Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przemo v6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przemo v6

  1. Fajna bryczka:wink:
  2. W omegach rdzeieje strasznie karoseria d szybą na dole i powoduje to pekanie szyb przednich w omciach wiem bo mialem kilka modeli omegi i tak wlasnie bylo taka wada fabryczna autka
  3. Ladne aotko powodzonka w modach:wink:
  4. Normalnie pszyspiesza? Mozliwe ze chamulce trzymaja sprawdz je i jak cos pomyslimy dalej
  5. przemo v6 odpowiedział(a) na lordmani temat w 1.9TDI
    Nic sie nie ulozy kup ori lub ori uzywki
  6. Nie ma za co kolego
  7. Kolego sprawdz przewody gumowe takie dosyc grube (jak przewody idące do chlodnicy od silnika) idące od turbiny do intercoolera i sam intercooler czy nie ma zadnych dziurek i dzy wszystkie opaski dobrze trzymają
  8. Sprawdz na początek ic i przewody od ic do turba mozliwa dziuerka gdzies i zacziaga lewe powietrze
  9. Chetnie bym wpadl sie zapoznac ale malo kiedy jestem w pl. A tera pompa mi padla to jak mam diechac sie zapoznac dotarlo
  10. Muglby ktos podjechac z kompem do mnie bo fura nie chula a paliwko dochodzi i nie mam pojecia co jest:facepalm:
  11. Jezeli masz czas to sama woda powinna tyknąc i pare razy plukac lub valvoline radiator flusch czy jakos tak to sie nazywa
  12. Mozna prubowac wstawic kawalek rurki i 2 opaski powinno sie udac ale ja bym nie dziadowal i kupil drugi
  13. To moze byc to
  14. A komplecik byl pod twja motorownie dokladnie
  15. Fajne furka i aluski:wink:
  16. :wink:spoko autko:wink:
  17. Fajna furka:wink:
  18. Ja mialem ten sam problem moje 2.5 dlugo krecilo na zimnym i na cieplym silniku a czasem nie zapalilo wogule wymienilem rozrusznik i pali od strzala
  19. przemo v6 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    Swiece na bank do wymiany bo spalone mam 2 a silnik uszczelnie i zobacze co bedzie
  20. przemo v6 odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    Ok.dzieki za ten watek obiawy praktycznie te same zobacze co bedzie jak uszczelnie dekle i musze dwie swiece wymienic na pewno .zobaczymy czy to pomoze dzieki:jerk:
  21. przemo v6 opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Witam mam problem gdy odpalam autko prze chcwile dymi na siwo po czym ustaje i jest wszystko ok. Ma moc plynu nie nubywa wiec co to moze byc?
  22. W sumie racja ogarnr rozrusznik i umyje jeszcze raz silnik ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- A i 4 świeczki zarowe do wym. A tak to komp. Nic nie pokazal ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- A jezeli chodzi o rozrusznik ze robi zwarcie to automat do wym.'czy cos wiecej?
  23. Czy ma ten rozrusznik jakas zaleznosc do tego ze mi zalatuje ropa obok auta i troche przydymi jak dam mu szybciej w gaz ? ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Wczesniej szczelil mi przewod paliwowy i polalo sie troche po silniku ale byl puzniej myty
  24. Witam mam pyt.w warsztacie powiedzieli ze moj rozrusznik robi zwarcie ( raz odpala 1 a niekiedy rozladuje aku) a czy ma to zaleznosc jakos do pompy bo troszke mi wonia ropka i troche dymi na czarno przy szybszym dodaniu gazu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.