Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. pucek musze Cie zmartwic..Ty mowiles ze masz 12 lopatek na wirniku co nie??a to jest zwykla k03
  2. dokladnie...narazie musze wziasc rozkrecic moje fele i przepolerowac rant,a srodki wymalowac
  3. a no dziekki...na stalowkach niema takiego efekti
  4. dzieki... Panowie co myslicie http://moto.allegro.pl/item806140646_kierownica_airbag_s3_s4_audi_a4_1998r.html http://moto.allegro.pl/item806140646_kierownica_airbag_s3_s4_audi_a4_1998r.html http://moto.allegro.pl/item823661624_kierownica_audi_a4_a6_a8_s4_s6_s8_air_bag_kpl.html
  5. ja dopiero wrocilem...Pozdrowionka dla Was...Kamil to Twój ojciec ma wtedy ur.kiedy ja ... Ja na zadnego spota EŁU nie jade i nigdy nie pojade [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 18:35_________________________________________________jak tam panowie po spociku ??
  6. jeszcze nie robilem...bo robia od 6.30 do 19
  7. ale sie teraz wszyscy foc**ja...sory za pomylke
  8. na fotkach jest gwint...ale nie wiem na ile spuszczony.... jeszcze bedziesz mial okazje oblukac
  9. Panowie a eu. trafilem tak samo jak gryfi... ale przyszedlem tu i tu zostaje bo jest fajny klimat i ludzie... i Ciekawszy klub Pozdrowionka
  10. na tej jest wiecej informacji...Tam jest wiekszosc uzytkownikow z tej strony
  11. a co fajnego robisz?? [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:17_________________________________________________siemian ile twoja pad... ma KM i Nm
  12. a gdzie Ty tez mozesz pracowac ?? ja tez zaraz spadam spac bo o 5.50 pobudka...
  13. chodzi Ci o to co mam teraz zalozone ?? nie wiem bo jak kupilem auto to te zawiecho juz bylo...ale chyba 60 i 40 albo 60 i 60
  14. Osa a mnie nie pamietasz i mojej malej
  15. ja bylem pierwszy ale nie pisalem
  16. Proton o ktorej bedziesz?? daj znac jak bedziesz wyjezdzal z BB
  17. hello all... baq co sie tak Tych angoli uczepiles ?? to jak ja do mojej zaloze symetryczne lusterko to tez powiesz ze angol jak to jest wloch ??
  18. i lej w baku Wir w baku a nie lej w baku
  19. z rana dzis sobota, a tu do roboty trza... Kurde juz sie nie macie o co Wadzić
  20. dom ja Cie sluchalem tzn czytalem ... Ale forge to nie bov

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.