Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s3marek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez s3marek

  1. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.
  2. Możesz podać namiary i ewentualne koszta?
  3. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie szuka ktoś B8 2.0 TFSI. Nie bierze jakoś specjalnie dużo oleju. Była lekko uszkodzona przód tył. Musiałem tylko wymienić zderzak przód i lampy i na tyle zderzak. Wymienione od razu na S-line oraz bixy skrętne. Przebieg 79 tysięcy. Sedan Quattro
  4. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam na tyle 12mm H&R mniejszych nie idzie założyć. Oczywiście z tym cyplem centrującym.
  5. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W etce idzie takie cos sprawdzić bez problemu.
  6. Kup sobie oryginalną gałkę z wersji Sport jak coś to pisz na PW znajdę ci na allegro.
  7. Super maszyna. Kolega nie dawno też kupił C6 i uważam że robi robotę komfort w takiej A6. Powoli dostaję kompleksów w mojej B8:decayed:
  8. Benzyna też wchodzi w grę?
  9. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki
  10. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wladi podał byś link do jego profilu?
  11. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Brał ktoś ledy od tomnika do swojej A4. Te żółte światło w środku mnie wykańcza.
  12. Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia . Mylisz się kolego. Ładne autko podobne do mojego tylko inna motorownia:decayed:
  13. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam to samo a nie mam lusterek dlatego mnie to dziwi. Tylko wiem że ktoś zmienił lusterka na poliftingowe może dlatego nie działają.
  14. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. Dzięki wielke.
  15. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś z was ma może oryginalnie fotochromatyczne lusterka zewnętrzne? Wie ktoś może jaki mają KOD wyposażenia?
  16. Wolałem dopytać. To dobrze. No jak nie planujesz dołożyć spryskiwaczy to niestety są to światła nie zgodne z prawem.
  17. Kolego nie masz układu samo poziomowania i układu mycia reflektorów jeżeli dobrze widzę a to jest wymagane aby światła xenonowe aby były w pełni dopuszczone do ruchu no chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi. PS. Fura bardzo fajna:wink:
  18. Lepiej sobie ściągnąć. Wtedy masz ładny dostęp do śrub mocujących do błotnika które są pod lampą.
  19. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W etce poszukaj takich informacji.
  20. s3marek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie podejdzie P&P
  21. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Jakieś błędy w sterowniku 55 xenon?
  22. s3marek odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    A przy odpalaniu idą góra-dół?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.