Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. I Ci wisi kabel od lusterka do zapalary?
  2. Cześć, Ma ktoś jakiś patent gdzie w B5 mogę ukryć rejestrator jazdy? Strasznie mnie denerwują graty przyklejone na szybie i nie chcę mieć żadnego w polu widzenia. Myślałem, żeby za lusterkiem cofania ukryć, ale nie mam patentu jak wtedy pociągnąć zasilanie, bo wpinanie się pod podsufitkę górą będzie badziewnie wyglądało.
  3. Najpierw posprawdzaj bezpieczniki, bo jak w srodku smierdzialo to stawiam, ze sie jakis spalil, moze jakas pier**la typu podgrzewanie lusterek, szyby, spryskow albo czegos innego czego nie zauwazysz tak szybko. Szkoda kasy na elektryka [emoji14]
  4. Mówiłem to tylko odwrócenie biegunów. A nawet gdyby coś złego miałoby się dziać to po coś w końcu są te bexpieczniki
  5. Witam sąsiada
  6. Pytałem się ile weźmie za moje 17 alusy. Zapytał się czy czyste od środka. Powiedziałem mu, że mogę umyć Powiedział, że często mu dają do wyważania brudne felgi i ze sporą ilością kleju po starych ciężarkach i że to jest dość wkurzające. Koniec końców jak przyniosę czyste felgi to za 30zł komplet wyważy.
  7. Niezła wtopa tak czy siak jakby kolega przejeżdżał przez Zabrze, a nasz klub już powstanie to możemy go wpisać na listę jako honorowego członka
  8. Nie mam pojęcia, nie znam się na takich maszynach. Wyważałem stalowe piętnastki zimowe. Od nich zaraz wskoczyłem na A1 i przy 200km/h zero drgań. Więcej nie mogłem bo cały odcinek to był zakręt a i mój klekocik mógłby się obrazić
  9. Właśnie wróciłem do domu, jestem już po wyważaniu kółek. Bez ściemy 20zł za komplet. Warsztat fajny, profesjonalny. Pan mechanik również bardzo w porządku, miał taki sam samochód jak ja, więc można było pogadać o silniku i nie tylko Ogólnie wrażenia bardzo bardzo pozytywne i mogę wszystkim polecić warsztat JON-TECH, Gliwice - Łabędy ul. Zamkowa 1 Jeszcze raz dzięki SebolA4, dzięki tobie mam stały punkt w dobrej lokalizacji
  10. No i witam kolejnego kolege z Zabrza :hi: niedługo zakładamy własny klub
  11. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Póki co standardową afna, ale kupuję taką jak wyżej napisałeś 107J
  12. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    A Ty co byś wrzucał? 230 czy 216? Bo jeżeli nie będzie wielkiej różnicy między 216 a 230 to wolę dać sobie siana z 230.
  13. palące się bezpieczniki też śmierdzą nie strasz kolegi zawczasu
  14. Piękna sztuka Trzymam kciuki za czterołapa i bezawaryjności życzę
  15. Nie bój nic i ciesz się, że aku nie wybuchł. Raczej u ciebie elektronika nie ucierpiała, sprawdz czy bezpieczników nie popaliło. Mogło też dojść do uszkodzenia alternatora w tym drugim samochodzie (dawcy prądu)
  16. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Motor mam idealnie zdrowy. Ugram coś z tych 230¿? I jak to wytrzyma sam silnik? Czy muszę coś dłubnąć żeby był bardziej wytrzymały? np. nowy wałek Ktokolwiek? Jaka będzie różnica między 216 a 230 przy w/w gratach i zdrowym silniku? Stroił będę u chłopaków z CTR Tuning, więc program będzie zrobiony bardzo profesjonalnie.
  17. Niesamowite jaki ogrom pracy włożyłeś w ten samochód. Jestem pełen podziwu i zazdrości
  18. Super! Tego właśnie szukałem, łabędy mogę zahaczyć po drodze do domu i jakby co to mam super blisko od pracy, a zazwyczaj takie rzeczy lubię załatwiać po drodze z roboty, bo jak człowiek już do domu wejdzie to włącza się tryb lenia Dzięki bardzo! EDIT: Ja perdole.... właśnie do nich zadzwoniłem i myślałem, że w moim wyżej wymienionym warsztacie jak mi wyważyli 2 koła za 15zł to jest szczyt marzeń cenowych, a na Łabędach komplet wyważają za 20zł.
  19. Tyrath odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Kumpel miał a3 z takim silnikiem i jak zabieraliśmy się z nim w góry na rower to płakaliśmy bo w trasie było nie do osiągnięcia spalanie poniżej 12l PB / 100
  20. Siema, zamknęli mi spod nosa cudowy serwis ogumienia w Gliwicach na czechowicach (pracuję obok). Może ktoś polecić jakiegoś wulkanizatora z Gliwic lub Zabrza, który nie zdziera z biednych ludzi?
  21. Jak dla mnie ciekawy kolorek. A jeszcze lepiej prezentuje się przy obniżonym zawieszeniu i ładnym kole
  22. Cześć i bezawaryjności życzę
  23. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Czyli teoretycznie przy tych samych gratach na wtryskach 230 uzyskam troche ponad 200? Czy nie ma sensu pchac wiekszych wtrysków bo reszta nie nadąży?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.