Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sejwel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sejwel

  1. Oczywiście jeśli to ori to opłaca się..
  2. Jeśli masz niefabryczne radio to musisz mieć specjalną przejściówkę do załączenia suba i tylnych głośników. Jak coś pisz na priv.
  3. Cześć. Jestem jak najbardziej chętny. Możemy się ustawić w Głubczycach albo w Nysie. Tylko trzeba ustalić termin
  4. Masz ori radio czy niefabryczne?
  5. Sejwel odpowiedział(a) na Swir3k temat w Audi A4 B5
    Popatrz na swój aktualny kluczyk wg. tego dobierasz grot.
  6. można się bawić, ale jeśli nie masz doświadczenia w takich pracach to wątpię żeby to ładnie wyszło.
  7. Sejwel odpowiedział(a) na Swir3k temat w Audi A4 B5
    Właśnie robię to u siebie Musisz kupić np. taki zestaw http://allegro.pl/sterownik-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-a8-dioda-i4723846197.html i wg. instrukcji założyć.
  8. Zdjęcia nie wczytuje.
  9. Można się pobawić ze szpachlą i włóknem szklanym też dobrze wyjdzie
  10. Tak jak kolega napisał.. Kup zwykłe polifty i nie rób wioski z ringami.
  11. Sejwel odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    Na tym zdjęciu niewiele widać. P.S. Sam oklejałeś?
  12. W przed-liftowym klimatroniku jest to samo normalna rzecz
  13. Temat był już przerabiany. Wystarczy je poluzować i opuścić.
  14. Można to wymienić trzeba ściągnąć boczki i od wewnętrznej strony wyciągasz.
  15. Sejwel odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Czyli potrzebujesz drzwi z rocznika 96-98. Powinna być na dole czarna listwa i na środku drzwi taka cienka w kolorze.
  16. Zderzaki są takie same w każdej wersji silnikowej. Będzie pasował.
  17. Sejwel odpowiedział(a) na karol2984 temat w Audi A4 B5
    Z którego roku masz auto?
  18. Dobrą i niedrogą opcją są lampy Depo. Są na allegro za 360,-
  19. Sejwel opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Zabieram się za wymianę konsoli na poliftową i z tego co słyszałem, będę potrzebował jakieś przekaźniki do podłączenia. Może ktoś opisać jakie to przekaźniki i co jeszcze potrzebuję żeby wszystko działało?
  20. Sejwel odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    Jeśli już coś robić to najlepsza będzie czarna folia w połysku. Tańsza opcja od lakierowania, a prezentuje się tak samo dobrze. No i zawsze można wrócić do ori koloru.
  21. Mam u siebie podobne żarówki już ponad pół roku i wszystko ok. Żadnych spalonych bezpieczników, diody się nie popaliły ani nie mrugają Śmiało możesz takie żarówki kupować
  22. co do tylnych lamp to tylko poliftowe
  23. Sejwel odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Możemy się tylko domyślać o co Ci chodzi.. Pokaż jakieś foto tych lamp
  24. Ja bym mógł dopiero na następny tydzień w pt albo sob podjechać
  25. Sejwel opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Słyszałem, że do A4 można zamontować progi z omegi, lecz nigdzie nie mogę znaleźć tematu gdzie jest coś więcej napisane. W związku z tym mam prośbę, aby ktoś, kto rezał już coś takiego udzielił wskazówek dotyczących montażu w/w progów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.