?
-
Pilot
Włóż grot pilota do zamka, naciśnij i trzymaj guzik zamykania i przekręć w prawo. Zrobiłem tak jak wyciągałem baterię z pilota i działało. Mam nadzieję, że w b8 będzie podobnie
-
Afn 200/400 dwie szkoły
To który setup będzie bezpieczniejszy do samochodu, którym jeżdżę codziennie do pracy?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Nie będzie mi podnosiło czapki? Btw. to jest samochód, którym jeżdżę na codzień i po modyfikacjach też będę
-
[AFN] prędkość a obroty, duże spalanie na trasie?
Sprawdzilem przed sekunda. U mnie na zimowych kolach 15", skrzynia 5 biegów, silnik afn przy prędkości 140km/h na obrotomierzu nieco poniżej 3000 obrotów
-
Ubezpieczenie A4 B5 1.8 125KM Pytanie
Na ojca i czekaj z jakimkolwiek rejestrowaniem na siebie jeszcze 7 lat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemasz
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Cześć, Kompletuję graty do mojego afna i zastanawiam się, którą drogą pójść. Wtryski 260 + brd czy może duże turbo i mniejsze wtryski? Będę wdzięczny za wszystkie wady, zalety, za i przeciw.
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Brawo, nie ma nic gorszego niż tjunink w b5. Ja moją powoli też ratuję trzymam kciuki, obserwuję i czekam na ciąg dalszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomka z mego miasta Miłego użytkowania samochodu jak i forum :hi:
- 1.9 AFN cieżko pali
-
wentylator chodzi caly czas
Jak ja uwielbiam takie zakończenia problemów bexawaryjności życzę!
-
skrzypienie
Mi na d*pie strasznie skrzypią sprężyny
-
Platforma cyfrowa NC+
Połykało tylko polskie znaki, innych błędów nie widać, ja bym klikał
-
[B5 A4 afn] Ad3kwatny SEDAN TDI
Zapowiada się ciekawie. A mógłbyś zdradzić w czym sedan jest bardziej komfortowy od avanta?
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
A kierunki działają przy zamykaniu???Ja mam tak jak nie domknę drzwi ze swaitło swieci sie dłudo. Działają, wszystkie drzwi pozamykane porządnie, bagażnik też. Wszystko sprawne, fis poprawnie pokazuje, które drzwi są otwarte
-
Oklejanie lusterek a4 b5
Pomalować
-
nie dziala centralny zamek i oswietlenie kabiny
Siema, nie chcę śmiecić drobnostkami, więc podepnę się tutaj. Czasami po zamknięciu auta z pilota nie gaśnie mi oświetlenie wewnętrzne. Gaśnie dopiero po dłuższym czasie. Zdarza się to rzadko, ale jednak. Jakieś pomysły?
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Również polecam nju mobile. Za 39zl nielimitowane wszystko i 2gb internetu. Bardzo fajny system obslugi konta, wszystko czarno na bialym. Nie musisz pakowac sie w dlugoterminowe umowy bo odnawia się sama co miesiąc W tych 39 jest 2gb internetu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- AFN 110 km/h i zdycha moc
Ja już przerabiałem ten temat, za dużo roboty z tym docinaniem, poprawki itp. Gra nie warta świeczki- AFN 110 km/h i zdycha moc
No i dziś znowu powrócił, jeden dzień i znowu to samo.. Znaczy się, że wszystko inne jest sprawne i na 100% to jest wina turbo ? Czy jeszcze tego nie wiemy?Turbo turbo. Czyszczą chyba za 150zł, samwmu też stosunkowo łatwo to zrobić- AFN 110 km/h i zdycha moc
Jak sie naprawilo to znaczy, ze masz turbo do czyszczenia. Radze to zrobic bo i tak problem bedzie powracał. Miałem tak samo i raz na tydzień, dwa lapie notlaufa, a i czuję że nie zawsze auto jedzie jak 110 koni- Wyciek Oleju
Tak, przestało. Ale nie dociągaj tych śrub zanim nie będziesz pewny, że to z michy. Najpierw zdejmij osłonę i powycieraj wszędzie gdzie dojdziesz ręką- Wyciek Oleju
Najlepiej powycierać wszystko szmatą i obserwować. Ja np wczoraj zlikwidowałem wyciek poprzez delikatne dociągnięcie śrub miski olejowej. - AFN 110 km/h i zdycha moc