Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. jak by to piter okreslil :sexinbed: ... a nam nic nie zalatwil
  2. Ciekawe jak to jest Prezes mowi ze zaprosil ale nie mowi gdzie je zaprosil czy do siebie czy gdzie [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:49_________________________________________________Samolub nieche zebysmy je tez poznali
  3. Powital :hi: a ja sobie dzis w domu siedze
  4. Kolego ja mialem program nie zestrojony z autem na ori czesciach dmuchalo do 1.1 po zalozeniu Tipa i testpipe przestalo dmuchac i dmuchalo max 0.8,jak znowu zalozylem zwyklego tipa gumowego to znowu dmuchalo 1.1,ale wkoncu sie wkurzylem i wrzucilem tego tipa z kwasowki i zalozylem seryjny program i dmucha tak jak powinno 0.4-0.5 i teraz tylko zrobie inny Ic i daje na strojenie[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 08:31_________________________________________________nie kopales nic przy silniku ??
  5. Was,Tych bardziej aktywnych i rozmownych jak rowniez tych mniej aktywnych i rozmownych
  6. ja lece do zonki bo czeka w wyrku Dobranoc
  7. buhahah a dzis jak ja nazywasz?? Zuzia?? i nawilzacz
  8. buhahah oni maja na kompie a ja w realu i nie nazywa sie reczusia a Kasia
  9. Ja mam od tego kobiete
  10. dziady nie jezdzia b5 ... ja nie mialem zadnych zlych doznan z moja reka
  11. Somes gdzies pojechal...pewnie do apteki po gumki zeby sie nie zaplodnic przy recznym ...
  12. on Ci dupnie z krałzy z bigosem albo po bigosie
  13. buhehehe i to jeszcze zamrozony
  14. Somes chcial powiedziec ze niedlugo bedzie mial gwinta
  15. ja akuram mialem do zalatwienia sprawe w gliwicach na armi ludowej ... Wiem jak wyglada kunurow wkoncu jestem ze slaska i troche sie jezdzi
  16. kuffa szkoda ze nie mam kasy.bo sam bym ja wziął...jak jest tak jak piszecie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 21:37_________________________________________________ :polew: :polew: ten tekst na dole najlepszy buhahaha
  17. Ja pol godziny temu wrocilem z Gliwic,Panowie zrobcie porzadek na tych drogach auto bylo swiezo umyte a teraz wyglada jak bym z miesiac nie myl,
  18. hejka Pare godzin i tyle stron do czytania
  19. no to sie musi podlizywac....hahahaha moze to podziala [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:23_________________________________________________ida spac dobranoc
  20. hahahah...spoko loko...a masz jakies zastepcze auto do mnie ?? przeciez w aukcji pisalo ze kupujacy musi zapewnic mi samochod zastepczy rocznik nie starszy niz 2000 moc silnika nie mniej niz 150 km [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:28_________________________________________________Dobra ja spadam Spac narazie do jutra
  21. :polew: poprosze jedna swiece[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:25_________________________________________________n75 uszkodzony jest nie dajcie sie mu naciagnac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.