Treść opublikowana przez s3marek
-
B8 TrOOOOp
Zależy to od przebiegu i rocznika. Znajomek za 55 sprzedał mial bix navi 2g 2008r. 188tysiecy przejechane. Ale pewne auto. Wiadomo że za 45 też kupisz ale co to będzie za tą kasę to ciężko określić.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Możesz podać namiary i ewentualne koszta?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- B8 TrOOOOp
Panowie nie szuka ktoś B8 2.0 TFSI. Nie bierze jakoś specjalnie dużo oleju. Była lekko uszkodzona przód tył. Musiałem tylko wymienić zderzak przód i lampy i na tyle zderzak. Wymienione od razu na S-line oraz bixy skrętne. Przebieg 79 tysięcy. Sedan Quattro- B8 TrOOOOp
Mam na tyle 12mm H&R mniejszych nie idzie założyć. Oczywiście z tym cyplem centrującym.- B8 TrOOOOp
W etce idzie takie cos sprawdzić bez problemu.- Wymiana gałki zmiany biegów na inną w A4 B8
Kup sobie oryginalną gałkę z wersji Sport jak coś to pisz na PW znajdę ci na allegro.- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Elegancko:wink:- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Super maszyna. Kolega nie dawno też kupił C6 i uważam że robi robotę komfort w takiej A6. Powoli dostaję kompleksów w mojej B8:decayed:- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Benzyna też wchodzi w grę?- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Wladi podał byś link do jego profilu?- B8 TrOOOOp
Brał ktoś ledy od tomnika do swojej A4. Te żółte światło w środku mnie wykańcza.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Rafal a dlaczego sie nie da przeciez zderzaki sa te same S-Line a Ori , tylko dyfuzorami sie roznia . Mylisz się kolego. Ładne autko podobne do mojego tylko inna motorownia:decayed:- B8 TrOOOOp
Mam to samo a nie mam lusterek dlatego mnie to dziwi. Tylko wiem że ktoś zmienił lusterka na poliftingowe może dlatego nie działają.- B8 TrOOOOp
Ok. Dzięki wielke.- B8 TrOOOOp
Ktoś z was ma może oryginalnie fotochromatyczne lusterka zewnętrzne? Wie ktoś może jaki mają KOD wyposażenia?- [ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Wolałem dopytać. To dobrze. No jak nie planujesz dołożyć spryskiwaczy to niestety są to światła nie zgodne z prawem.- [ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Kolego nie masz układu samo poziomowania i układu mycia reflektorów jeżeli dobrze widzę a to jest wymagane aby światła xenonowe aby były w pełni dopuszczone do ruchu no chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi. PS. Fura bardzo fajna:wink:- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Super Filmik:wink:- Demontaż przedniego zderzaka i lamp
Lepiej sobie ściągnąć. Wtedy masz ładny dostęp do śrub mocujących do błotnika które są pod lampą.- B8 TrOOOOp
W etce poszukaj takich informacji.- B8 TrOOOOp
- wymiana lamp
Jakieś błędy w sterowniku 55 xenon?- wymiana lamp
A przy odpalaniu idą góra-dół? - B8 TrOOOOp