Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja tez jestem zaaaa... Panowie pytanie za tysiąc punktow, jakie klocki jakie tarcze i jakie zaciski zastosowac do mnie??? ja mam seryjne takie jak mialem przy silniku 1.8 125km... Chce dobre tarcze klocki i zaciski...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wiedzialem ze tak bedzie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no wlasnie nie wiem dzis wrzucilem zestaw zimowy...bo zobaczylem jak wygladaja opony z przodu ;/ z zewnatrz fajnie w od srodka lyse
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry z poludnia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie kto na ślasku podjąl by sie u mnie zamontowania licznika z fis ?? dziekuje pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:55_________________________________________________czy ten licznik do mnie podejdzie ??? http://moto.allegro.pl/item791967954_licznik_audi_a4_vdo_z_duzym_fisem_100_sprawny.html .mam rocznik 97 i zegarek mam taki sam ale nie mam wskaznikow ladowania i temp.oleju.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie zle wyczyszczona przepustnica
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stach a dobrze wyczysciles???dobrze robisz adaptacje???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co sie stalo stach ?? Bad ja juz wczesniej jezdzilem na tym chipie ale potem wrzucilem serie,pozniej sie kaplem ze wąz idący do kolektora ssacego jest rozwalony zrobilem weza auto ozylo pojezdzilem miesiac tak,i dzis wlozylem ta 180 spowrotem i jest w wiele lepiej niz jak byl wczesniej zalozony bajera musze jechac na hamownie,gdzie najlepiej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie dzis wrocilem ze 150 do 180 km normalnie niemoge sie nacieszyc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podejrzane,ciekawe czemu taka cena ani nr tel ani nic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: widzialem wczoraj ten wypadek akurat tam przejezdzalem cycu robi w castoramie wiec bedzie wiedzial,i pewnie ma taniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja nie dalem rady dojechac ;/ Panowiem mam a4 na sprzedaz jak by ktos byl chetny planuje przerzucic sie na cos wiekszego z marki audi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Kurcze filmik przerypany .... Sa zdolni ludzie... Pozdro dzis powinienem byc ale nic nie obiecuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i takie czarne i dlugie wlosy maja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: a gdzie Ty kogoś podobnego znajdziesz W etiopi znajdzie jak to maciek powiedzial na spocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sieman futerka niechce,bo zbieram na obszycie foteli skora ale napewno nie czarna!!!!co sie znowu uczepiles tlumika i glosnika?? Ja przynajmniej mam wszystkie biegi ktore chodza bez problemu a nie tak jak Ty cztero letnim aucie, To tylko znaczy o umiejętnosciach kierowcy,chyba ze tą b7 na codzien jezdzi kto inny a Ty przyjezdzasz nia tylko na spoty ???? nie wiesz o tym ze do zmiany biegów uzywa sie drązka zmiany biegów ale wczesniej wciskajac sprzegło??? :polew: Ale co tam sie zepsuje pogada sie ze sponsorem i kupi nową skrzynie.... Sieman sory ale zacznij miec troche szacunku do gorszych od Ciebie!!! bo sie mozesz na tym przyjechac...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehehe... Panowie co myslicie o Pomalowaniu srodka moich felg na czarno lub pod kolor auta(granatowa perla) ranty i tak pojda na nowo do polerowania,a i prosze o powazne odpowiedzi a nie takie jak "zesuć bardziej wyglądu i tak się chyba nie da więc eksperymentuj... " Mam nadzieje ze autor tego posta wie do czego pije ?? a jezeli nie to juz pisze!!! Nie kazdego stac na cos duzo lepszego wiec wklada cale serce i czas w to co ma!!!! Ja do tego wszystkiego dochodze wlasnymi rekami a za czyjąś pomocą np. TATY !!!!! ... Pozdrawiam!!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
baddy co chcesz wiedziec??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka,wkoncu juz mi komp dziala ... ale mialem stron do czytania ... Panowie kto chce moje 17 kupic ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sieman Ty masz tak wysokie auto i tam jeszcze chaczysz?? to co ja mam powiedziec ?? ja wyjezdzajac nie chacze...Trzeba umiec jezdzic .... wymien klocki i tarcze bos spalil je,pewnie zrobiles to 50 km po zalozeniu tarcz :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mnie nie bedzie choroba
-
[B6 AVJ] Splitter
gregory pamietasz o mnie :)O
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czemu sam nie zamontuje ?? ma juz kupione ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakiemu marcinowi?? mnie zestaw gtrsa i kolektor atp kosztowal 5k + wtryski jakies 800-900zl
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie co myslicie w wrzuceniu turbawy gtrs'a i kolektora do tego i wtryskow 440 cm ...