Treść opublikowana przez _Bumier_
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Chodziło mi o relingi dachowe i wokół szyb
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Mam takie pytanko czy jest sens zmieniać ringi na chrom? Czy pozostać przy czarnych Kwestia gustu , Ja osobiście wybieram zawsze pełen pakiet chrom
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Powiem szczerze że po włączeniu tego nie widzę żadnych zmain
-
Strefa motocyklistów
z tym "niby" to pisałem to co sprzedający mi mówił
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam do czego służy w opcji CAR oświetlenie zewnętrzne " tryb podróży" ?
-
Spociki Radomszczańskie
Ja jestem chętny , kolego odpisz na pw
-
Spociki Radomszczańskie
najpierw pojawiłem się tam o 13:40 i czekałem do 14;10 nikogo nie widziałem objechałem ze wszystkich stron Nie zdążyłem odczytac że o 15 więc pojechałem , wróciłem do domu i patrze że napisałes że o 15 więc pojechałem jeszcze raz na mdk lekko po 16 i nic Gdybyście byli wtedy kiedy Ja lub Ja wtedy kiedy Wy to na bank byśmy się widzieli To krótki spot jak 40min aaa i jeszcze pytałem chłopaka co mył myjnie na shellu czy nie widział tu jakiejś większej ilości Audic i powiedział że nie
-
Spociki Radomszczańskie
Kolego objechałem wokół i żadnej a4 nie było oprócz tej złotej co pisałem wczesniej do której tam byliscie i ile aut ?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj miałem okazje spotkać Na Drodze między Częstochową o Łodzią Jokera z Team_13 Niestety nie mam swoich zdjęć ponieważ tak padał deszcz że masakra , ale posłuże się innymi Pozdrawiam
-
Spociki Radomszczańskie
Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi KlubTo kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy Chyba tak no to pisz co tam trzeba Osobiście muszę i to nie za miesiąc tylko już
-
Strefa motocyklistów
Czy warto w ogóle interesować się Yamahą R1 2001r przebieg 36tyś za 8500zł ? Spotkałem ostatnio pod sklepem właśnie takia R1 na sprzedaż OC i przegląd ważne Nowe gumy pirelli Po wymianie całego silnika Malowany tylko zadupek Trochę leciał płyn chłodniczy ale chłopak powiedział że go za dużo nalał 1 kluczyk Skrzynia biegów OK Wydech jakiś tylko zapomniałem nazwy - taki krótki Crash pady , amortyzator skrętu Ogólnie jak na tyle lat to prezentowała się dobrze Niby bez wkładu finansowego jedynie co to olej i filtry Warto ? Bo z tego co wiem to R1 nie kupują ludzie jeżdżąc normalnie i za mniej niż 10tyś to mina lub ewentualnie Skarboneczka Linku brak ponieważ miał ją wystawić już pare dni temu i nie wystawił jeszcze
-
Spociki Radomszczańskie
Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub To kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kolego ale Ja identycznie zrobiłem , było "takie przejście pracy silnika" i spalanie spadło do normalnych a obroty nie więc nacisłem lekko gaz i też spadły do normalnych :wink:
-
Spociki Radomszczańskie
dobra to ile teraz jest tych aut ? Inaczej , ile z was trzyma się zawsze
-
Spociki Radomszczańskie
Ja miałem być i byłem najpierw 13;40 do 14;10 nikogo nie widziałem 16;20 nikogo nie widziałem Myślałem że o 14 , jak byłem w domu to kolega napisał że o 15 więc udałem się gdy tylko mogłem i z Audi na mdku widziałem jedno złote b5 combii na niemiecko-tureckich blachach To kiedy następny mam nadzieje udany spot ? Może uda się namówić większą ilość osób , Ile was się zjeżdża przeważnie ?
-
Spociki Radomszczańskie
Wiesz gdzie dziś w Radomsku i o której ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czyli jeżeli spalanie spadnie do normalnych to mogę gasić ?
-
Spociki Radomszczańskie
Gdzie dziś w tym Radomsku ?
-
Spociki Radomszczańskie
Ale tu na forum nic nie pisało i widzę że nie tylko Ja nie wiedziałem Gdzie następny w niedziele ?
-
Spociki Radomszczańskie
Czemu nikt nie powiedział o spociku ? Myślałem właśnie że jest coś na rzeczy ponieważ widziałem na bloku te dwie a4 coombii
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam , jaki jest czas trwania wypalania dpfu na postoju ? Wczoraj wróciłem z miasta i patrze obroty koło 1000 i spalanie na luzie bez klimy 1,1 - 1,2 po około 11min spalanie spadło do 0,8 a obroty zostały w tym samym miejscu co przy 1,1 - 1,2
-
Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
Mam pytanie , czy w WK nadal wciskają tablice z czerwonymi napisami na przegląd ? Co w przypadku gdy auto zostało sporwadzone wszystkie dokumenty gotowe do rejestracji i przegląd polski zrobiony na niemeckich numerach ?
-
B8 avant nieznana część
Dokładnie Suwak od kratki nawiewu , może ktoś liczył że zgubi i woził zapas
-
Malowanie felg
Ja kiedyś malowałem sam ale felgi stalowe , alusy dałbym odpowiedniej firmie
-
Kopci na biało
u mnie w mieście planowanie głowicy też 70pln