Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. Ja cały czas w domu...żeby nie było
  2. ale szybko wszamiłeś .. dobre byly a jaka polewa do tego ??
  3. a co wy tak rowno sie pojawiliscie? bo wcześniej byliśmy razem ...więc jak wróciliśmy to tak jakoś sie złożyło :polew: prawda Rakuś ?? ze co mówisz ...
  4. ale szybko wszamiłeś ..
  5. no no tylko ze szoferka niestety starostwo się bawi
  6. bo my są z pod tej samej gwiazdy
  7. a ja nalesniki a ja dzisiaj urodzinowo [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:34_________________________________________________
  8. Cześć wieczorkiem
  9. no u mnie jeśli chodzi o muzyczke to też lipa bo wszyscy w domu takze musiałbym sobie pancerne drzwi najpierw w stawić
  10. cześćco tam porabiasz? a nic nudy ogólnie, już nie pamietam kiedy miałem taki weekend ale co zrobić są i takie dni a co u Ciebie ??
  11. Cześć
  12. no ja też uciekam już do juterka
  13. no to do juterka
  14. ja już lezanke do kufra włozyłem jeziorko
  15. ja tam za tym bym był
  16. popieram Ty i tak nie przyjeżdżasz na spoty to co to za różnica? no to akurat nie jest istotne, wazniejsze aby miejsce bylo przyjemne popieram
  17. ooo jeziorko no bomba
  18. no wiadomo ze jak spocik bedzie przy M1 no to już sruuu W kurwia mnie te przedzieranie.....u mnie 5 km zrobilbym w pare minut a tam 5 km no to troche zejdzie...
  19. jesteś Madas moim fanem
  20. jesteś Madas moim fanem
  21. no chyba po malowanych jajcach ale błagam tylko nie M1 cały Poznań musze przejechać
  22. na spota jakiś kapelusik trzeba skombinować [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:43_________________________________________________wesoło coś mi dzisiaj ... sory
  23. juz polecieli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.