Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bumier_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bumier_

  1. Chodziło mi o relingi dachowe i wokół szyb
  2. Mam takie pytanko czy jest sens zmieniać ringi na chrom? Czy pozostać przy czarnych Kwestia gustu , Ja osobiście wybieram zawsze pełen pakiet chrom
  3. Powiem szczerze że po włączeniu tego nie widzę żadnych zmain
  4. z tym "niby" to pisałem to co sprzedający mi mówił
  5. Witam do czego służy w opcji CAR oświetlenie zewnętrzne " tryb podróży" ?
  6. Ja jestem chętny , kolego odpisz na pw
  7. najpierw pojawiłem się tam o 13:40 i czekałem do 14;10 nikogo nie widziałem objechałem ze wszystkich stron Nie zdążyłem odczytac że o 15 więc pojechałem , wróciłem do domu i patrze że napisałes że o 15 więc pojechałem jeszcze raz na mdk lekko po 16 i nic Gdybyście byli wtedy kiedy Ja lub Ja wtedy kiedy Wy to na bank byśmy się widzieli To krótki spot jak 40min aaa i jeszcze pytałem chłopaka co mył myjnie na shellu czy nie widział tu jakiejś większej ilości Audic i powiedział że nie
  8. Kolego objechałem wokół i żadnej a4 nie było oprócz tej złotej co pisałem wczesniej do której tam byliscie i ile aut ?
  9. Wczoraj miałem okazje spotkać Na Drodze między Częstochową o Łodzią Jokera z Team_13 Niestety nie mam swoich zdjęć ponieważ tak padał deszcz że masakra , ale posłuże się innymi Pozdrawiam
  10. Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi KlubTo kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy Chyba tak no to pisz co tam trzeba Osobiście muszę i to nie za miesiąc tylko już
  11. Czy warto w ogóle interesować się Yamahą R1 2001r przebieg 36tyś za 8500zł ? Spotkałem ostatnio pod sklepem właśnie takia R1 na sprzedaż OC i przegląd ważne Nowe gumy pirelli Po wymianie całego silnika Malowany tylko zadupek Trochę leciał płyn chłodniczy ale chłopak powiedział że go za dużo nalał 1 kluczyk Skrzynia biegów OK Wydech jakiś tylko zapomniałem nazwy - taki krótki Crash pady , amortyzator skrętu Ogólnie jak na tyle lat to prezentowała się dobrze Niby bez wkładu finansowego jedynie co to olej i filtry Warto ? Bo z tego co wiem to R1 nie kupują ludzie jeżdżąc normalnie i za mniej niż 10tyś to mina lub ewentualnie Skarboneczka Linku brak ponieważ miał ją wystawić już pare dni temu i nie wystawił jeszcze
  12. Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub To kiedy następny spot , za miesiąc ? Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy
  13. Kolego ale Ja identycznie zrobiłem , było "takie przejście pracy silnika" i spalanie spadło do normalnych a obroty nie więc nacisłem lekko gaz i też spadły do normalnych :wink:
  14. dobra to ile teraz jest tych aut ? Inaczej , ile z was trzyma się zawsze
  15. Ja miałem być i byłem najpierw 13;40 do 14;10 nikogo nie widziałem 16;20 nikogo nie widziałem Myślałem że o 14 , jak byłem w domu to kolega napisał że o 15 więc udałem się gdy tylko mogłem i z Audi na mdku widziałem jedno złote b5 combii na niemiecko-tureckich blachach To kiedy następny mam nadzieje udany spot ? Może uda się namówić większą ilość osób , Ile was się zjeżdża przeważnie ?
  16. Wiesz gdzie dziś w Radomsku i o której ?
  17. Czyli jeżeli spalanie spadnie do normalnych to mogę gasić ?
  18. Gdzie dziś w tym Radomsku ?
  19. Ale tu na forum nic nie pisało i widzę że nie tylko Ja nie wiedziałem Gdzie następny w niedziele ?
  20. Czemu nikt nie powiedział o spociku ? Myślałem właśnie że jest coś na rzeczy ponieważ widziałem na bloku te dwie a4 coombii
  21. Witam , jaki jest czas trwania wypalania dpfu na postoju ? Wczoraj wróciłem z miasta i patrze obroty koło 1000 i spalanie na luzie bez klimy 1,1 - 1,2 po około 11min spalanie spadło do 0,8 a obroty zostały w tym samym miejscu co przy 1,1 - 1,2
  22. Mam pytanie , czy w WK nadal wciskają tablice z czerwonymi napisami na przegląd ? Co w przypadku gdy auto zostało sporwadzone wszystkie dokumenty gotowe do rejestracji i przegląd polski zrobiony na niemeckich numerach ?
  23. Dokładnie Suwak od kratki nawiewu , może ktoś liczył że zgubi i woził zapas
  24. Ja kiedyś malowałem sam ale felgi stalowe , alusy dałbym odpowiedniej firmie
  25. _Bumier_ odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    u mnie w mieście planowanie głowicy też 70pln

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.