Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sejwel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sejwel

  1. Panowie mam do Was małą prośbę. Rozstałem się z moją b5 i szukam nowego wozidła. Znalazłem w KK takie oto cudo: http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-130km-kombi-klimatyzacja-tempomat-ID6ymdRt.html. Zna ktoś może właściciela? Albo może ktoś z Was ma chwilę czasu i chęci żeby się przyglądnąć temu b6? Może wyrazicie też opinię na temat tych samochodów http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-zarejestrowana-automat-climatronic-gwarancja-1-reka-pewna-ID6ybBUf.html i http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-gwarancja-oplacony-1-9-tdi-131-ps-alu-ID6yhliw.html ? Dodam, że kwota którą dysponuję to 15.000.
  2. dzięki za odpowiedzi. Najbliżej mi aktualnie do Nysy, więc będę musiał obadać jeszcze opinie o tym tunerze
  3. Cześć. Kogo możecie polecić w okolicach Opolszczyzny i Śląska do zrobienia programu w 1.9 AFN?
  4. Czyli 15 przód, a 20 tył?
  5. Posiadam Audi A4 B5 Avant 98' i felgi 7,5Jx17 z oponami 205/40. Jakie dać dystanse, aby to ładnie spasować?
  6. Sejwel odpowiedział(a) na jan3k temat w Audi A4 B5
    ja w mojej woziłem już tapczan i szafę. Jedno i drugie weszło na styk przy fotelach przysunietych bardzo do przodu. Myślę, że wciśniesz te drzwi jak położysz fotel pasażera na leżąco.
  7. może by się tak w sobotę albo niedzielę ustawić na spota?
  8. Na kauflandzie coś jest o 19. Ale jednak nie dam rady pojechać, bo auto rozgrzebane..
  9. Kto będzie w sobotę na spocie?
  10. A jakich środków użyć, żeby uzyskać wysoki i trwały połysk? Auto jest koloru czerwonego. W zeszłym roku był na polerce mechanicznej. Wosk jaki do tej pory dawałem to jakiś z k2 możecie mi polecić jakiś dobry zestaw, powiedzmy do 150 zł?
  11. Ja używam środka do nabłyszczania opon z firmy car valet. Koszt to jakieś 22 zł, a wystarcza na bardzo długo.
  12. Coś tu cicho
  13. Ja tam jadę. Szukajcie czerwonego avanta
  14. A wybiera się ktoś z Was na Vag integrację do Raciborza w ten piątek?
  15. Końcówki najlepiej wypolerować i będą ładnie wyglądały
  16. Sejwel odpowiedział(a) na vega25 temat w Audi A4 B5
    Polecam środki z firmy Car Valet. Prałem tym różowym płynem golfa 4 i fajnie wyszło
  17. Sejwel odpowiedział(a) na sebidi temat w Audi A4 B5
    Próbuj kolego jestem ciekawy czy uda Ci się to upchnąć
  18. Co powiecie na jakiegoś spota w tygodniu? Może w czwartek?
  19. Mój avantador jest uziemiony, ale chętnie przyjdę pogadać jak się gdzieś ustawicie
  20. Sejwel odpowiedział(a) na Fastadi temat w Audi A4 B5
    Nie powinni się przyczepić do takiego pęknięcia. Z tego co widzę jest ono znikome. Pęknięcie bym delikatnie przesmarował jakimś bezbarwnym klejem, żeby się woda nie dostawała.
  21. Idź do dobrego sklepu motoryzacyjnego, podaj parametry i Ci to ściągną w ten sam dzień.
  22. To spokojna głowa, już Cię nie okradną
  23. Zamontuj lampy bosha z wbudowanymi halogenami
  24. To i ja się pojawię
  25. Są już na forum tematy o żarówkach. Wystarczy poszukać, a znajdziesz odpowiedź.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.