Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deniro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deniro

  1. 3GP to nie 3G i tutaj nie majac odpowiedniego sprzetu , softu z serwisu ,odpowiednij wiedzy mozna naprawde wiele narobic balaganu
  2. Kolego nie bam sie samemu w aktualizacje mapy w 3GP
  3. a co ma byc wiadomo ? nic nie wnosi w dodatku brak aktywacji do niego
  4. Mozna usunac folder LIT3GP to zmiesci sie na 32gb
  5. ten firmware jest do 3gp a do 3gp radze kupowac softy z serwisu nie z ruskich stron
  6. Już jest , bardziej aktualna , wszystkie autostrady , drogi ekspresowe duzo lepsza od poprzedniczki naturalnie trzeba zaktualizowac platforme do najnowszego softu 263
  7. nie mozesz miec joya , albo ktos przekladal panel albo zle rozumiesz slowo joystick
  8. Bo org plyta jest plyta tloczona i dlatego laser w ostatnich momentach swojego zycia jeszcze potrafi odczytac plyte tloczona , nagrywanej juz nie odczyta musisz zmienic laser http://allegro.pl/laser-dvd-sf-hd4-wymiana-naprawa-czytnika-audi-bmw-i4585595017.html
  9. A jak tam z polskim menu i lektorem do 3g?
  10. padniety laser lub zle nagrana plytka
  11. Tu nie chodzi o magie a o poprawnosc dzialnia jednostki ale oczywiscie nikomu nie zagladamy w czyjsc samochod , ja osobiscie nie polecam takich czynnosci aktualizacje zawsze przeprowadzamy po koleji , gdybys zrobil tak w najnowszym 3GP z pewnoscia stracil bys np dzwiek z bose
  12. Nie wiem jak to zrobiles ale hdd zawsze robi sie aktualizacje od k0310 do k0257 nie wiem jak ci system puscil aktualizacje z 22 na najwyzsza 257
  13. Dzieki kolego ale nie wiedzialem ze jest pod adresem 10
  14. na basica wrzucasz odrazu 257 . dopiero hdd musisz od 31 po 206 253 i 257
  15. Witam od dawna zauwazyłem problem iż w zadnym a4 b8 nie moge polaczyc sie z kanalem 76 odpowiadajacy za parctronic uzywam vcds 11.11.3 dodam ze problem wystepuje tylko jesli diagnozuje a4 b8 . kazde inne auta lacza sie bez problemu a6 c6 nawet te poliftowe 10-11r a8 d3 do 10 r rowniez . w czym moze lezec problem ?
  16. Na śląsku do concerta nie robi nikt
  17. Procedura moze i nie jest trudna ale brak SW
  18. A za ile chciales to zrobic , za 100zl ?
  19. Do tego niema spolszczenia (darmowego)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.