Treść opublikowana przez bero
-
[ALL B5] Ogrzewanie przedniej szyby
co ma piernik do wiatraka:) ciekaw byłem, generalnie fajna sprawa.. fakt często się tej szyby nie skrobie:) więc odpuszczam temat
-
[ALL B5] Ogrzewanie przedniej szyby
Witam, ostatnio podpatrzyłem u znajomego w nowym focusie że ma podgrzewanie przedniej szyby (podobnie jak na tylniej takie paski co grzeja na szybke zeby sie odmrazala i odparowywała to on ma również na przedniej szybie).. da rade coś takiego zrobić w a4 b5??
-
Spotkania na drodze
dzisiaj rano we Wrocławiu na Bulwarze Ikara zaparkowana srebrna A4 B5 z naklejką i ramkami klubowymi rejestracja OST.. który to?
-
[ALL B5] Poduszka amortyzatora przedniego
dołączam się do pytania kolegi, czy walnięta poduszka może mieć wpływ na wrażliwość zawieszenia na drobnych dziurach?
-
[ALL] Pomoc o wsparcie dla córki jednego z klubowiczy VU w petycji do NFZ
ode mnie też poszło
-
Spoty wrocławskie
cześć koledzy chętnie pojawiłbym się na spocie jak to wygląda to są jakieś wspólne z akp?? czy to osobno?
-
Nowe wachacze
no właśnie przydałby się temat jak dbać o wachacze:) bo generalnie wypadaloby jezdzic 20 km/h żeby ich nie katować a tak się nie da..
-
Nowe wachacze
ja w sumie jak miałbym kupować a niedługo będę to też nie wiem co wybrać, jeżdże non-stop po wrocławiu.. jeśli ktoś był to wie jakie tu dziury:) pol auta można urwać i rocznie robię jakieś 30 tys... więc takie lemfordery myśle że na rok by mi starczyły:) tak jak kolega wcześniej napisał wszystko zależy od dróg po jakich się jeździ i to jak się jeździ..
-
Nowe wachacze
z tego co wiem to na tych wachaczach mastersporta pojezdzili 30-40 tys niektorzy, poczytaj nie zaszkodzi
-
Nowe wachacze
jest o tym cal osobny dlugi watek na forum, koledzy wypowiadają się o tych wachaczach..
-
Poradnik Prawdziwego Mężczyzny :)
hahahahaha zaj....biste rachunki najlepsze:D
-
Nowe wachacze
Lemforder są najlepsze a zarazem najdroższe.. jeśli szukasz tanich a dobrych to mastersport, zależy jaką kaską dysponujesz
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
również ich polecam... od nich właśnie część chlopaków przeszło do ABART.. byłem tam u nich kiedys regulować gaz.. profesjonalnie
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Ja polecam we Wrocławiu firmę ABART, zakładałem u nich gaz i jestem zadowolony.
-
[ALL] Czy zna ktos tego sprzedawce z allegro
jak dla mnie koleś wygląda spoko, sporo komentarzy pozytywnych... o czymś to w końcu świadczy.. poza tym transakcje na allegro mają moc prawną więc zawsze istnieje możliwość reklamacji.. to moja opinia
-
Czy mieliście taką sytuację
juz myslalem ze dziennie... to zaczalbym dorabiac nocami:D
-
Czy mieliście taką sytuację
200zł za 3h? czy miesiecznie?
-
Czy mieliście taką sytuację
no niestety debili nie brakuje... trzeba zlać ciepłym moczem i nie dać się zniżyć do ich poziomu i tyle..
-
[ALL] 1 KLIKNIĘCIE = 1 CZEKOLADA DLA DZIECKA - zostań Mikołajem
ode mnie też poszło:)
-
pomoc w kupnie aparatu
co do samsunga to nie wiem, ta marka jakoś budzi we mnie niepokój:) generalnie właśnie chodzi mi o taki kompakt żeby były fajne zdjęcia.. jaka według was marka jest najlepsza??
-
pomoc w kupnie aparatu
jeśli chodzi o kwote no to pare stówek, bedzie używany od święta więc nie ma co szaleć z kasą.. a co to jest telefon kompaktowy?
-
pomoc w kupnie aparatu
Witam koledzy! chce kupić aparat cyfrowy ale nie mam o tym zielonego pojęcia.. fotograf ze mnie żaden a aparat potrzebny mi do zdjęć gdzieś wyjazdu czy jakiś uroczystości itp co byście polecili?
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
no właśnie czytać czytałem, nawet wydrukowałem majstrowi obrazek który zzamieścił ktoś na forum jak ma to wyglądać itp.. tłumaczyłem gościowy kilka razy i d*pa.. nie było mnie przy robocie bo musiałem być w pracy niestety:/ a teraz niezbyt mam czas na jakies reklamacje bo wiecej czasu strace.. jak wyspawasz taka rurkę to odezwij się jestem gotów kupić
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
no mi ta robota sie wogóle nie podoba jestem zawiedziony na maksa.. ale zbytnio nie mam co z tym już zrobić reklamować już nie bede bo nie mam na to czasu, nie stać mnie na to żeby znów oddać auto do tych specjalistów na cały dzień bo jet mi ono potrzebne w pracy... więc chyba dam już sobie spokój a z czasem zakupie rure supersprinta i będzie wtedy porządnie..
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
koledzy mi dziś spawacz zmontował coś takiego http://img116.imageshack.us/my.php?image=snc00032ti9.jpg i sam nie wiem czy to dobrze czy źle, mianowicie auto chodzi minimalnie głośniej, trochę pierdzi.... ale mnie zastanawia czy aby ta rurka nie jest pod zbyt ostrym katem zespawana... trochę jestem zawiedziony zwłaszcza ze warsztat zażądał 250 zeta za taka robotę ( do tego dali nowe uszczelki śruby jakąś tam pastę itp) Poradźcie koledzy reklamować czy jest ok?