Treść opublikowana przez przemo v6
-
Seat Toledo 1M 2.3 v5
Fajna bryczka:wink:
-
Uszkodzona szyba przednia pomocy !
W omegach rdzeieje strasznie karoseria d szybą na dole i powoduje to pekanie szyb przednich w omciach wiem bo mialem kilka modeli omegi i tak wlasnie bylo taka wada fabryczna autka
-
[B5 1Z] Zetor od Kowala - reanimacja
Ladne aotko powodzonka w modach:wink:
-
Zwalnia po zmianie biegow, po puszczeniu sprzegla.
Normalnie pszyspiesza? Mozliwe ze chamulce trzymaja sprawdz je i jak cos pomyslimy dalej
-
Wymiana poduszek silnika
Nic sie nie ulozy kup ori lub ori uzywki
-
Auto praktycznie w ogóle nie jedzie
Nie ma za co kolego
-
Auto praktycznie w ogóle nie jedzie
Kolego sprawdz przewody gumowe takie dosyc grube (jak przewody idące do chlodnicy od silnika) idące od turbiny do intercoolera i sam intercooler czy nie ma zadnych dziurek i dzy wszystkie opaski dobrze trzymają
-
Auto praktycznie w ogóle nie jedzie
Sprawdz na początek ic i przewody od ic do turba mozliwa dziuerka gdzies i zacziaga lewe powietrze
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chetnie bym wpadl sie zapoznac ale malo kiedy jestem w pl. A tera pompa mi padla to jak mam diechac sie zapoznac dotarlo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Muglby ktos podjechac z kompem do mnie bo fura nie chula a paliwko dochodzi i nie mam pojecia co jest:facepalm:
-
Rdza? w układzie chłodzenia
Jezeli masz czas to sama woda powinna tyknąc i pare razy plukac lub valvoline radiator flusch czy jakos tak to sie nazywa
-
pęknięty wąż układu chłodzenia
Mozna prubowac wstawic kawalek rurki i 2 opaski powinno sie udac ale ja bym nie dziadowal i kupil drugi
-
Pedał sprzęgła
To moze byc to
-
Pedał sprzęgła
A komplecik byl pod twja motorownie dokladnie
-
[B5 ADR] Czarna Perełka Avant :)
Fajne furka i aluski:wink:
-
czarna a4 b6 avant ciągle się zmienia ;)
:wink:spoko autko:wink:
-
[ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Fajna furka:wink:
-
Długo kręci na rozgrzanym silniku
Ja mialem ten sam problem moje 2.5 dlugo krecilo na zimnym i na cieplym silniku a czasem nie zapalilo wogule wymienilem rozrusznik i pali od strzala
-
kopci przy odpaleniu
Swiece na bank do wymiany bo spalone mam 2 a silnik uszczelnie i zobacze co bedzie
-
kopci przy odpaleniu
Ok.dzieki za ten watek obiawy praktycznie te same zobacze co bedzie jak uszczelnie dekle i musze dwie swiece wymienic na pewno .zobaczymy czy to pomoze dzieki:jerk:
-
kopci przy odpaleniu
Witam mam problem gdy odpalam autko prze chcwile dymi na siwo po czym ustaje i jest wszystko ok. Ma moc plynu nie nubywa wiec co to moze byc?
-
rozrusznik robi zwarcie
W sumie racja ogarnr rozrusznik i umyje jeszcze raz silnik ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- A i 4 świeczki zarowe do wym. A tak to komp. Nic nie pokazal ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- A jezeli chodzi o rozrusznik ze robi zwarcie to automat do wym.'czy cos wiecej?
-
rozrusznik robi zwarcie
Czy ma ten rozrusznik jakas zaleznosc do tego ze mi zalatuje ropa obok auta i troche przydymi jak dam mu szybciej w gaz ? ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Wczesniej szczelil mi przewod paliwowy i polalo sie troche po silniku ale byl puzniej myty
-
rozrusznik robi zwarcie
Witam mam pyt.w warsztacie powiedzieli ze moj rozrusznik robi zwarcie ( raz odpala 1 a niekiedy rozladuje aku) a czy ma to zaleznosc jakos do pompy bo troszke mi wonia ropka i troche dymi na czarno przy szybszym dodaniu gazu
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]