Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bumier_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bumier_

  1. temat ze spalaniem opanowany ; realne wartości ; 5,5 l/100 km(cykl pozamiejski) - 140km/h 4,7 l/100 km poza miastem ( jazda po dziadkowemu do 100km/h ) cykl mieszany po zrobieniu 4000tyś km 6,6 l/100 km Ogólnie Średnio 5,9 - 6,2 L
  2. w takim razie alufelgi wzór rs6 na sprzedaż
  3. czy to jest bezpieczne ? ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- z 57,1 na 66,5 to jednak sporo
  4. Witam chłopaki mam pytanie . Mam alufelgi z poprzedniej audi b7 o otworze 57,1 chciałbym je przeznaczyć do obecnej b8 na zime gdzie piasta w a4 b8 jest większa (66,5) można coś z tym zrobić aby dało rade założyć na zime? CHODZI MI O BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE
  5. tydzień temu pytałem w aso o końcówki wydechu do b8 i powiedzieli niecałe 600zł
  6. Temat z fisem i dużym spalaniem UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY ! ! opanowałem wczoraj sam , wystarczyło zmienić w mmi w jednostkach miary - zużycie z km/ltr na "ltr/100km" i teraz pokazuje normalne spalanie , w końcu :banan:
  7. na 55L 810km = 6,9L dobrze mówie ? ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 10:04 ---------- Jest ktoś z łódzkiego czy śląskiego co umie zrobić kalibracje czy adaptacje fisa w b8 ?? ---------- Post dopisany 05-04-2014 at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 13:01 ---------- ostatnio na 58L zrobiłem 870km . W dalszym ciągu szukam człowieka do kalibracji-adaptacji fisa..
  8. Ile kosztują te ringi chromowane w ASO ?
  9. Witajcie , mi do baku więcej nie wchodzi jak 60L gdzie na fisie pokazuje zasięg jeszcze 40km , "60l" mówie pod sam korek nie do wystrzału dystrybutora .. I jak mówiłem wcześniej auto pokazuje za duże spalanie..Teraz gdy zrobiło się troche cieplej to pokazuje na 100km od 11L DO 13,14l :kwasny: TO I TAK ZA DUŻO , Ostatnio zatankowałem 55L i zrobiłem 810km .. większość trasa i ogólnie mam ciężką noge.. Co powiecie ?? Rzeczywiste spalanie dużo różni się od tego z fisa. ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 11:38 ---------- Średnie spalanie na 1400km - 14,7L :kwasny: ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- dodam że to średnie 14,7L to jest według FISA
  10. Ja znam dobry serwis ale w Piekarach śląskich , gość robi zupełnie wszystko
  11. a jak umieściłeś te lampki od spodu ?
  12. tak auto dobrze chodzi , tzn auto kupiłem niedawno i już tak było jak kupowałem .. ogólnie pokazuje mi spalanie 16-18L na 100km :kwasny: 2.0TDI 170ps chyba nie jest to możliwe nawet w mieście ??
  13. Witam , mam problem , fis pokazuje mi koszmarne spalanie chwilowe to nawet 85L 35 20 itp a po przejechaniu 100km bardzo duzo 16-18L Wracałem z niemiec , (cały czas trasa ) średnio jechałem 120-140 czasami 80 czasami 200km/h i pokazuje że na 100km wziął około 17L gdzie nie jest to możliwe bo po mieście nie weźmie nawet 10L coś jest z tym fisem , zatankowałem teraz pod sam korek i skasowałem licznik zobacze ile zrobie faktycznie km nie patrząc na fis ,, weszło 65L jeśli zrobie np. 1000km to wyjdzie spalanie 6,5L a zapewne fis pokaże 10L więcej,, prosze o pomoc lub powiedzenie mi co z tym robić.. gdzieś kiedyś słyszałem o "adaptacji fisa" czy cos takiego... mam audi a4 b8 rok 2009 2.0TDI 170ps koła 18cal szer. 245/40 dodam że czym jade szybciej tym mniej pali ;d np. jade 100km/h docisne gaz do deski i pokazuje 6.coś tam a gdy jadę równo miernie to pokazuje głupoty ,, :kwasny: prosze o pomoc co z tym robić..
  14. Main lampki od spodu drzwi miałeś i tylko zmieniłeś żarówki na led ? czy nic nie było ?
  15. Kolego jak zrobiłeś Wizualizacje APS ??
  16. Main wytłumacz mi jak założyłeś oświetlenie drzwi i zrob mi foto od spodu jakie masz lampki , Ja w ogóle nie mam lampek od spodu na nogi i w schowku też brak :kwasny: a chciałbym założyć.. oświetlenie klamek wewnątrz auta miałeś czy zakładałeś ? jc gdzie podświetlenie klamek można nabyć ? szukam i nie ma..
  17. Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 170ps opony 18Cali 245/40 oryginał S-line - U mnie spalanie pokazuje nawet 16litrów trasa Polska Niemcy ... Wydaje mi sie że FIS zawyża spalanie a z baku paliwo wychodzi w normalnych ilosciach.. co może być przyczyną ? trzeba zrobić jakąś adaptacje fisa?? ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- Dotykając pedał gazu fis pokazuje 12litrów ... POMOCY
  18. Właśnie o to chodzi że nie znam nikogo takiego ... a pare rzeczy chciałbym mieć znasz kogos takiego kto odblokuje ? jaki jest koszt chodzi mi też o pl menu i mapy . A na dole drzwi miałeś już lampki i tylko zmieniłeś żarówkę ? Pytam ponieważ Ja w ogóle nie mam lampek pod drzwiami w schowku i na nogi i nie wiem czy da sie to założyć . Kupiłem ostatnio żarówki led 11 szt do całego wnętrza auta bagażnika i tablicy za 150zł , dobra cena ? dziękuje za pomoc
  19. Main powiedz mi gdzie kupowałeś te zarówki led do oświetlenia kabiny i bagażnika ? ile dałeś ? W drzwiach miałeś już zwykłe "ciepłe" światło czy zaślepki ?? Może wiesz gdzie robią pl menu ? Potrzebuje też kilka funkcji uaktywnić..
  20. Witam wszystkich jeszcze raz Byłem posiadaczem Audi a4 B7 teraz chce zakupić B8 sedan S-LINE i szukam ! ! Liczę na pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.