Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. myśle co tam za robote ma ...
  2. :gwizdanie:
  3. hmmm.... Dziękuję dużo lepiej de facto 6 wypadla ale już nie boli aaa 6 to jeszcze tragedii nie ma bo nie widać...także luz
  4. co tam Azunia jak ząbek ??
  5. eee już narazie nie cuduje....w tedy miałem tego 10w40 teraz mam 5w40 i praca silnika jest nieporównywalna wg mnie. Co do Motula wierze jak najbardziej. Ważne że jest specyfikacja ok
  6. dzisiaj Mi zaroweczke wymieniaja :gwizdanie: kto, gdzie i za ile? [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 18:13_________________________________________________ ale castrol ten to nic dobrego, to nie jest syntetyk.... jezeli castrol to tylko SLX Professional Powerflow Audi Longlife III 5W-30 Siema Musa naczytałem się dużo, powiem tak obszerna lektura zeby wszystko ogarnąć, są zwolennicy i tez nie. Ja poradziłem się znajomego co jezdzi od poczatku na castrolu jak pisałem, nie ma zadnych problemów do tego kumpel leje tez do BMW 3.0 i też nie narzeka.... Ja zalałem już Castrolem i tak zostaje nic nie zmieniam specyfikacja 505.01 i git.
  7. u mnie jeszcze jadła z urodzin
  8. no dzięki mimo tego Tobie też życzymy
  9. dzieci powstawały !! :polew: [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 07:45_________________________________________________i niech ta firme ch.... strzeli to wreszcie bede mial wolne u nas niestety żadko tornada wystepują
  10. dzieci powstawały !! :polew:
  11. nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem no całkiem możliwe nie zaszkodzi wymienic oleju po 8000 km. spoko ja co tyle wymieniam gora 9 tys [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:00_________________________________________________jestem tylko ciekaw czy bedzie jakis wiekszy ubytek....
  12. nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem no całkiem możliwe [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:55_________________________________________________no nic dzisiaj spokojny sen Pomykam do wyrka Miłej nocki narazie
  13. a jak wczorajsza nocka? jakies koszmary ? nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą Ale za to jaka ulga jak w smoka wlałem oliwy na 505.01 chyba mu sie to spodobało :gwizdanie:
  14. hej. jak wieczorek wszystkim mija? hej a dobrze dzieki
  15. Madas ja moge za Ciebie
  16. elo byś sie podzielił to nie
  17. :mysli: no pisze 11 kwiecien....i KC coś ustalaliście??
  18. jeśli dobrze rozumiem to spocik jeszcze w KC ??
  19. kto Ty jakiś nowy? z Poznania? i już różowy? no tak wyszło ... dał w łapę świeżak to jest różowy a komu trza zapodać ? najlepiej mi ciekawie się robi dzieci i ryby głosu nie mają mała mówiłem Ci nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duzy i cię o murzy bo w czwartek nie bedzie kielicha Ty mnie omurzyć :nabijasie: jak chcesz to zrobić ?? jakoś sie nie boje :tongue4: Tyyyy nie traktuj tego dosłownie
  20. kto Ty jakiś nowy? z Poznania? i już różowy? no tak wyszło ... dał w łapę świeżak to jest różowy a komu trza zapodać ? najlepiej mi ciekawie się robi dzieci i ryby głosu nie mają mała mówiłem Ci nie bądz taka śmiała bo przyjdzie duzy i cię o murzy bo w czwartek nie bedzie kielicha

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.