Treść opublikowana przez Tyrath
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Piękna robota. Tak sobie oglądam te wszystkie Wasze dokonania w detailingu i coraz bardziej zaczynam przekonywać się do tej dziedziny. Przyznam szczerze, że na początku sceptycznie podchodziłem do tego tematu, uważałem, że to już jest dla pedantów, że auto ma jeździć, być czyste, ale bez przesady. Teraz im więcej poświęcam czasu mojemu samochodowi, tym bardziej chciałbym żeby wyglądało jak na wyżej zamieszczonych zdjęciach i na dzień dziesiejszy jestem już w 100% przekonany, że jak tylko ogarnę co mam do ogarnięcia to moja furka leci do dobrego zakładu, który zajmuje się detailingiem. Dziękuję bardzo za nawrócenie Tobie jak i wszystkim pasjonatom detailingu na forum P.S. Nie mogę się powstrzymać - jak bardzo trzeba być pozbawionym taktu żeby oddać samochód do czyszczenia z kieszeniami drzwi napchanymi jakimiś zaplutymi chusteczkami i śmieciami? Przeginka po całości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Powodzenia w zakupie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć i czołem, niech Ci autko służy
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Popieram. Lepiej mieć porządnie porobione auto i wiedzieć dokładnie co się ma, niż żyć w przekonaniu, że ma się pięknego, niebitego, niejeżdżonego szwajcara...... dopóki szpachla nie zacznie pękać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemandero
-
Szalejące zegary
U mnie jest podobnie z tym, że przy pustym baku wskazówka pokazuje 1/4. Kilka razy też przyuważyłem, że wskazówka mi skacze tak samo jak na Twoim filmiku. Okazało się, że mam licznik jaegera i one po prostu tak mają Będę próbował przelutować silniczek wskaźnika paliwa i dam znać co z tego wyszło, bo średnio mi się chce kupować nowy licznik A co do FISa po nagrzaniu to zupełnie odrębna sprawa. Tutaj pomoże wymiana wyświetlacza albo taśmy przewodzącej w zależności od tego czy masz lutowany lcd czy na taśmie. Z tego co mi się kojarzy to liczniki z elektronicznym zegarkiem miały lutowane wyświetlacze, ale niech wypowie się ktoś kto ma większe pojęcie.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Raportuję, że po roku codziennego używania, a zrobiłem około 30 tysięcy km i nie mam żadnych ledów do jazdy dziennej, przepaliła mi się jedna żarówka h7 tungsram +120%
-
Czym grozi...
Mi sworzeń wypadł dwa razy w ciągu mojej kariery. Nie polecam nikomu
-
1.9 1Z Jakie załozyc turbo?
Byłem pewien, że 1z i afn mają taką samą budowę. Jeżeli nie podchodzi bez kombinacji to przepraszam za wprowadzanie w błąd.
-
cykające popychacze a4 b6 1.9 avf
Jak już jesteśmy przy śmiesznych sprawach to też płakałem kiedyś, że mój silnik cyka. Okazało się, że to egr tak sobie pocykuje. O mały włos bym remontował zdrowy silnik
-
B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Wydaje mi się, że LZ5C
-
1.9 1Z Jakie załozyc turbo?
Mi pod 200 koni polecają gtb17 z 2.7tdi i taką turbinkę mam zamiar wrzucić. Jest trochę przeróbek, ale efekt rekompensuje wszystko. Na tą moc możesz też zapodać turbo z 2.0tdi BRD, pasuje bez kombinacji, ale krążą ploty, że kultura pracy brd może myć stopy gtb. A co do tej pompy to faktycznie musisz kupić wydajniejszą, bo ta nie ogarnie takiej mocy
-
Audi gotuje płyn..... ?
dobrze ze nie pietnascie silnikow bo juz bym sie z lekka zmartwil masz jakiś problem ze sobą??? twoje posty maja tyle do siebie co ten twój nick Nie karm trolla, olejesz go i wróci do swojej jamy
-
Afn 200/400 dwie szkoły
W turbosprężarce nie trzeba nic dostrajać, wystarczy odpowiednio wyregulować długość sztangi Nigdy tego nie robiłem, więc wole to powierzyć fachowcom
-
Jaki piec z podajnikiem polecacie ?
Kolejny problem to dostać węgiel o odpowiednim indeksie spiekalności, bo syf, który teraz wciskają ludziom blokuje ślimaki, zrzuca dzwony i kocioł zamiast ułatwiać życie, zamienia je w piekło Co jak co ale stara, dobra koza spisywała się najlepiej
-
Numer części, podgrzewana kierownica.
Odgrzewam kotleciora czy jest tu jakiś bohater, który dołożył sobie podgrzewaną kierownicę?
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Ja z mojej strony odradzam lenovo. Byłby ideał, ale całość pogrążają zawiasy. No po prostu masakra, tragedyja z komedyją. Co rusz padają, w dodatku są tak skonstruowane, że trzeba wymieniać całą dolną obudowę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Zawieszenie puka z przodu
Gdzie regenerują za 350zł?
-
Zawieszenie puka z przodu
500 do 800
-
Audi A4B5 Avant Quattro 1.9 115km
Wszystko zależy od kierowcy, ale też bez przesady, te silniki nie palą aż tak dużo. W trasie przy prędkości 120-140 zejdziesz spokojnie nawet poniżej 6l/100. W mieście i zimą to faktycznie potrafi łyknąć, ale nie żeby 10l.
-
Muzyka w naszych autkach
Mam ostry metal, trochę rapsów, calutką dyskografię Queen, legendy rocka, jakieś badziewia z rmf maxxx. Do pełni szczęścia brakuje mi porządnej, długiej składanki dobrego housiku albo trance'u. Ale takiego porządnego, bez wokalu, luźnego, chilloutowego, ze smakiem, na długie podróże. Czy ktoś coś podrzuci?
-
Audi gotuje płyn..... ?
Pilnuj teraz temperatury i obserwuj co się dzieje z silnikiem. Sprawdź czy za duże ciśnienie w układzie się nie robi. Moja luba kiedyś kilka razy zagotowała swój silnik, ani się nie obejrzałem, a uszczelka pod głowicą wykitowała, węże postrzelały, nagrzewnica kaputt, a za płyn chłodniczy to byśmy już dwa silniki kupili
-
Zawieszenie puka z przodu
Droga dosyć, jedyne słuszne wyjście to regeneracja. Koszt w zależności od warsztatu i tego czy sam montujesz czy nie - od 500 do 800zł
-
Afn 200/400 dwie szkoły
Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?Dostroi mechanicznie ;-) No właśnie, bo już u Ciebie się zapowiedziałem. Również polecam Krzyśka,najlepiej zrób jak koledzy piszą. Mam GTB od niego i złego słowa nie mogę powiedzieć.Montaż prosty,a i tak musiałem Krzysztofa odwiedzić by "dopieścił" turbinke. Jak chcesz dobry program polecam kolegę Spanky. Pozdrawiam No to już wszystko mi ułożyliście Turbina u Krzyśka, strojenie u Spankiego. Już nie mogę się doczekać efektu końcowego