Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tyrath

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tyrath

  1. Ja jeszcze dobrze nie zacząłem modzić, a już czuję, że zabawa mnie wciąga. Przemyśl dobrze sprawę, bo szkoda utopionej kasy jak po tygodniu będziesz chcial wrócić do gtb
  2. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Mówiąc"dostroi" masz na myśli program?
  3. Jestem żółtodziobem w tym temacie, ale niedawno pytałem się o to samo i chłopaki powiedzieli mi, że po przeróbce u Krzyśka będę w stanie sam to podłączyć. Będę musiał tylko przyspawać flanszę do wydechy i podgiąć trochę zasilanie oleju.
  4. Musisz zlecić komuś przerobienie turbiny na sterowanie podciśnieniowe. Kolega krzysiek1606 robi takie rzeczy i aktualnie ma na sprzedaż taką turbinę. Odezwij się do niego
  5. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    No nieźle. Jak np. kupię już przerobioną turbinkę od kolegi Krzysiek1606 to czy dam radę sam to zamontować? Mowa o GTB
  6. Panowie, problem zażegnany. Winny był wtryskiwacz sterujący, dzisiaj wymieniłem przy okazji cały komplet wtrysków na nowych końcówkach. Samochód odżył i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przy okazji polecam wtryski od kolegi bigu888 właśnie u niego zrobiłem zakupy, wszystko świetnie działa, jestem bardzo zadowolony
  7. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Wiem bo sam mam avg Krążą plotki, że dqs jest niemal identyczna jak skrzynia z 1.9 5b z tym, że dołożony został 6 bieg
  8. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Zapytałem Al@na, bo wrzucal dqs do avg i powiedział, że mu się lepiej samochód zbiera na nowej skrzyni
  9. Również proszę o namiar na gościa na te zegary w kratkę nawiewu. A samochodzik piękny
  10. Ładna furka Zazdroszczę webasta. Masz takie same fotele jak ja, strasznie ich nie lubię Powodzenia w modzeniu
  11. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    A masz kevlar na tarczy?
  12. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Niebardzo rozumiem. Co to znaczy, że dwumas się stawia? Masz nowy dwumas czy używany? Jak używany to zawsze może się stawiać zwyczajnie przez zużycie, a nie przez podniesioną moc. Z resztą co tam ma nie dawać rady przy dużej mocy? To tylko zamach, no chyba, że strzelasz ze sprzęgła przy każdym ruszaniu. Nie jestem szpecjalistą od sprzęgieł, ale to tak na mój chłopski rozum. Chętnie poznam Twoje zdanie
  13. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Zdania są bardzo podzielone. Jedni chwalą sobie zamach z 1Z, inni powracają do dwumasu. Temat rzeka. Po taniości można polecieć w sztywne koło, wszystko będzie ładnie działało i będzie pan zadowolony Ja osobiście będę cenię sobie ciszę i komfort w samochodzie, dlatego chcę kupić nowy dwumas, bez niepewności czy będą drgania, szarpania, hałasy czy cuś
  14. :hi: Witaj na forum, do zobaczenia na mieście
  15. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Panowie, ostatnia sprawa, która zaważy na decyzji kupna skrzyni 6 biegowej. Sporo ludzi twierdzi, że skrzynia dqs jest wolniejsza tzn. ze na niej osiągi samochodu znacznie się pogarszają. Z drugiej strony sporo ludzi twierdzi, że dqs jest ma takie same przełożenia jak skrzynia 5b afn z tym, że dołożona jest szóstka. Czy ktoś kto się zna, może się wypowiedzieć?
  16. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał? Po co Ci GTB20 ja nie będziesz miał tyle paliwa. Załóż sobie jaką moc chcesz osiągnąć i kup pod to graty. Skoro już kupiłeś 216 i pompę 11 to układ paliwowy będziesz miał na około 190-200Km. Pod taka moc dobierz turbosprężarkę. Ja tu bym widział CAHA albo GTB17. CAHA będzie trochę łatwiejsza w montażu bo seryjnie jest sterowana podciśnieniem. Zostałem już uświadomiony, nie będę szalał Jeżeli mnie się pytasz to kupiłem oryginalną pompę 11 107J. Sprzęgło aktualnie mam serię AVG, ale nie zdzierży. Wpadnie AWX, a dostanie zadyszki to się obije kevlarem.
  17. Dźwigasz auto i kręcisz kołem. Usłyszysz różnice
  18. U mnie tez przerywa przy przyspieszaniu. Winny u mnie jest wtryskiwacz sterujący, cewka pokazuje prawidłową rezystancję, ale nie działa jak powinno. Nie traktuj wiążąco tego co napisałem, po prostu możesz to dopisać do listy rzeczy do sprawdzenia, może akurat trafisz
  19. Nie wspomniałeś nic o tjuningu zewnętrznym. Zostawiasz to jak jest?
  20. Wrzucę fotki w wolnej chwili. Gwerty ma rację, ja się dowiedziałem o tym po fakcie, ale nie ma tego złego... Wyczyscilem, wypucowalem odbłyśniki i lampa wygląda jak nowa.
  21. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał? Jak wlozysz wtryski min 230 to jest sens gtb20 Już kupiłem 216, więc nie będę kombinował. 200 kunia to dla mnie i tak aż za dość. Z resztą od pompy i wtrysków do pełnego setupu dłuuuuuuuuga droga. Sama moc to nie wszystko, potrzebuję jeszcze przede wszystkim dobrych hamulców. W ogóle to lista jest długaśna, a życie taaakie drogie
  22. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Ja zamierzam gtb wrzucić, tylko jeszcze nie wiem jakie. Jakieś propozycje? Kowi mi kiedyś coś wspominał żebym się pokusił o gtb20, tylko czy wykorzystam jej potencjał?
  23. Mam nadzieję, że nie porwałem się z motyką na słońce
  24. Piękny samochód, piękny kolor. A cóż to za wynalazek na blendzie bagażnika?
  25. Tyrath odpowiedział(a) na Tyrath temat w Audi A4 B5
    Pompa kupiona, cieszę się jak małe dziecko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.