Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sejwel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sejwel

  1. Więc postanowione, na ramkę przyjdzie folia dzięki za pomoc
  2. Witam. Chciałbym zmienić kolor obwódki grilla, ale mam pewne wątpliwości czym to zrobić. Pomalować czy okleić? Jak jest z trwałością? Chciałbym żeby wypowiedzieli się ci, którzy przetestowali już obydwie metody w praktyce.
  3. No to do jutra Panowie jbc dajcie na priv jakiś konkretny namiar żebyśmy się mogli szybko odnaleźć
  4. No to w piątek o godz. 18:00 na parkingu kauflanda.
  5. @majkel1993 Koła już siedzą, ale nie miałem kiedy opon wymienić
  6. Może być pod Aldikiem, albo na parkingu Kauflanda. Potem można grupowo pojechać w inne miejsce. Jednak jestem za godziną 17-18. Co Wy na to?
  7. jestem otwarty na propozycje. W czasie VAGa jak najbardziej można się spotkać, jednak myślę, że właśnie tam na ośrodku zrobimy jakiegoś grilla grupowego btw. na Automaster do Kamienia Śląskiego ktoś się wybiera?
  8. Może kogoś jeszcze uda się ściągnąć przy okazji dni Nysy
  9. Nie kombinuj, tylko kup tubę kleju do szyb i będziesz miał spokój. U siebie właśnie tak zrobiłem i trzyma się doskonale.
  10. To może w piątek wieczorem jakiś spocik? Ktoś chętny?
  11. Terminu jeszcze nie mamy ustalonego. Jakieś propozycje?
  12. Patryś to jak będziesz w PL to coś ustawimy
  13. Jakby ktoś się jeszcze zgłosił to by było fajnie
  14. Może ktoś polecić jakiś dobry zakład, w którym odświeżą trochę lakier w moim aucie? Najlepiej w okolicach Nysy, Prudnika, Głubczyc, K-K.
  15. Trochę odświeżę temat Może by zrobić jakiś spot w najbliższym czasie? Co Wy na to?
  16. Witam Forumowiczów! Mam na imię Paweł i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem czerwonego Audi A4 B5 1.9 110KM z końca 1997r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.