Treść opublikowana przez Sejwel
-
Folia czy PlastiDip na grill - co trwalsze?
Więc postanowione, na ramkę przyjdzie folia dzięki za pomoc
-
Folia czy PlastiDip na grill - co trwalsze?
Witam. Chciałbym zmienić kolor obwódki grilla, ale mam pewne wątpliwości czym to zrobić. Pomalować czy okleić? Jak jest z trwałością? Chciałbym żeby wypowiedzieli się ci, którzy przetestowali już obydwie metody w praktyce.
-
Propozycja spotu w NYSIE
No to do jutra Panowie jbc dajcie na priv jakiś konkretny namiar żebyśmy się mogli szybko odnaleźć
-
Propozycja spotu w NYSIE
No to w piątek o godz. 18:00 na parkingu kauflanda.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
@majkel1993 Koła już siedzą, ale nie miałem kiedy opon wymienić
-
Propozycja spotu w NYSIE
Może być pod Aldikiem, albo na parkingu Kauflanda. Potem można grupowo pojechać w inne miejsce. Jednak jestem za godziną 17-18. Co Wy na to?
-
Propozycja spotu w NYSIE
jestem otwarty na propozycje. W czasie VAGa jak najbardziej można się spotkać, jednak myślę, że właśnie tam na ośrodku zrobimy jakiegoś grilla grupowego btw. na Automaster do Kamienia Śląskiego ktoś się wybiera?
-
Propozycja spotu w NYSIE
Może kogoś jeszcze uda się ściągnąć przy okazji dni Nysy
-
Dobry klej - tanszy, mniejszy zamiennik kleju do szyb
Nie kombinuj, tylko kup tubę kleju do szyb i będziesz miał spokój. U siebie właśnie tak zrobiłem i trzyma się doskonale.
-
Propozycja spotu w NYSIE
To może w piątek wieczorem jakiś spocik? Ktoś chętny?
-
Propozycja spotu w NYSIE
Terminu jeszcze nie mamy ustalonego. Jakieś propozycje?
-
Propozycja spotu w NYSIE
Patryś to jak będziesz w PL to coś ustawimy
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Prawdopodobnie też się pojawię
-
Propozycja spotu w NYSIE
Jakby ktoś się jeszcze zgłosił to by było fajnie
-
Polerowanie i odświeżanie lakieru
Może ktoś polecić jakiś dobry zakład, w którym odświeżą trochę lakier w moim aucie? Najlepiej w okolicach Nysy, Prudnika, Głubczyc, K-K.
-
Propozycja spotu w NYSIE
Trochę odświeżę temat Może by zrobić jakiś spot w najbliższym czasie? Co Wy na to?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Forumowiczów! Mam na imię Paweł i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem czerwonego Audi A4 B5 1.9 110KM z końca 1997r.