Treść opublikowana przez boniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przyszly tydzien
-
[ALL B5] Automatycznie składane lusterka
Witam Mam takie pytanko czy ktos z was rezal sobie lustereczka tak ze sie skladaja po wyjeciu kluczyka ze stacyjki lub po zamknieciu samochodu?? i otwierane podczas otwierania,lub odpalania samochodu ?? mam el.skladane lusterka,da rade tak zrobic ??
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
Spawow napewno nie bedzei bo zderzaki z rs4 sa nie spawalne ...
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
o co chodzi bo torche Cie nie rozumie ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w tym tyg.ja sie nie pisze na hamownie,bo auto bedzie stalo ...przyszly tydzien kolo 17
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubie co sie ma .... Nie kazdego stac na b6 [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 17:44_________________________________________________Panowie co z hamownia??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
avanty sa eleganckie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmmmm...napinacz:P hehehe...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a moze cos z alternatorem ?? ... moze pasek
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
RS4 grill juz kupiony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie jestem w temacie wiec sie nie wypowiadam ,ale napewno jakas czesc mechaniczna :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
NO wola wczesnij pedziec bo nie wiem czy byda na necie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buhahahah Chcial bys :P ... za 1000 to bym Ci nawet felg letnich nie sprzedal ...[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:12_________________________________________________wihajster sproboj znalezc grill s4 za 300 zl hehehehehe...w aso niedostepny w kraju [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:20_________________________________________________Panowie ja juz mowie ze mnie nie bedzie na spocie...bede bez samochodu,zderzak z rs4 bedzie dopracowywany
-
[ALL B5] Progi S4 do A4
dokladnie zgadzam sie z kolega dibo...blotniki sa szersze i progi tez,jak juz chcesz robic calos rs4 to tak zderzak blotniki przednie progi, drzwi tylne,blotniki tylne i zderzak tylni koszta b.wielkie wydaje mi sie ze kolo 6 tyskow tak mi sie wydaje
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
audiczka bardzo fajna,bardzo ladna gleba rancik w felunkach tez poprostu elegancko...Juz niedlugo bedziesz mial s4 gril
-
[ALL B5] Progi S4 do A4
przy progach bedzie odstawac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo co za grilla do s4 chca 300 zl ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za grila ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
100 czy 1000 ?? heheheh
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: poebalo mi sie chodzilo o grilla s4 [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 19:44_________________________________________________Oferta nieaktualna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
300
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędu
dokladnie...czujnik cisnienia powietrza
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
tak srodkowa mam
-
[B5 AEB] Grill s4 czy rs4
kratki sa na allegro do rs4 300 komplet bede kupowal
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędu
mam nadzieje ze ten błąd wkoncu ktos pomoze uleczyc ... [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 15:42_________________________________________________Panowie a moze to byc wita czujnika cisnienia powietrza(baro sensor-czujnik wysokosci) ten ktory jest kolo sterownika silnika w tej czarnej skrzynce na podszybiu ??[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 23:39_________________________________________________tzn przekaźnik kompensacji powietrza wie moze ktos jakich nr jest ten czujnik w AEB ??? dzieki wielkie