Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Ja też bym wpadł, ale mi wstyd za stan fury [emoji14]
  2. U mnie powodem stukania też był amortyzator. Rozerwany po wystrzale
  3. A mógłbyś pokazać zdjęcie jak to wygląda po zamontowaniu? Wydaje się najschludniejszą opcją z tych wszystkich kamerek za które nie wołają niebotycznych pieniędzy.
  4. Tyrath odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego ilu ludzi odnajduje swoje auta i później latami czeka aż łaskawie odzyskają auta. Jak sam sie nie upomnisz to nikt się nie ruszy. Sąsiad mój też znalazł swoje auto po 3 latach od kradzieży a potem ponad rok czasu musiał udowadniać że to jest faktycznie jego auto. Uratowało go to że miał porobione jakieś swoje patenty i znaki pod maską. Odzyskał auto i ubezpieczycielowi nic nie płacił ani nie oddawał. Nawet przypadek usera na forum vw-passat.pl znalazł swoje auto a potem musiał udowadniać że to jest jego samochód. Nawet w turbo kamerze o tym mówili bo sprawa się ciągnęła długo i auta nie mógł odzyskać.. Więc tutaj też za szybko nikt samochodu nie dostanie. Kiedy mój samochód się znalazł, zadzwonił do mnie pan z komisariatu i kazał się zgłosić po samochód w miejsce znalezienia. Na miejscu przywitałem się z policjantami z dochodzeniówki, fajni kolesie, jajcarze jakich mało. Kilka godzin robili szczegółowe zdjęcia, każde narzędzie z dziupli było szczegółowo fotografowane (mogłem brać co tylko chciałem) na koniec podpisałem papierek, nie pytali kim jestem, żadnych dokumentów nie sprawdzali, dowodu rejestracyjnego też nie. Zostawili mnie z rozebranym, niesprawnym samochodem i musiałem radzić sobie sam
  5. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Odnośnie tej drugiej wersji to jak wygląda procedura przerobienia jednomasu?
  6. No właśnie w pracy używam roadrunnera i czasem przy włączaniu się wiesza. Masz podobnie?
  7. A może ktoś polecić jakąś malutką i dobrze działającą kamerkę?
  8. Też się dzisiaj na to nagrzałem
  9. Kratki nawiewu na poliftowe mozesz sobie wrzucic. Licznik z fisem. Podsufitke na polift bo ladna jest. Sporo mozna ogolnie rzeczy porobic, wszystko zalezy od grubosci portfela
  10. własnie myslalem nad lampami oczywsiscie takze felgi ale 17 i troche ja opuszczac nie bedzie wygladala jak koza ? :/ Według mnie b5 na 17 wygląda całkiem dobrze.
  11. No to standardowo podpowiem - wrzuć lampy poliftowe i jakąś ładną felgę to samochód zmieni się nie do poznania. A co dalej to już podpatrzysz sobie u innych kolegów, bo fajnych projektów tutaj nie brakuje Samochód jest ładny i wygląda na zadbaną sztukę. Bezawaryjności i udanych modów życzę
  12. Według mnie 4.2 to bardzo udany silnik. O tych nowszych typach mało wiem, ale znam 4.2 z a8 d2 i chyba największym problemem jest to, że nie trzyma serii
  13. Tyrath odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    Ja tam odrazu ruszam. Nie pałuję. Zanim się rozgrzeje to by chyba trzeba było godzinę czekać.
  14. witaj na forum sąsiedzie
  15. W przedliftach z klimatronikiem mozna sprawdzic temp. zewnetrzna jakąś tam kombinacją przycisków
  16. Tyrath odpowiedział(a) na akrak temat w 2.4
    Jak po muśnięciu gazu wibracje ustają to sprawdź plecionkę i poduchy
  17. Olej frajera. Forum jest tak ogromną kopalnią wiedzy, że na pewno znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do samodzielnej naprawy tych drobnostek. Satysfakcja i radość z dobrze wykonanej roboty gwarantowana
  18. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Która wersja jest korzystniejsza?
  19. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Ale czy to dobry wybór do takiej mocy? Czy wytrzymałość jednomasu nie ma nic do mocy?I czy pod jednomas z z1 podchodzi jakieś mocne łożysko?
  20. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    A jakieś inne alternatywy z jednomasem?
  21. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Super sprawa, nie ma to jak stary dobry klekocik A co do sprzęgła to myślę o jednomasie i sprzęgle z vr6. Czy może jednak lepszym rozwiązaniem będzie to z awx z kevlarem?
  22. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Nie chcę przesadzać, 200 koni mi wystarczy w zupełności do sprawnego przemieszczania się. Po prostu chcę zrobić to przemyślanie żeby niczego nie żałować, a samochodem nadal dojeżdżać 'spokojnie' do pracy Jak u Ciebie z awaryjnością? Nie klęka co rusz coś? I tak z ciekawości, ile Ci to pali?
  23. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    A jak wygląda wtrzymałość seryjnych gratów? Od jakiej mocy będę musiał zakuwać?
  24. Nie wiem jak jest w b6, ale u mnie w b5 półoś jest jakby na klik i trzeba ją porządnie włożyć.Nie wymieniałeś niedawno przegubu wewnętrznego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.