Treść opublikowana przez boniu
-
[B5 AEB] Brak możliwości przekroczenia max 4000 obr/min
kolego mam taka sytuacje jak mu depne do dechy to do 3 tys idzie dobrze pozniej juz szarpie ze sie nie da jechac,ale jak mu daje delikatnie gaz to idzie powyzej... podpialem dzis vaga i byly takie błędy 16505 P0121 Czujnik A pozycji przepustnicy – obwód – problem w działaniu – poza zasięgiem A 00544 Maksymalny ładunek ciśnienia powietrza przekroczony Z góry dzieki za pomoc
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
a gdzie ten n95 jest ?? gdzei jest ten wezyk ?? dzis jak skasowalem bledy i zapalilem i przegazowalem to nic nie bylo nie przerywalo
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
a czym to sprawdzic ??
-
[B5 AEB] Brak możliwości przekroczenia max 4000 obr/min
kolego poradziles sobie z problemem ??
-
[B5 AEB] Turbo daje za duże ciśnienie
Panowie i jak poradziliscie sobie z tym?? jak to zrobiliscie bo mam ten sam problem dzieki wielkie za pomoc
-
[B5 AEB] Problem z przyśpieszaniem
Panowie i jak poradziliscie sobie z tym?? jak to zrobiliscie bo mam ten sam problem dzieki wielkie za pomoc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no samochodzik pali bez problemu,dzis sobie podepne pod vaga ale jezeli nie pokaze bledu to bedzie cos mechanicznego,jezeli mi pokaze blad czujnika to jade do aso i kupie nowy chodz kosztuje 350 zl Panowie po podpieciu Vaga mialem dwa bledy 16505 P0121 Czujnik A pozycji przepustnicy – obwód – problem w działaniu – poza zasięgiem A 00544 Maksymalny ładunek ciśnienia powietrza przekroczony co moze byc powodem?? jak skasowalem bledy i przygazowalem w miejscu to nic sie nie dzialo... nie mialo mozliwosci sie przejechac poniewaz zajmuje sie coreczka ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom filtra jeszcze nie wymienialem...a co myslicie o swiecach i przewodach??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
paliwo mam dobre...To mi sie dzieje co jakis czas ale dzis to bylo prawie caly czas jak dochodzi do 3 tys.to przerywa i to dosyc ostro...co moze byc ??? znacie kogos kto mi to zrobic ??? to jest pilne ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie powiedzcie mi co to moze byc ze do 3 tys mi nic nie przerywa jak mu dam do dechy,a pozniej mi go przerywa i dusi ?? a jak lagodnie daje gaz to idzie jechac...Co to moze byc ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie Kto ma waga ?? ile on zajmuje?? mam kabel ale mam jeszcze starego waga 208
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
igor szukaja na naszej klasie ( http://nasza-klasa.pl/profile/1887201/gallery ) waga 3.400 58 cm emm nieee kojarze zebym mowil o chlopczyku chodz by nie plakal moze Cycu ma miec chlopczyka , miala byc dziewczynka jak rozmawialismy ...niemartw sie tez tak moja postawie jak Ty swojego na srodku ... Jeszcze raz dzieki sam wiesz jakie to jest szczescie taki bobasek ... Co poniektorzy maja czego zalowac co nie igor
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki dawid
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie sorki ze tak krotko bylem... ale i tak sie zdazylem posmiac i pogadac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja sie pisze na rameczki zalezy za jaka cene nie no bez przesady srednia wynosi 9-10
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja obstawiam A pozniej B i C ja sie postaram byc ale nie obiecuje zonka w szpitalu ... mom nadzieje ze jutro bedziemy wiedziec co z hamownia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no naklejki klubowe trza bylo byc na spocie :P a uznalismy z Piterem ze se naklejki strzelimy ile ich zamowiles ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niom tak tylko ze takie cos by mnie wyszlo ponad 2000 tyski... co nie ?? a znacie kogos kto to przerabia ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
JA JESTEM ZA HAMOWNIA ALE NIE OBIECUJE ZE BEDE NA SPOCIE... Panowie co polecacie DVD z wyswietlaczem?? czy navi ????
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie nie kluccie sie... Napewno ktos zalatwi hamownie...ja bym chcial przed chipem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tylko ze jezeli to bedzie dlugo trwalo to pewnie sie ludzie rozmysla,ja mam kumpla ktory tez chce jechac... martin zalatwiasz to czy nie???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Marcin temat hamowni byl poruszany na spocie...i jest Pare osob ktore by jechaly!!!! Piter dzwoniles??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chce 3 ... ale mi nie chodzi o deche cala tylko o ten panel gdzie jest radio klima itd :Pbo deska sie niczym nie rozni ma te same ksztalty... Ps.: a co z ta hamownia??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
panowie jaki moze byc szacowany koszt zrobienia takiego kokpitu ?? ... i co bym potrzebowal
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak sniegi zejdą a co hamownia ma do sniegow??? Panowie taki temat wyrwany z kontekstu podoba mi sie kokpit z b5 po lifcie, jest mozliwosc wrzucenia takiego do mnie??jak tak to co trzeba zmienic ?? i jakie koszta czesci moga byc dzieki