Treść opublikowana przez _Bumier_
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
temat ze spalaniem opanowany ; realne wartości ; 5,5 l/100 km(cykl pozamiejski) - 140km/h 4,7 l/100 km poza miastem ( jazda po dziadkowemu do 100km/h ) cykl mieszany po zrobieniu 4000tyś km 6,6 l/100 km Ogólnie Średnio 5,9 - 6,2 L
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
w takim razie alufelgi wzór rs6 na sprzedaż
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
czy to jest bezpieczne ? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- z 57,1 na 66,5 to jednak sporo
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam chłopaki mam pytanie . Mam alufelgi z poprzedniej audi b7 o otworze 57,1 chciałbym je przeznaczyć do obecnej b8 na zime gdzie piasta w a4 b8 jest większa (66,5) można coś z tym zrobić aby dało rade założyć na zime? CHODZI MI O BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE
-
Jakie Końcówki wydechu
tydzień temu pytałem w aso o końcówki wydechu do b8 i powiedzieli niecałe 600zł
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
Temat z fisem i dużym spalaniem UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY ! ! opanowałem wczoraj sam , wystarczyło zmienić w mmi w jednostkach miary - zużycie z km/ltr na "ltr/100km" i teraz pokazuje normalne spalanie , w końcu :banan:
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
na 55L 810km = 6,9L dobrze mówie ? ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 10:04 ---------- Jest ktoś z łódzkiego czy śląskiego co umie zrobić kalibracje czy adaptacje fisa w b8 ?? ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 13:01 ---------- ostatnio na 58L zrobiłem 870km . W dalszym ciągu szukam człowieka do kalibracji-adaptacji fisa..
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
Według mnie 2
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
Ile kosztują te ringi chromowane w ASO ?
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
Witajcie , mi do baku więcej nie wchodzi jak 60L gdzie na fisie pokazuje zasięg jeszcze 40km , "60l" mówie pod sam korek nie do wystrzału dystrybutora .. I jak mówiłem wcześniej auto pokazuje za duże spalanie..Teraz gdy zrobiło się troche cieplej to pokazuje na 100km od 11L DO 13,14l :kwasny: TO I TAK ZA DUŻO , Ostatnio zatankowałem 55L i zrobiłem 810km .. większość trasa i ogólnie mam ciężką noge.. Co powiecie ?? Rzeczywiste spalanie dużo różni się od tego z fisa. ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 11:38 ---------- Średnie spalanie na 1400km - 14,7L :kwasny: ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- dodam że to średnie 14,7L to jest według FISA
-
Ustawienie pompowtryskow
Ja znam dobry serwis ale w Piekarach śląskich , gość robi zupełnie wszystko
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
ile litrów wchodzi do baku do b8 ?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a jak umieściłeś te lampki od spodu ?
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
tak auto dobrze chodzi , tzn auto kupiłem niedawno i już tak było jak kupowałem .. ogólnie pokazuje mi spalanie 16-18L na 100km :kwasny: 2.0TDI 170ps chyba nie jest to możliwe nawet w mieście ??
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
Witam , mam problem , fis pokazuje mi koszmarne spalanie chwilowe to nawet 85L 35 20 itp a po przejechaniu 100km bardzo duzo 16-18L Wracałem z niemiec , (cały czas trasa ) średnio jechałem 120-140 czasami 80 czasami 200km/h i pokazuje że na 100km wziął około 17L gdzie nie jest to możliwe bo po mieście nie weźmie nawet 10L coś jest z tym fisem , zatankowałem teraz pod sam korek i skasowałem licznik zobacze ile zrobie faktycznie km nie patrząc na fis ,, weszło 65L jeśli zrobie np. 1000km to wyjdzie spalanie 6,5L a zapewne fis pokaże 10L więcej,, prosze o pomoc lub powiedzenie mi co z tym robić.. gdzieś kiedyś słyszałem o "adaptacji fisa" czy cos takiego... mam audi a4 b8 rok 2009 2.0TDI 170ps koła 18cal szer. 245/40 dodam że czym jade szybciej tym mniej pali ;d np. jade 100km/h docisne gaz do deski i pokazuje 6.coś tam a gdy jadę równo miernie to pokazuje głupoty ,, :kwasny: prosze o pomoc co z tym robić..
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main lampki od spodu drzwi miałeś i tylko zmieniłeś żarówki na led ? czy nic nie było ?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Kolego jak zrobiłeś Wizualizacje APS ??
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main wytłumacz mi jak założyłeś oświetlenie drzwi i zrob mi foto od spodu jakie masz lampki , Ja w ogóle nie mam lampek od spodu na nogi i w schowku też brak :kwasny: a chciałbym założyć.. oświetlenie klamek wewnątrz auta miałeś czy zakładałeś ? jc gdzie podświetlenie klamek można nabyć ? szukam i nie ma..
-
Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 170ps opony 18Cali 245/40 oryginał S-line - U mnie spalanie pokazuje nawet 16litrów trasa Polska Niemcy ... Wydaje mi sie że FIS zawyża spalanie a z baku paliwo wychodzi w normalnych ilosciach.. co może być przyczyną ? trzeba zrobić jakąś adaptacje fisa?? ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Dotykając pedał gazu fis pokazuje 12litrów ... POMOCY
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Właśnie o to chodzi że nie znam nikogo takiego ... a pare rzeczy chciałbym mieć znasz kogos takiego kto odblokuje ? jaki jest koszt chodzi mi też o pl menu i mapy . A na dole drzwi miałeś już lampki i tylko zmieniłeś żarówkę ? Pytam ponieważ Ja w ogóle nie mam lampek pod drzwiami w schowku i na nogi i nie wiem czy da sie to założyć . Kupiłem ostatnio żarówki led 11 szt do całego wnętrza auta bagażnika i tablicy za 150zł , dobra cena ? dziękuje za pomoc
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Main powiedz mi gdzie kupowałeś te zarówki led do oświetlenia kabiny i bagażnika ? ile dałeś ? W drzwiach miałeś już zwykłe "ciepłe" światło czy zaślepki ?? Może wiesz gdzie robią pl menu ? Potrzebuje też kilka funkcji uaktywnić..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jeszcze raz Byłem posiadaczem Audi a4 B7 teraz chce zakupić B8 sedan S-LINE i szukam ! ! Liczę na pomoc