Treść opublikowana przez _Bumier_
-
Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH
Ja mam pl menu + lektor + mapy 2014 + odblokowanie ukrytego menu za dokładnie 490zł
-
Audi A4 B8 2010 Oświetlenie Tył
a w MMI nie da się tego ustawić >? CAR > w oświetlenie zewnętrzne .. ON i świecą się tylko ledy przód
-
Wlapka z kodami wyposażenia w b7 avant
na pierwszej stronie masz tą naklejke
-
Myjka parowa-warto?
Ja już kiedyś kupiłem nową myjke za 300pln z polskiej produkcji . . Miała miec 180barów .. Okazało się że normalnie że to zwykła polewaczka :facepalm: już nigdy nie będę się łudził że coś dobrego kupie za grosze..
-
Trzeszczenie przy wduszeniu sprzęgła
Generalnie jeździć możesz nic się nie stanie
-
Odpalanie zimnego silnika
Ja tak zawsze odpalam
-
Passat B6 CC by Bodek
CC jest rejestrowany na 4 osoby ?
-
Skradzione
Nawet fotki chyba z aukcji. Jak długo miałeś te autko ??? tak
-
pęknięta szyba przednia
a ile biorą w waszych okolicach za łatanie odprysku na przedniej szybie ? Co do wymiany całej szyby to najgorsze jest to że będzie już z innym numerkiem niż produkcja auta..
-
Ogrodzenie betonowe - wady, zalety
a kolego jakaś zabezpieczona dobra siatka i ? ? http://allegro.pl/mata-bambusowa-1-2-x-3m-plot-lamela-maty-z-bambusa-i4610393548.html
-
Gwizdanie turbiny
- Zacinające się kierunki A4 B5 polift 99
używaj mniej plaka a najlepiej wcale. Miałem podobny problem tylko że przy VW pare ładnych lat temu i gość mi to rozebrał i pokazał ile jest tam tego G.... Wyczyscił i wszystko wróciło do normy i od tamtego czasu nie używam tego syfuu- Skradzione
a ile wycenili Ci przy zawieraniu umowy ?- Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Wracałem ostatnio moją a4 z kolegą z Opola i kolega zauważył że bardzo nisko świecą mi światła .. Powiem szczerze , że nie zauważyłem tego, jak byłem na przeglądzie to gość sprawdzał mi lampy czy dobrze świecą i mówił wtedy że bardzo dobrze . . Gdy dojechaliśmy do domu wsiadłem do kolegi HONDY ACCORD 2009 i u niego zupełnie inaczej LEPIEJ widać w nocy , nie porównywałem z inną b8 , co może być przyczyną ? Mam bixy ori- Skradzione
Pamiętam to Audi jak było wystawione na sprzedaż . . Miałeś AC ?- Korozja błotników w Audi A4 B8
Kolego mylisz się , b7 też sięgał ten problem- Czujnik ruchu-przechyłu + przełącznik w drzwiach
https://www.google.pl/search?q=alarm+audi+b8&biw=1680&bih=911&tbm=isch&imgil=zXbiLbrHnjEKrM%253A%253BnVFOxicyiu1_SM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fposzukaj.elektroda.pl%25252Fszukaj%25252Chttp-audi-akumulator.html&source=iu&pf=m&fir=zXbiLbrHnjEKrM%253A%252CnVFOxicyiu1_SM%252C_&usg=__xIrylnmLZ4yDrUhaoa6mExyudZo%3D&ved=0CEgQyjc&ei=fO4fVKCgEoGAywOc34K4Bg#facrc=_&imgdii=_&imgrc=zXbiLbrHnjEKrM%253A%3BnVFOxicyiu1_SM%3Bhttp%253A%252F%252Fobrazki.elektroda.pl%252F7774621500_1339876174.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fposzukaj.elektroda.pl%252Fszukaj%252Chttp-audi-akumulator.html%3B800%3B530- uszczelka pod przepustnice
Skoro mówisz że nie widzisz to pewnie nie masz , możesz jedynie zrobić z halogenu doświetlanie zakrętów- Spotkania na drodze
Wczoraj w Radomsku między 20-21 widziane a4 b7 srebrny sedan 1,8T o numerach SC... z ramkami , wyprzedziłem zrobiłem " " ale chyba kierownik nie dymyślał się o co chodzi . . . Jechałem białym jednośladem Przyznawać się kto to- Prośba o pomoc mojej małej w konkursie:)
Poszło- Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
ORLEN Verva ON od 4lat- 2,0 CAHA, 208KM, 2011r, Black
Miałeś malowany przód ?- Strefa motocyklistów
Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać- Prośba o głosy w plebiscycie Ale lokal 2014
poszło- Rejestracja auta z Niemiec po najmniejszej linii oporu
U mnie w mieście też jest taka firma która załatwia wszystko , już dokładnie nie pamniętam ile ale coś 200-250zł + wszystkie opłaty - Zacinające się kierunki A4 B5 polift 99