Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sejwel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sejwel

  1. Jak dla mnie to wieś.. nie założył bym tego do swojego auta.
  2. Jeśli chodzi Ci o spinki mocujące wzmocnienie do zderzaka, to z dołu zamiast spinek możesz to złapać za pomocą kilku śrub z nakrętkami z drugiej strony. Z zewnątrz jest to niezauważalne, bo łebki śrub zostaną zasłonięte przez kratki zderzaka. Co do górnego mocowania to pewnie idzie wymyślić coś podobnego.
  3. Pomogło już minęło kilka dni i nic nie piszczy
  4. U mnie identyczna sytuacja.. Jak ktoś już to ogarnął niech da znać jak to naprawić.
  5. Dość często podczas opuszczania/podnoszenia szyb wydobywa się głośny pisk dochodzący z pomiędzy uszczelki i szyby. Po myciu auta lub w czasie/po deszczu ten dźwięk nie występuje. Na oko uszczelka przylega po całości dobrze. Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić.
  6. Sejwel odpowiedział(a) na Cycu87 temat w Audi A4 B5
    dokładnie, z tyłu są 16cm.
  7. Sejwel odpowiedział(a) na Cycu87 temat w Audi A4 B5
    Najprościej będzie jak ściągniesz boczek i zobaczysz czy masz głośnik
  8. Najlepiej ori, ale te welurowe co tu pokazałeś też są dobrej jakości. Kumpel kupował chyba też u tego gościa i jakościowo są dość dobre.
  9. Sejwel odpowiedział(a) na masterhex temat w Audi A4 B5
    Poza tym jak ściągniesz tunel to od spodu jest jakby odznaczone miejsce w którym ma się znaleźć dziura na podłokietnik. Jak by ktoś chciał zdjęcia czy więcej info to PW.
  10. Sejwel odpowiedział(a) na Cycu87 temat w Audi A4 B5
    Jakie masz radio? Ori czy inne? Z tego co się orientuję to w większości A4 są głośniki z tyłu tylko przy nieoryginalnym radiu potrzeba specjalnej kostki/przejściówki do uruchomienia tylnych głośników i ewentualnego suba.
  11. Sejwel odpowiedział(a) na masterhex temat w Audi A4 B5
    Ostatnio trafił mi się ori podłokietnik z a6 2001r. Mocowanie pasuje, jednak po zamontowaniu go i założeniu zaślepek nie jest idealnie. Widać dziurę i kawałek łapy. Tak więc trzeba będzie rezać nową zaślepkę.
  12. Możesz spróbować smarem silikonowym, powinno pomóc.
  13. Sejwel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ani to ładne, ani praktyczne... Nie krzywdź tym auta ;/
  14. Za niedługo wybieram się w tamte strony, więc jak klapa jeszcze będzie to mogę podjechać zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda
  15. U mnie wręcz idealna pogoda idę jeszcze poszukać jakiegoś aparatu i startuję za niedługo
  16. Witam. Potrzebuję zestaw tarcz i klocków na przód do a4 b5 1.9tdi 110KM 1997r.
  17. Na dzień dzisiejszy koszt tego elementu w ASO to 18,80zł.
  18. Ja używam Osram Cool Intense i jestem z nich zadowolony. Dają dość jasne światło i widoczność jest bardzo dobra.
  19. Witam. Potrzebuję Waszej rady odnośnie wyboru gwintu. Mam ograniczony budżet więc zastanawiam się nad takimi markami jak: tuning-art, ta-techniks, mts oraz jom. Lepiej brać tańszego np TA, czy dołożyć ~300-400zł na jom'a lub mts'a?
  20. Wybieracie się do Kamienia?
  21. No to ja też przyjadę w niedzielę. Tylko dołączę do Was na miejscu
  22. jestem jak najbardziej 'za' ---------- Post dopisany 04-06-2014 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 09:49 ---------- Tak więc zbliża się piątek i w związku z tym może jakiś spot wieczorkiem? tak koło 18 jak co niektórzy będą się zjeżdżać na VAG
  23. Co jak co, ale efekt lustra na szybach nie leży w dobrym guście. Lepiej odpuść to sobie
  24. za 2 tyg może uda się spotkać w większym gronie przy okazji VAGa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.