Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jutro właśnie już robie zamianke kurde szkoda że bańki 5 l ....jak do mojego tylko 3,5 ale co zrobic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
171 tys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aha dzięki za rade....dobrze ze akurat niedlugo mialem sie zajać wymianą i cale szczescie ze temat poruszylem.....no mój plus jest jedynie to ze bardzo szybko dokonywalem zmiany w sumie nieoszczedzalem na tym ale co zrobic....pierwszy PD więc prosze o mały respekt....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a niby co sie ma dziac? no niewiem dlatego pytam....No to widze że jak najszybciej musze dokonać zmiany po co pogarszac sytuacje A osobiście jakiego producenta polecasz?? Wogóle może inaczej co Ty lejesz...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ok a jesli bym teraz zmienił na olej ze zgodną normą np. 505.01 to nic się nie będzie działo z przejscia na inny olej??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak dotąd nie narzekam. A jak badałem na forum to dużo osób pisało że tez o tym oleju, w kazdym bądz razie do poprzedniego auta tez taki lałem... To co polecasz?? [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________ a ile przejechales w tym czasie? jakies 40 tys [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________olej zmieniam co 6, 8 tys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to niby co mi zalecałbyś lać ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale o co chodzi ?? Jezdze juz na nim 3 lata i wszystko ładnie pyka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
?????????????????????????? :shocked: :shocked: :shocked: eeee co jest ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieeee...nie zauważyłem zeby przybywało... W zbiorniczku od płynu tez wszystko ok w normie.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:04_________________________________________________a leje od początku 10w40 Mobila
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
łeeee to u mnie 25 :>[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:50_________________________________________________dobra a teraz pytanko z innej beczki mam małe....czy u Was z bagnetu też olej szybko spływa?? bo u mnie jak sprawdzam poziom to ogolnie dosc szybko wrecz nawet skapnie sobie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:48_________________________________________________ ladna? w szamo tez jest ładna ....nawet moja kuzynka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa w kręcić później zamiast tak -> wyglądasz tak -> :> chyba że można i tak ..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa w kręcić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł wiesz jak oni zaraz mi będzie mówił że czemu dopiero teraz ze cos sie zaroslo, trzeba wyczyscic ale ze swieze to przyjsc za dwa dni i sie zalepi takze w 60 zł sie raczej nie zmieszcze ale no nie chodzi tu o kase zdrowie wazniejsze wiadomo... jeżeli masz dentystę który Cie naciąga na koszty... moja pani dentystka jest bardzo w porządku i kasowała mnie za łatanie dziur 60-70zł bo ma dofinansowanie z NFZ nieee no na dentyste teraz akurat już nie narzekam bo tez chodze do takiego co liczy się z klientem.... [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________no cóż....niestety ząbki nie grzyby, nie wyrosną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pewnie też tak będę miała + wymiana plomb na nowe i białe :gwizdanie: Ja mam 8ki do rwania, przez te cholery moje piękne dolne ząbki sie pokrzywiły i chyba zamówię sobie aparat na dolne, taki do zakładania na noc ;( [pociesze Cię chociaż tym że na starość i tak wszystkie pojdą w pierun
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł wiesz jak oni zaraz mi będzie mówił że czemu dopiero teraz ze cos sie zaroslo, trzeba wyczyscic ale ze swieze to przyjsc za dwa dni i sie zalepi takze w 60 zł sie raczej nie zmieszcze ale no nie chodzi tu o kase zdrowie wazniejsze wiadomo...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków tylko z tym kanałowym to jest różnie....czasem jak jest z tyłu ubytek to lepiej sie nie bawić i wyrwać...zalezy od fachowca jak zrobi....miałem raz w życiu kanałowe i w sumie nie jestem zadowolony ....co jakiś czas z lekka coś doskwiera i wogóle kawałek cementu gdzieś chyba odleciało... Ale narazie poki co jest git...pójde jak bedzie faktycznie nie ciekawie...A na samo kanałowe wydałem chyba koło 400 zł Tu w Kaliszu jest podobno świetna dentystka, Przemek do niej chodził, dużo bierze ale podobno robi konkretnie i znieczula ale ma ceny - za jednego zęba z dwoma kanałami wzięła 730 zł no to ładnie... Ja narazie sie nie wybieram z tym małym ubytkiem bo zara mnie zj**ie czemu dopiero teraz Pierwszy raz jak poszłem z tym kanałowym to sie spytał od kiedy boli no to ja ze od (wczoraj) a kij tam że chyba z miecha chodziłem...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jaką ?? No dokładnie specjalista najlepszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków tylko z tym kanałowym to jest różnie....czasem jak jest z tyłu ubytek to lepiej sie nie bawić i wyrwać...zalezy od fachowca jak zrobi....miałem raz w życiu kanałowe i w sumie nie jestem zadowolony ....co jakiś czas z lekka coś doskwiera i wogóle kawałek cementu gdzieś chyba odleciało... Ale narazie poki co jest git...pójde jak bedzie faktycznie nie ciekawie...A na samo kanałowe wydałem chyba koło 400 zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wież mi, próbowałam rano, spryt na patyczek higieniczny i przypiekłam, aby ryjek sobie skutecznie przypaliłam ;( no to lepiej nie ma co zwlekać i udać sie do specjalisty....;/jak już spuchło to nie ciekawie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Musashi Brałam Ibum Forte i Ibuprom zatoki (niestety to też) i dalej boli, ale trochę mniej i mogę zjeść chociaż piree z ziemniaków bo gryźć nie mogę, dziąsło mi spuchło więc trochę kiepsko, ale zobaczę co będzie jutro. Ketonal dostanę ale na receptę, inaczej ni hu hu uuuu ja tak samo miałem....i robił mi kanałowe...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia hej Rako ja bym go spirytusem zalał