Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boniu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boniu

  1. Witam Mam takie pytanko czy ktos z was rezal sobie lustereczka tak ze sie skladaja po wyjeciu kluczyka ze stacyjki lub po zamknieciu samochodu?? i otwierane podczas otwierania,lub odpalania samochodu ?? mam el.skladane lusterka,da rade tak zrobic ??
  2. Spawow napewno nie bedzei bo zderzaki z rs4 sa nie spawalne ...
  3. o co chodzi bo torche Cie nie rozumie ...
  4. w tym tyg.ja sie nie pisze na hamownie,bo auto bedzie stalo ...przyszly tydzien kolo 17
  5. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubie co sie ma .... Nie kazdego stac na b6 [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 17:44_________________________________________________Panowie co z hamownia??
  6. a moze cos z alternatorem ?? ... moze pasek
  7. RS4 grill juz kupiony
  8. ja nie jestem w temacie wiec sie nie wypowiadam ,ale napewno jakas czesc mechaniczna :gwizdanie:
  9. NO wola wczesnij pedziec bo nie wiem czy byda na necie
  10. buhahahah Chcial bys :P ... za 1000 to bym Ci nawet felg letnich nie sprzedal ...[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:12_________________________________________________wihajster sproboj znalezc grill s4 za 300 zl hehehehehe...w aso niedostepny w kraju [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:20_________________________________________________Panowie ja juz mowie ze mnie nie bedzie na spocie...bede bez samochodu,zderzak z rs4 bedzie dopracowywany
  11. boniu odpowiedział(a) na linkin temat w Audi A4 B5
    dokladnie zgadzam sie z kolega dibo...blotniki sa szersze i progi tez,jak juz chcesz robic calos rs4 to tak zderzak blotniki przednie progi, drzwi tylne,blotniki tylne i zderzak tylni koszta b.wielkie wydaje mi sie ze kolo 6 tyskow tak mi sie wydaje
  12. audiczka bardzo fajna,bardzo ladna gleba rancik w felunkach tez poprostu elegancko...Juz niedlugo bedziesz mial s4 gril
  13. boniu odpowiedział(a) na linkin temat w Audi A4 B5
    przy progach bedzie odstawac
  14. bo co za grilla do s4 chca 300 zl ??
  15. :polew: :polew: poebalo mi sie chodzilo o grilla s4 [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 19:44_________________________________________________Oferta nieaktualna
  16. dokladnie...czujnik cisnienia powietrza
  17. tak srodkowa mam
  18. kratki sa na allegro do rs4 300 komplet bede kupowal
  19. mam nadzieje ze ten błąd wkoncu ktos pomoze uleczyc ... [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 15:42_________________________________________________Panowie a moze to byc wita czujnika cisnienia powietrza(baro sensor-czujnik wysokosci) ten ktory jest kolo sterownika silnika w tej czarnej skrzynce na podszybiu ??[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:39_________________________________________________tzn przekaźnik kompensacji powietrza wie moze ktos jakich nr jest ten czujnik w AEB ??? dzieki wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.