-
Spotkania na drodze
Ładnie prezentuje się w czerwieni?ja poleciałem tym niebieskim.
-
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj około 9,15 w miejscowości Dębe w kierunku Jachranka widziany czerwony avant b6 chyba kolega MichałA4 ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
OK mam teraz pogląd.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, czy ktoś z forum zna kogoś lub sam ogarnia przekładkę all inclusive? Pacjent to 1,8t . Gdyby ktoś coś to proszę o kontakt pw.
-
avusy lll s4 ET45 z opona 235/40/18
Do zamknięcia
-
Spotkania na drodze
Dziś na A2 wysokość Łodzi '' zjazd Emilia'' w kierunku Wa-wy czarny avant b6 1.9 lub 2.5 tdi, nakładki chromowe na lusterkach ala S4 blaszki EZG---- jak się nie mylę.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
A jak z ceną?
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
fajne autko, chyba widziałem je ostatnio pod zakładem ''obróbka skrawanie''? dobrze kojarzę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem tu nowy i jeszcze nie mama audi, ale z racji tego że powiększyła mi się rodzinka powoli zaczynam szukać a4 b6
Filipson
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta