Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A Ty co osę połknąłeś :evil:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak samo na filma ale zara koniec- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ty już na gazie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elo elo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i czego sie ślinisz ?? a co nie moge ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
OT ... dlaczego co niektórzy kochają NHL smiley http://www.totalprosports.com/2009/10/02/25-beautiful-nhl-ice-crew-girls-photos/ :slina:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co zawsze, za pół godziny robię obiadek co robisz dobrego?? bo ja dzisiaj na pusto prawie od rana [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 16:44_________________________________________________dobra lece coś wszamić narazinko do potem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a właśnie do chaty zawitałem ...rozglądam się szukam robótki tu i tam ogólnie cienko....ale grunt to dobre podejscie Ale są i dobre strony...przez ten czas mozna nadrobić sprawy towarzyskie ... [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 16:37_________________________________________________a co u Ciebie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej Azunia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej działacze i działaczki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to ci szkoda to znaczy skoda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żartujesz co za chamy jedne !!!! noo w ciągu roku już z naszego bloku chyba z 6 albo 7 aut poszło i z 20 aut okradli drogie czy tanie auto ale każdy na swoje musi robić a przyjdzie ci taki gnuj i buchnie łapy przy samej pupie takiemu bym powyrywała dobrze gada :oklaski:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
osz kurde to strach się bać tam fure zostawiać u Ciebie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elo królu złoty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:oklaski:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam jestem za lodami w końcu sezon- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa ale kawa mogłaby być lepsza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Fan- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eh.....brak sił dzisiaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widze że ruchu dużego narazie nie ma [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________ hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim !!- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już wiadomo gdzie na spota jedziemy jestem za tylko musisz frytek dużo zrobić .. Madas to pies na .. frytki ale na otwarciu żarcia do woli - za darmoche ma być -można pomyśleć :naughty: to tym bardziej Tejjjj kutwa !!! podobno film oglądasz ?? to co se przeszkadzasz ?? wątek zgubisz i co dalej ja patrze na urywki tylko gdzie A8 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00