Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie powiem pare razy choineczka sie zapala także miejscami gdzie juz ujechane to trzeba uważać... ....mam wlączony tvn24 i przedchwilą gadali że u Was pługi zamarły.....ale u Was duże miasto pewnie tam gdzie była ekipa telewizyjna jeszcze nie dotarly :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no szału nima Jak jechałem rano tak o 6:30 to jeszcze zadnego pługu nie widziałem..... ale jak masz zimóweczki to na śnieżku nieubitym jak narazie nie jest najgorzej I znowu moja biedna osłona pod silnikiem w tyłek dostanie ;/ eh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziendoberek Ja już na nogach musiałem mame do pracy podwieść Niunia szła jak na gąsiennicach Ale tak na poważnie to zimóweczki się bardzo ładnie sprawują na taką pogode
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no nic kolegą i koleżance (nie dostanie mi sie ) mówie do juterka Narazinko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to już za duża liga jak dla mnie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________ mogę Ci na wiosnę opylić ... dbam jak o swoją No nie wątpie Ja o swoją także dbam choć może po niektórych elementach byś nie powiedział w srodku ale to zasługa poprzedniego właściciela
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja do nastepnego zakupu przymierzam się na A6 C6 2,7 albo 3 najlepiej literka a w ostatecznosci przypasiła by mi B7 taką jaką Ty masz Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja myslę o http://allegro.pl/item894410862_zadbane_740.html :gwizdanie: Bagaż pojemny jest kogo władować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podczas wysłania wiadomości miałbyś komunikat że napisano 10-15 nowych wiadomości i czy chcesz przeczytać [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:32_________________________________________________ mi też AHA
-
[B5 AJM] Bicie (odgłosy basowe) w tylnim lewym kole
bujnij sie najlepiej na szarpaki...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja póki co na limuzyneczke poluje....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja póki co narazie do kombi sie nie przymierzam heh :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pierwsze :gwizdanie: nie będe sie pytał czy chłopczyk czy dziewczynka ważne żeby zdrowe było !! dziewczynka będzie już druga No prosze tylko pogratulowac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie pierwsze :gwizdanie: nie będe sie pytał czy chłopczyk czy dziewczynka ważne żeby zdrowe było !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niestety, a szkoda bo bardzo chciałam, cóż.... trudno.A Ty jedziesz? u mnie to wiesz ... uzależnione od tego kiedy poród będzie .... a jak tam żona? jak się czuje, bo to już chyba ostatnie 2 miesiące zostały...? widze Audiczka kombiczka spełni zadanie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 22:11_________________________________________________mnie już zasypało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba będzie znowu drzwi od garażu odkopywać :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Każdy szuka początku posta od którego nie czytał heh Ty chyba nie musisz No ja narazie na bierząco heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Każdy szuka początku posta od którego nie czytał heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
juz? fakt troche tego sie nazbierało byś był tu rok temu to byś tak nie mówił... :gwizdanie: co z lekka stypa była ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fakt troche tego sie nazbierało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak moja osłona od silnika przetrwa zime to będe zadowolony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dyktafony będziesz mógł kobite nagrać jak za nią zatęsknisz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dałbyś koledze z forum zarobić bo ruch w pracy do d....... ;( A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... bez przesady heh do szamotuł byś mi skasował :gwizdanie: ja tu szparam na jakis nowy dobytek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A po co odkopywać?? Taxi sobie zamów... bez przesady
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a są jakieś ?? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
hmm...ja u siebie jak wymieniałem to na Kayaby