Treść opublikowana przez Tyrath
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeśli się tym zajmuje to oczywiście tak. Czy wiąże się to z dużymi kosztami jak w przypadku lakierowania? I czy efekt jest zadowalający?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pytam jako totalny laik w tej dziedzinie. Czy dobry zakład detailingowy potrafi usunąć malutkie purchle lub odpryski (<1cm) pod szyldem magicznej "korekty lakieru" bez konieczności malowania całego elementu?
-
Reflektory [B5]
Prawdopodobnie wypalone odbłyśniki soczewek. Musisz oddać do regeneracji albo kupić nowe.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mała aktualizacja :decayed: Bym dał sobie rękę uciąć, że mam 235 000 niekręconego przebiegu. Od kilku dni samochód ma przejechane ponad 400 tysięcy
-
Prośba o analizę logów - 1.9tdi AVG
Przepływka podmieniona ze sprawnego auta i nic to nie zmienia, więc może to być ta pompa. Jak odzyskam mój kabel to wrzucę loga 004. Ktoś jeszcze ma jakieś sugestie po wyeliminowaniu przepływki?
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
Ahhh czyli krzyżak. Dzięki! I tak przy wymianie magla będę wymieniał krzyżak, więc nie muszę się o nic więcej martwić
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
Przy skręcaniu, spod kierownicy wydobywa się śmieszne piszczenie, jakby myszka mi się tam zadomowiła. Wydaje mi się, że dźwięk jest podobny do dźwięku piszczącego łożyska i wydobywa się bezpośrednio spod kierownicy, słychać go tylko w środku samochodu. Piszczy delikatnie, ale bardzo mnie irytuje. Nie chcę rozbambulać całej kolumny w ten mróz w celach badawczych. Czy ktoś może podpowiedzieć mi cóż to piszczy?
-
DQS do AFN
Czyli najlepszą opcją jest zostawić seryjne sprzęgło z dwumasem prawda? Tylko teraz troche z innej beczki pytanie. Czy jeżeli zostawie seryjne sprzęgło i dłubnę trochę w silniku, powiedzmy na 400Nm, to czy seryjne sprzęgło po wzmocnieniu np. u Radzikowskiego przeniesie taki moment? Czy wrzucić może sprzęgło 240mm i ma to jeszcze jakieś dodatkowe atuty?
-
DQS do AFN
Czy ktoś może ostatecznie uciąć mity i potwierdzić jak to w końcu jest ze skrzynią 6 biegową DQS z 2.5tdi do afn? Czy pasuje praktycznie p&p jeżeli zostawiam seryjne sprzęgło, zamach i rozrusznik afn? A jeżeli chcę wrzucić sprzęgło 240mm z 2.5tdi to muszę przeszczepić sanki, zamach i rozrusznik? Oczytałem się masę tematów i zwyczajnie zgłupiałem. I jeszcze ostatnia rzecz, nie mogę znaleźć w których wersjach 2.5tdi występowały skrzynie o oznaczeniu DQS. Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi, bo kończy mi się sprzęgło i dwumas, wiec przy wymianie chcę przy okazji machnąć swapa skrzyni
-
Prośba o analizę logów - 1.9tdi AVG
Szarpie budą
-
Prośba o analizę logów - 1.9tdi AVG
A czy nie podchodzi to pod czyszczenie nastawnika pompy wtryskowej?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Naprawa felgi(ślad po upadku na piasek)
Jak czysty alum to ja bym przepolerował U siebie miałem gruuuuuubo pozdzierane ranty od krawężników (po poprzednim właścicielu ) zacząłem od grubego papieru (chyba nawet 80) i stopniowo jechałem w górę aż do 2500. Kosztowało mnie to trochę pracy, ale było warto bo zdarcia zniknęły. W Twoim przypadku podejrzewam, że będzie dużo łatwiej zgubić te kropeczki po piasku
-
Naprawa felgi(ślad po upadku na piasek)
Felgi malowane?
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
To prawda, ale bywają dobrze przyciemniane lampy. Kolega miał oryginalnie czarne lampy hella czarne w borze. Wyglądały obłędnie i swiecily bardzo dobrze. Ma ktos na to jakiś patent?
-
Trzeszczące głośniki przy niskiej temperaturze
Czy mógłbyś podać te namiary? Wiele osób ma ten sam problem, kupno używanych głośników Bose w dobrym stanie i w akceptowalnej cenie graniczy z cudem.Namiary na kogoś, kto solidnie regeneruje te głośniki, byłyby pomocne. 500862088 Gliwice, Królowej Bony chyba 7. Nie znam niestety imienia i nie chcę tu ręczyć za jego rzetelność. Znalazłem ogłoszenie na okx, zadzwoniłem, umówiłem się. Dałem głośniki trzeszczące, a odebrałem nietrzeszczące do dzisiaj grają idealnie, a nie oszczędzam ich.
-
Prośba o analizę logów - 1.9tdi AVG
Mam kilka swoich koncepcji, ale się nie odzywam żeby niczego nie sugerować. Jest tu sporo mądrych głów, więc chętnie poznam wasze zdanie. Mam nadzieję, że rozjaśnicie mi w głowie i pomożecie wyeliminować problem. DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_239792.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_239793.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_239794.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_239795.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_239796.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_239797.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_239798.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_239799.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_239800.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_239801.html STATYCZNE: Grupa 001: http://vaglog.pl/log_239802.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_239803.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_239804.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_239805.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_239806.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_239807.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_239808.html Ktokolwiek? Nadal nie wiem do końca co mu dolega Halo halo, uprzejmie proszę o pomoc. Muszę jak najszybciej wyjaśnić sprawę, a nie wiem czy powodem takiej pracy jest ślizgające się sprzęgło, popmpa wtryskowa, a może przeplywka
-
Nieuczciwy sprzedajacy na allegro
Stan idealny to stan idealny, nie ma nawet co dyskutować. Ostatnio tez kupiłem kilka części, zapłaciłem dobrze, miały być idealne, a nie byly.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, czy ktoś podjął by się czyszczenia nastawnika pompy wtryskowej u mnie? Niestety nie mam czasu, nowa praca i każdy weekend zawalony.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja na tungsramach +120 zrobiłem ponad 20tys. km i się trzymają
-
Trzeszczące głośniki przy niskiej temperaturze
Tak, działają super. Mogę dać namiary na gościa z gliwic
-
Kiera 3ramienna fl, poducha odstaje
Nie wygląda mi na krzywą, dzisiaj dokładniej sprawdzę
-
Kiera 3ramienna fl, poducha odstaje
Nic z tego, dół nadal odstaje. Panowie pomocy, jak dokrecam te dwie śrubki od tylu kierownicy to dół zaczyna odstawać, jak popuszczam śrubki to wtedy jest spas, ale znowu poducha luźno lata. Niech ktoś zerknie fachowym okiem, czy to badziewie jest w ogóle kompletne?
-
Jak to się nazywa i montuje?
B5 prawa strona Więc jak to w końcu jest, bo widzę małą różnice zdań A jakiś numer ma ten dupslik? W aso bym zapytał bo takie plastikowe pierdółki są tam zazwyczaj tanie
-
Jak to się nazywa i montuje?
Jak się nazywa ta część? Połamała mi się, pokleiłem kropelką tylko do zdjęcia. Ma ktoś jakiś sposób na montaż tej części bez demontowania całej ramki? P.S. Kupię taką część, jeżeli ktoś posiada