Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Miałem, sa spoko, zależy do czego potrzebujesz. Ja przesiadłem sie na kende sbe i jakos tak bardziej mi pasujeWiadomo, że Racing ralph jest dużo dużo lżejszy, ale akurat w moim przypadku nie miało to większego znaczenia.Racing ralph jest tez bardzo, ale to bardzo delikatny Kupiłem, zaraz zakładam Będzie pan zadowolony
  2. Tyrath odpowiedział(a) na czarny temat w Audi A4 B7
    Albo czy lampa ci gdzieś nie pękła
  3. jak to wygląda od strony prawnej? Jest lipa, ale osobiście nie spotkałem się żeby się policja czepiała
  4. Ktoś musiał grzebać przy liczniku. Zdejmij szybkę, wyjmij wskazówkę od poziomu paliwa, ustaw jak należy, a potem ewentualnie skoryguj vagiem
  5. Miałem, sa spoko, zależy do czego potrzebujesz. Ja przesiadłem sie na kende sbe i jakos tak bardziej mi pasuje Wiadomo, że Racing ralph jest dużo dużo lżejszy, ale akurat w moim przypadku nie miało to większego znaczenia. Racing ralph jest tez bardzo, ale to bardzo delikatny
  6. Tylko dach kolego
  7. Oznaczenie silnika to ADR. A dupowozik ładny
  8. Dlaczego chcesz to zrobić?
  9. Tyrath odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    Jak pierwszy raz i sam chcesz to robić to bardzo ciężko
  10. Czujnik położenia wału korbowego i rozrząd do sprawdzenia. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo nie znam konstrukcji avf
  11. Mam w klapie dwa takie dupsliki, na jednym jest numer 8d9 035 225a. Wujek Google powiedział mi, że jest to wzmacniacz antenowy dla samochodów z nawigacją. Czy to oznacza, że mam wiązkę pod navi, wrzucam zamiast radia i siedzi p&p?
  12. Jasne, że dasz radę proporcje zostają takie same, całość idzie do góry, a odległość od siodła do suportu zostaje taka sama A jeżeli chodzi Ci o to czy dasz radę z takim wzrostem jeździć na 29 to na pocieszenie ja mam 10cm mniej i daję radę
  13. Tyrath odpowiedział(a) na doin temat w 1.9TDI
    Polecam nie filozofować i sluchać Hazena, robiłem moje turbo w tym roku i rozpołowiłem suszarę jego sposobem, poszło jak po masełku w mniej niż minutę
  14. Przód prawdopodobnie wejdzie, tył musisz sobie pomierzyć
  15. W ten sposób to sobie może biedy napykać, jak mu rozerwie któryś wąż, chłodnicę , albo zbiorniczek wyrównawczy Jeżeli już, to zamiana korka z autem które nie ma żadnego problemu z układem chłodzenia Pół roku tak jeździłem i nic się nie działo. Tak czy owak, zanim wymieni pól silnika, warto sprawdzić czy winowajcą nie jest koreczek
  16. Najpierw to sobie podloz kawałek woreczka foliowego pod korek, może nie trzyma ciśnienia i stąd ten cyrk
  17. A leciało, leciało
  18. Jak ktoś się dobrze przyjrzy to zauważy brewki z przodu, co by było groźniej
  19. Tyrath odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6/B7
    W b5 to juz loteria. Wszystko zalezy od tego w jakim stanie są uszczelki drzwi i czy wygłuszenia nie są wybrakowane. U mnie np. drzwi są troche na zawiasach opuszczone i dosyć szybko zaczyna mi szumieć w środku. Do 180 narasta mocny szum, a powyżej to już typowo przegwizd mam
  20. Epicon jest całkiem wporzoPanowie, ma ktoś może jakieś popsute stery 1 1/8"? Potrzebuję samego klina, który dociska łożyska w górnej misce. Przerabiałem stery pod poprzedni amortyzator z przykrótkawą sterówką i teraz przy ponownym montażu pękł mi na pół. Nigdzie tego dostać nie mogę, a nie chcę kupować całych sterów dla takiej śmiesznej części.
  21. Włączyłem autopilota
  22. Przyznać się, czyje to?
  23. Poprawne to CD01, poczytaj sobie instrukcję obsługi. To chyba mamy inne instrukcje, daj maila to Ci wyśle moją instrukcję, tam jest CD1
  24. Tyrath odpowiedział(a) na konrad_s temat w Audi A4 B5
    W zbiorniczku są prowadnice na sitko. Od siebie powiem, że ciężko włożyć sitko na swoje miejsce, trzeba być ginekologiem, albo wyczaić na to jakiś myk. Druga sprawa - jeżeli sitko raz wypadło, to jest spore prawdopodobieństwo, że będzie ci ciągle wypadało. Ja męczyłem się z sitkiem cale popołudnie zanim nabrałem wprawy we wkładaniu sitka na swoje miejsce. Zabieg powtarzałem 5 razy i za każdym razem nie zdążyłem dojechać z garażu pod dom, a pompa już wyła. Podsumowując mój bezsensownie wylewny post - kup se nowy zbiorniczek. Ja kupiłem na forum za 5zł i po problemie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.