Treść opublikowana przez Tyrath
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też bym wpadł, ale mi wstyd za stan fury [emoji14]
-
Dziwne głuche stukanie
U mnie powodem stukania też był amortyzator. Rozerwany po wystrzale
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
A mógłbyś pokazać zdjęcie jak to wygląda po zamontowaniu? Wydaje się najschludniejszą opcją z tych wszystkich kamerek za które nie wołają niebotycznych pieniędzy.
-
Skradzione
Kolego ilu ludzi odnajduje swoje auta i później latami czeka aż łaskawie odzyskają auta. Jak sam sie nie upomnisz to nikt się nie ruszy. Sąsiad mój też znalazł swoje auto po 3 latach od kradzieży a potem ponad rok czasu musiał udowadniać że to jest faktycznie jego auto. Uratowało go to że miał porobione jakieś swoje patenty i znaki pod maską. Odzyskał auto i ubezpieczycielowi nic nie płacił ani nie oddawał. Nawet przypadek usera na forum vw-passat.pl znalazł swoje auto a potem musiał udowadniać że to jest jego samochód. Nawet w turbo kamerze o tym mówili bo sprawa się ciągnęła długo i auta nie mógł odzyskać.. Więc tutaj też za szybko nikt samochodu nie dostanie. Kiedy mój samochód się znalazł, zadzwonił do mnie pan z komisariatu i kazał się zgłosić po samochód w miejsce znalezienia. Na miejscu przywitałem się z policjantami z dochodzeniówki, fajni kolesie, jajcarze jakich mało. Kilka godzin robili szczegółowe zdjęcia, każde narzędzie z dziupli było szczegółowo fotografowane (mogłem brać co tylko chciałem) na koniec podpisałem papierek, nie pytali kim jestem, żadnych dokumentów nie sprawdzali, dowodu rejestracyjnego też nie. Zostawili mnie z rozebranym, niesprawnym samochodem i musiałem radzić sobie sam
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Odnośnie tej drugiej wersji to jak wygląda procedura przerobienia jednomasu?
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
No właśnie w pracy używam roadrunnera i czasem przy włączaniu się wiesza. Masz podobnie?
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
A może ktoś polecić jakąś malutką i dobrze działającą kamerkę?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też się dzisiaj na to nagrzałem
-
Moja lalunia A4 B5 przedlift :)
Kratki nawiewu na poliftowe mozesz sobie wrzucic. Licznik z fisem. Podsufitke na polift bo ladna jest. Sporo mozna ogolnie rzeczy porobic, wszystko zalezy od grubosci portfela
-
Moja lalunia A4 B5 przedlift :)
własnie myslalem nad lampami oczywsiscie takze felgi ale 17 i troche ja opuszczac nie bedzie wygladala jak koza ? :/ Według mnie b5 na 17 wygląda całkiem dobrze.
-
Moja lalunia A4 B5 przedlift :)
No to standardowo podpowiem - wrzuć lampy poliftowe i jakąś ładną felgę to samochód zmieni się nie do poznania. A co dalej to już podpatrzysz sobie u innych kolegów, bo fajnych projektów tutaj nie brakuje Samochód jest ładny i wygląda na zadbaną sztukę. Bezawaryjności i udanych modów życzę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Silnik Audi S4 4.2 344 KM - opinie
Według mnie 4.2 to bardzo udany silnik. O tych nowszych typach mało wiem, ale znam 4.2 z a8 d2 i chyba największym problemem jest to, że nie trzyma serii
-
rozgrzewanie disela
Ja tam odrazu ruszam. Nie pałuję. Zanim się rozgrzeje to by chyba trzeba było godzinę czekać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum sąsiedzie
-
Czy w każdym a4 b5 jest termometr zewnętrzny?
W przedliftach z klimatronikiem mozna sprawdzic temp. zewnetrzna jakąś tam kombinacją przycisków
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
Jak po muśnięciu gazu wibracje ustają to sprawdź plecionkę i poduchy
-
zle podpiete kable rozruchowe
Olej frajera. Forum jest tak ogromną kopalnią wiedzy, że na pewno znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do samodzielnej naprawy tych drobnostek. Satysfakcja i radość z dobrze wykonanej roboty gwarantowana
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Która wersja jest korzystniejsza?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Ale czy to dobry wybór do takiej mocy? Czy wytrzymałość jednomasu nie ma nic do mocy?I czy pod jednomas z z1 podchodzi jakieś mocne łożysko?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
A jakieś inne alternatywy z jednomasem?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Super sprawa, nie ma to jak stary dobry klekocik A co do sprzęgła to myślę o jednomasie i sprzęgle z vr6. Czy może jednak lepszym rozwiązaniem będzie to z awx z kevlarem?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Nie chcę przesadzać, 200 koni mi wystarczy w zupełności do sprawnego przemieszczania się. Po prostu chcę zrobić to przemyślanie żeby niczego nie żałować, a samochodem nadal dojeżdżać 'spokojnie' do pracy Jak u Ciebie z awaryjnością? Nie klęka co rusz coś? I tak z ciekawości, ile Ci to pali?
-
Afn 200/400 dwie szkoły
A jak wygląda wtrzymałość seryjnych gratów? Od jakiej mocy będę musiał zakuwać?
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Nie wiem jak jest w b6, ale u mnie w b5 półoś jest jakby na klik i trzeba ją porządnie włożyć.Nie wymieniałeś niedawno przegubu wewnętrznego?