Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Środek już odchamiłeś, teraz tylko jak koledzy mówią, wywal lampy i spojler i będzie malina
  2. Czy może ktoś się wypowiedzieć? Mi się zdjęcia wyświetlają
  3. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    Dzięki, nie trzeba. Też wydaje mi się, że to vnt15. W piatek zrzucam suszare i będzie sprawa jasna
  4. Tyrath odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Tragedia jakaś, za sam wyświetlacz liczą sobie jak za naprawę z gwarancją
  5. Tyrath odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Wie ktoś może czy da radę gdzieś zamówić jakiś zamiennik samego wyświetlacza? Dam radę sam przelutować wyświetlacz, ale nie mogę nigdzie go dostać
  6. Z nowym na dużych kołach może być ciężko, jeżeli to jest warunek, to ten giant nie wypada źle. No, ale jeżeli to ma być zwykły rower do zwykłej jazdy i nie przeszkadzają ci koła 26' to bym brał jakiegoś krossa za tysiaka i spokój. Osprzęt podobny, a jednak sporo gotówki zostaje w kieszeni.
  7. A chcesz koniecznie 27,5? Czy 26 może być? Chyba, że jakaś szosa?
  8. Pewnie o ten chodziło:http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.4.czerwony/18870/76358/#specifications Cena srednio-wyzsza jak za ten osprzęt. 27,5 w tym sezonie na fali widzę Przejrzałem specyfikację i za chiny ludowe bym nie dał takiej kasy za taki marny sprzęt. Cena podwojona chyba tylko przez rozmiar kół.
  9. Sporawo jak na zwykly rower, cena chyba za naklejkę na ramie. Ja bym wolał za tą kasę kupić coś porzadniejszego. Ale jezeli chcesz zwykly rower do zwyklej jazdy to udbij jednego tysiaka i szukaj w tym przedziale cenowym Przydałaby się pełna specyfikacja, wtedy można ocenić rzetelnie ten rower
  10. Tyrath opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Czy ktoś po tym zdjęciu jest w stanie powiedzieć mi czy jest to oryginalna turbina do AVG?
  11. Panowie, mam 1.9tdi AVG 110 koni. Ustawiłem sie dzisiaj z kolega e46 320d 150 koni. Nie odchodził mi jakos wielce i w sumie zastanawiam sie czy nie mam wrzuconego programu. Czy jest ktoś kto ogarnia temat i posiada kabel żeby mi sprawdzić czy nie mialem grzebane w parametrach? P.s. Chodzi mi o kabel mpps v13 czy coś w ten deseń
  12. Dzięki chłopaki, kupiłem porządny emulator zmieniarki z bluetoothem i jestem spełniony:D
  13. Bierz kjuba
  14. Suntoura możesz smarować byle czym. Kup sobie bialy smar i będzie gites, uszczelek nie zje A tego brunoxa możesz sobie darować, szkoda kasy. Brunox sie przydaje kiedy amortyzator jest mocno eksploatowany np. w górach, wtedy faktycznie warto go nim psikać, ale przy Twojej jeździe do pracy, przesmarowanie amorka raz na dwa sezony wystarczy
  15. Tyrath odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    I jak teraz się fura zbiera? Czyszczenie całkiem wyeliminowało problem?
  16. Na dniach będę czyścił turbinę, bo mi się geometria wiesza. Przeczytałem masę poradników i ludzie proponują przed zabiegiem zaopatrzyć się w zestaw nowych śrub, bo lubią się objeżdżać, niestety nikt nie sprecyzował jakie to śruby i w jakiej ilości. Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć jakie śruby dokladnie kupić? Chciałbym żeby robota poszła mi sprawnie.
  17. Tyrath opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Czy może ktoś mi podpowiedzieć jak zabrać się za wymianę anteny jeżeli na dachu mam takie oto szczątki? Znalazłem taki temat na forum. Można usunąć
  18. Co do kontaktronu to na przekaźnik idzie jakieś 150mA i jest to za dużo, szybko kontsktron zdechnie. Żeby kontaktron zdał egzamin trzeba zbudować moduł, który steruje pracą przekaźnika, a kontaktron nie jest wpięty bezpośrednio przed przekaźnikiem tylko jest częścią tego dodatkowego układu
  19. Otwórz klapkę w lewym boczku i zajrzyj czy coś tam siedzi większego
  20. Dzięki kolego. Wychodzi na to, że nie mogę dowolnie podmieniać głośników?
  21. Ja rozklejałem, wypucowałem wszystko ładnie. Szkło, odbłyśnik i korpus, lampy wyglądają jak nowe
  22. Witaj na forum
  23. Nie musiszDwie śruby od góry, jedna od wewnątrz przy migaczu. Zdejmij dekielki i ją zobaczysz
  24. Sąsiadka obok może być podpieta do innego pionu i możliwe ze tam parametry sa troche inne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.