Treść opublikowana przez bero
-
[ALL] Potrzeba pilna porada w sprawie wypadku!
kolego myśle że powinieneś wziąć rzeczoznawcę i zasięgnąć porady u jakiegoś radcy prawnego i to jak najszybciej, bo w tej sprawie również czas gra ogromną rolę... daj znać jak sprawy się toczą
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja tez już założyłem, lepiej teraz jest założyć póki jest spokój u gumiarzy później będą kolejki, poza tym teraz już można spokojnie zakładać oponkom się nic nie stanie..
-
[ALL] Potrzeba pilna porada w sprawie wypadku!
według mnie nie bedzie to proste ale zawsze można próbować, ale to już chyba na drodze sądowej...
-
[1.6 ADP 1996r] moje pierwsze audi A4
obowiązkowo wypitoliłbym "chrom" z przodu czyli na grillu paski na kratkach zderzaka, również pozbyłbym się chromowanych lusterek i chromowanych listew wokół szyb, no i wrzuciłbym lampy po lifcie... takie moje zdanie:) ps. podoba mi się tył bardzo:)
-
Instalacja gazu w 1.8T i "świecąca turbina"
dziś byłem u dobrego tłumikarza i rozmawiałem z nim na temat właśnie wymiany kata na 2,5"... odradzał, uzasadniajac to w ten sposob ze moze mi to rozwalic turbine poniewaz nie bedzie odpowiedniego oporu i turbina bedzie sie za bardzo rozpedzac.... na swiecaca turbine powiedział żeby najpierw podłaczyć pod kompa bo to moze byc 150 powodów.. koledzy co o tym myśleć?
-
Polerka samochodowa z allegro
dzieki za rady:) chyba bede musial się namachać ręcznie:) bo nawoskować na zime trzeba:)
-
Polerka samochodowa z allegro
Witam koledzy, chce położyć na aucie kilka warstw wosku na zime:) rozważam właśnie zakup takiej polerki ręcznej z allegro: http://allegro.pl/item459789430_polerka_samochodowa_120w_wyprzedaz.html co sądzicie? czy to dobry pomysł?
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
dzięki za wyjaśnienie:) wszystko jasne:)
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
aha i co ten bandaż termoizolacyjny wypadaloby gdyby był? czy niekoniecznie??
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
a że tak spytam, bo przymierzam się do zmiany kata na rurkę, po co jest ta owijka? i czy jest ona konieczna?
-
[B5 APU] Centralny zamek nie działa
ja do siebie kupilem od jakiegos goscia z allegro, kontakt dostałem od jednego z klubowiczów ale nie wiem od kogo bo wiadomosci mam pokasowane:/ wiec pupa popytaj na allegro tych co handlują pompkami moze beda mieli sam wirnik albo pompke w której jest sprawny wirnik..
-
[B5 APU] Centralny zamek nie działa
nie da sie ukryć
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
czarny grill moze być skomponowany np czarnym samochodem:D:D:D ja mam u siebie wszystko czarne procz felg i tylnego znaczka:D wiec chyba na czarno bedzie gites:D
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
ja mam auto czarne i myślałem co prawda żeby pomalować taką farbą jak do auta, czyli chyba metalic a jak napisałeś że mat to ja już nie wiem:D jak myślicie jak będzie lepiej?? sama ramka oczywiście...
-
[B5 AFN] Drgania, trzęsienie...
hehe a ja glupi zamartwiałem się co tak trzęsie, wiecie każdą dziurkę czuć w końcu doczytałem na wklejce w bagażniku że mam zawieche 1BE no i już wiem czemu taki wrażliwy na dziury:D
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
Witam kolegów, pytanie jak w temacie, czyli czym pomalować i jak grilla ( chodzi mi o tą srebrną obwódkę ) żeby później farba z niego nie odchodziła.. i żeby to jakoś przyzwoicie wyglądało?
-
[ALL B5] problem z zamkiem maski...
Witam, mam mały problem, uchwyt od zamka maski, przy otwieraniu nie wysuwa się do przodu, przy zamykaniu natomiast uderza mi o chłodnicę niszcząc ją okrutnie:/ co można zrobić z tym? teraz mam grill kamei bez znaczka a przymierzam się do założenia ori grilla i przy ori grillu ten uchwyt powinien się chyba wysuwać do przodu.. koledzy pomożcie.. mam nadzieje że jasno opisałem problem:) dodam, że w stanie spoczynku:) jest zapadnięty.. żeby otworzyć maskę trzeba włożyc palec w grilla i jakoś go złapać
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
tak przełącznik jest okrągły.. no benzyny też trochę dużo... no ale wiesz co moge zrobić żeby troche zmniejszyć to spalanie?
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
no ok przy benzynie pali mi 13 litrów po miescie to tez chyba sporo co? byłem u kilku dobrych gazowników... byłem też w warsztacie brc... i regulowali i dalej pali tyle samo/ bede musial chyba kombinowac dalej:/
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
a czy myślisz że regulacja mogłaby coś zmienić?? byłm już w kilku dobrych zakładach i regulowali i tyle pali ile pali... w sumie na benzynie pije 13...
-
[B5 AEB] Montaz instalacji Gazowej silniki 1.8T
hmmmmm.... to ja mam słabszy silnik bo 150km też quattro i mi przeciętnie na mieście łyka koło 15 litrów gazu...:/ a jak go butuje to jeszcze wiecej:) jak to możliwe??
-
[B5 ADR] Wypadające zapłony
w opisie jest napisane wyraźnie 1.8 .................. Co do Twojego problemu, miałem podobną sprawę w 1.8T... u mnie przyczyną były cewki. U siebie sprawdź świece, przewody w ostateczności cewkę. Na vagu nie pokaże Ci takich rzeczy.
-
[ALL B5] Odświeżanie zawieszenia
Ja dziś byłem w warsztacie i przglądnęli mi zawieszenie i powiedzieli że przekładnia kierownicza do regeneracji, tuleje z przodu i cos tam jeszcze przy wachacach... czy przekładnia kierownicza rzeczywiście może być powodem tego ze telepie na dziurach?
-
Google Chrome - nowa przegladarka
Mam ją od wczoraj i jest naprawdę fajnie chodzi, jest to prosta przeglądarka na max, chodzi szybko w odróżnieniu od firefoxa, który się uruchamiał kilka sekund... generalnie spoko tylko brakuje mi przycisku "strona główna"
-
[ALL B5] jak naprawic centralny POMOCY
tylko zimne styki