-
Jaki uchwyt do telefonu na kratkę nawiewu
Podbijam pytanie! Chciałbym żeby był montowany na deskę rozdzielczą, NIE NA SZYBĘ! i najlepiej z ładowaniem, bo duuużo jeźdżę
-
JOE - Głośny film Greena
A byłem na tym filmie chyba na dzień po premierze, Zgodzę się, że należy do naprawdę dobrych. Jioc - mówiąc o tym iż temat głębszy niż scenariusz co dokładnie masz na myśli? bo zgodzę się, że może nie jest to najbardziej zaskakujący scenariusz, ale sprytnie przemyślany aby maksymalnie ukazać tę beznadzieję i problemy biednej ludności.
-
Pomoc w wyborze myszki komputerowej
Ja też korzystam z Logitecha, takie fajne małe myszki laserowe mają
-
Jakie zegarki nosicie?
Nie noszę, wystarcza mi telefon
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
W necie sporo takich kalkulatorów znajdziesz
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
8-17, bo przerwę na lunch trzeba zrobić
-
Muzyka w naszych autkach
- Na jaki kolor malować felgi ? Zdjęcia.
Jako tradycjonalista w tej kwestii zdecydowanie mówię SREBRNE- Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
A że OFE nie może się reklamować, to mnóstwo osób nie będzie zdawać sobie sprawy, że muszą złożyć deklarację. I tak trafią do ZUS- Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
Właśnie to wyprzedzanie, gdy siedzisz po prawej stronie, mnie przeraża... Przecież nic tam nie widać- Plywanie auta po drodze.
Mój mechanik powiedział mi kiedyś to9 samo Że są różne teorie odnośnie tego, dlaczego to pomaga, ale grunt, że często pomaga- Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
U mnie odpadła kiedyś śruba w tym miejscu, które wskazuje strzałka na zdjęciu - też zgrzytało- Wasze przebiegi benzynowców
A8 C8 2011, 6.3l, 49 tys. km- Nowicjusz - wątek powitalny
Nazywam się Henryk, mieszkam i pracuję w Warszawie, od pół roku jeżdżę A8 C8 6.3l Pozdrawiam wszystkich członków forum! - Na jaki kolor malować felgi ? Zdjęcia.