Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bumier_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bumier_

  1. Ja mam pl menu + lektor + mapy 2014 + odblokowanie ukrytego menu za dokładnie 490zł
  2. a w MMI nie da się tego ustawić >? CAR > w oświetlenie zewnętrzne .. ON i świecą się tylko ledy przód
  3. na pierwszej stronie masz tą naklejke
  4. Ja już kiedyś kupiłem nową myjke za 300pln z polskiej produkcji . . Miała miec 180barów .. Okazało się że normalnie że to zwykła polewaczka :facepalm: już nigdy nie będę się łudził że coś dobrego kupie za grosze..
  5. Generalnie jeździć możesz nic się nie stanie
  6. _Bumier_ odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Ja tak zawsze odpalam
  7. CC jest rejestrowany na 4 osoby ?
  8. _Bumier_ odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Nawet fotki chyba z aukcji. Jak długo miałeś te autko ??? tak
  9. a ile biorą w waszych okolicach za łatanie odprysku na przedniej szybie ? Co do wymiany całej szyby to najgorsze jest to że będzie już z innym numerkiem niż produkcja auta..
  10. a kolego jakaś zabezpieczona dobra siatka i ? ? http://allegro.pl/mata-bambusowa-1-2-x-3m-plot-lamela-maty-z-bambusa-i4610393548.html
  11. używaj mniej plaka a najlepiej wcale. Miałem podobny problem tylko że przy VW pare ładnych lat temu i gość mi to rozebrał i pokazał ile jest tam tego G.... Wyczyscił i wszystko wróciło do normy i od tamtego czasu nie używam tego syfuu
  12. _Bumier_ odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    a ile wycenili Ci przy zawieraniu umowy ?
  13. Wracałem ostatnio moją a4 z kolegą z Opola i kolega zauważył że bardzo nisko świecą mi światła .. Powiem szczerze , że nie zauważyłem tego, jak byłem na przeglądzie to gość sprawdzał mi lampy czy dobrze świecą i mówił wtedy że bardzo dobrze . . Gdy dojechaliśmy do domu wsiadłem do kolegi HONDY ACCORD 2009 i u niego zupełnie inaczej LEPIEJ widać w nocy , nie porównywałem z inną b8 , co może być przyczyną ? Mam bixy ori
  14. _Bumier_ odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Pamiętam to Audi jak było wystawione na sprzedaż . . Miałeś AC ?
  15. Kolego mylisz się , b7 też sięgał ten problem
  16. https://www.google.pl/search?q=alarm+audi+b8&biw=1680&bih=911&tbm=isch&imgil=zXbiLbrHnjEKrM%253A%253BnVFOxicyiu1_SM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fposzukaj.elektroda.pl%25252Fszukaj%25252Chttp-audi-akumulator.html&source=iu&pf=m&fir=zXbiLbrHnjEKrM%253A%252CnVFOxicyiu1_SM%252C_&usg=__xIrylnmLZ4yDrUhaoa6mExyudZo%3D&ved=0CEgQyjc&ei=fO4fVKCgEoGAywOc34K4Bg#facrc=_&imgdii=_&imgrc=zXbiLbrHnjEKrM%253A%3BnVFOxicyiu1_SM%3Bhttp%253A%252F%252Fobrazki.elektroda.pl%252F7774621500_1339876174.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fposzukaj.elektroda.pl%252Fszukaj%252Chttp-audi-akumulator.html%3B800%3B530
  17. Skoro mówisz że nie widzisz to pewnie nie masz , możesz jedynie zrobić z halogenu doświetlanie zakrętów
  18. Wczoraj w Radomsku między 20-21 widziane a4 b7 srebrny sedan 1,8T o numerach SC... z ramkami , wyprzedziłem zrobiłem " " ale chyba kierownik nie dymyślał się o co chodzi . . . Jechałem białym jednośladem Przyznawać się kto to
  19. Miałeś malowany przód ?
  20. Kupie Kawasaki Z 750 rok minimum 2007 gdyby ktoś chciał sprzedać bądź wiedział kto chce to prosze dać mi znać
  21. U mnie w mieście też jest taka firma która załatwia wszystko , już dokładnie nie pamniętam ile ale coś 200-250zł + wszystkie opłaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.