Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bumier_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bumier_

  1. _Bumier_ odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Chodziło o kontrolki
  2. Proponuje zapalać i gasnić auto z wciśniętym sprzęgłem - podobnież sprzęgło mniej dostaje po uszach
  3. Mam niższy przebieg - u mnie wszystko jest ok
  4. _Bumier_ odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Jednostki miary w "CAR" miałem przestawione
  5. Jak wyłączysz ESP to chyba obroty do końca pójdą
  6. Mały mod ale całkiem potrzebny
  7. Dokładnie Za to przebieg bajka
  8. Możliwe poznałem Cie już na rondzie po tym xenonie
  9. Gówienko trochę leżało zanim zmyłem , w weekend umyłem pożądnie auto i własnie tego nie widzę
  10. _Bumier_ odpowiedział(a) na Maxfly temat w 2.0TDI
    ok dzięki
  11. _Bumier_ odpowiedział(a) na Maxfly temat w 2.0TDI
    od kiedy były montowane 100mm ? 2010 r a miesiąc ?
  12. dzieki kolego za odpowiedzieć ale powiem szczerze że po pierwszym dokładnym myciu auta nie widzę już tego
  13. Można powiedzieć że otwarłeś se rondo
  14. Za każdym razem musisz podnieś sobie samemu lusterko w góre
  15. mam tak samo 0,6 raz na ruski rok spadnie do 0,5 ale to tylko na chwilke 0,5 jeszcze nie widziałem
  16. _Bumier_ odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Po co czekać jak nic się wtedy nie dzieje, żadna lampka nie świeci (tylko MMI się aktywuje) ? Zawsze czekam aż lampki pogasną , tak już się przyzwyczaiłem przy dieslu
  17. Nie Ładnie Grześ Nie ładnie w piątek tak jechać na skróty
  18. _Bumier_ odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Ja nigdy się nie spieszę , wkładam czekam ile trzeba i dopiero dociskam:wink:
  19. Kolego a powiedz mi czym usunąć pozostałości na lakierze po gówienku ptasim ?
  20. Wlej Castrola EDGE 5w30 i na pewno nic mu się nie stanie:wink:
  21. Bardzo ładne , włóż ledy na tył bądź neon i zmień kierę i będzie GIT:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.