Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek02

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek02

  1. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wiem ze juz to ja pewno gdzies byylo ale na szybko chcialbym woedziec o jakim maksymalnym profilu wejda opony 17 cali. Ori profil 17nastki maja 45 a czy wejda 55? I analogicznie do 18nastek.. ori jest 40 a czy 50 wejda? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Maciek02 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie poszukuje pilnie drski rozdzielczej do polifta. Ktos cos? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy chcialbym pilnie kotakt do kogos kto super zna sie na turbosprezakach... chcialbym tez pogadac z kims kto ma u siebie w AVF turbo czy to z BRD czy gtb1756 z 2.7 tdi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje kupić nowego egra, myślałem WAHLERa z allegro ale jak ktos z Was ma sklep i wyśle w miare szybko to nie ma problemu i gadamy temat. Generalnie chodzilo mi o to czy ten EGR np. http://allegro.pl/zawor-egr-wahler-7241d-audi-a4-b5-b6-a6-c5-1-9tdi-i6137402709.html w zestawie jest membrana ktora steruje klapą gaszącą i czy sa uszczelki? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  5. Panowie jaki byl nr tego wezyka wyrownawczego pkynu chlodzaceggo? Wiem ze gdzies tam jest ale nie mam czasu szukac [emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. Mam dokładnie ten sam przypadek z tym luźnym króćcem... mój lata jeszcze bardziej niż ten na filmiku wyżej i zdecydowałem się zamówić nową pompę BOSCHa nie mogę się już doczekać wymiany i mam nadzieję dużo lepszej różnicy. Opiszę później co i jak po wymianie.
  7. Gdzie mozna kupic taniej? A co z tymi dzwiekami ile ich bedzie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  8. Witam, chciałbym zapytać, czy zakładając głośnik - soundgenerator, ze zdjęcia to czyz zestaw z linku podejdzie mi pod b8 2,7 TDI 2008r. i czy będę miał do wyboru sześć dźwięków oraz podpinkę USB? Z góry dzięki https://www.kufatec.de/shop/de/sound-booster-pro/universalset-ohne-soundgenerator/universalset-active-sound-inkl-sound-booster-ohne-soundgenerator
  9. Maciek02 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy mam pytanie bo szukam i nie mogę znaleźć... czy lotka z avanta s line a rs jest taka sama? I chciałem się upewnić czy pasuje zamiennie z polifta do przedlifta?
  10. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mam maly problemik.. PDC przód + tył i wszystko ładnie hulało az do dzisiaj. Wbijam sobie wsteczny zeby wyjechać z garażu a tu przedni glośniczek zaczął bzykać przez parę sekund po czym ucichł i kontroka na zdalnym właczniku PDC zaczęla mogać i tak sie dzieje za kazdym razem gdy wbije wsteczny lub wcisne sobie włącznik. Przeczyściłem wszystkie czujniki ale nic... Czyżby któryś padł? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  11. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, potrzebuję pilnie kogoś z opolskiego z kabelkiem co ogarnie licznik z b7 bez żadnego problemu. Ktoś coś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy, proszę powiedzcie mi czy zestaw hamulców 321 i 288 w b6 zupełnie wystarczy? czy z b7 taki zestaw jest P&P? Generalnie chciałem 345 i 300 z s4 b6 i zacząłem kompletowac ale jednak za drogo...;/ Dlatego chciałem od doświadczonych użytkowników parę wskazówek i odpowiedzi na moje pytanka. z góry dzięki
  13. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam tunelu 2 din koniecznie z b7 igiełki... ktoś coś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szkoda, chyba się przesiądę do b7 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak juz mowa o MK to mam pytanko odnośnie liczby jaką trzeba odjąć od tej głównej w kodowaniu żeby wycieraczki po spryskaniu przedniej szyby nie uruchamiały się dodatkowo jednikrotnie po tych 5 czy tam 10 sekundach Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prosiłbym jeszcze raz tutaj fachowców o odp czy te zaciski z a6c6 345 podejdą do b6 p&p
  17. Obojetnie czy 320 czy 345 do b6 musi miec 46.5mm rozumiem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Ewentualnie możliwe jest, że zestaw, który kupiłem jest z s4... jak odróżnić tarcze z s4 a c6? Wiesz moze? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. Czyli to co wyzej jest na pewno od a6c6 tak? I na 100 % oslony i tarcze nie podejda do b6 a zaciski tak ?? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. To Dave jakie tarcze pod to podejda i klocki.? Generalnie powiedz mi co tu kupic zeby te zaciski spasowaly z b6? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. Gorąco widzę się zrobiło ale myślę, że dobrze trafiłem... Na początku zaznaczę iż nie jestem zadnym szpecem w tym temacie. Otóż, chcialem zalozyć u siebie na przód hebke 320. Kupiłem takowy zestaw z ogłoszeenia i okazało się, że prawdopodobnie przyszedł mi zestaw 345 z c6. Oto zdj zaciskow i jarzm Zestaw uzywany. Chciałbym się dowiedzieć czy to podejdzie p&p do b6. Tarcze klocki i oslony byly w komplecie. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  22. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy szukam klocków używanych w fajnym stanie pod zaciski 320. Kupilem zestaw z fajnymi tarczami ale klicki są już nie za bardzo... Niby zaciski z b7. Klocki do tego były takie I takich też szukam, używanych w dobrym stanie. Jakby ktoś coś to chętnie się dogadam.
  23. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy, po odpaleniu mojego avf to tak bardziej niż delikatnie zakopci... co to może być? Poza tym, ma ktoś może zdj bo w temacie już wygasły jak sklepać kruciec vacum pompy, jak to ma generlnie wyglądać? Nie rozbierałem jej jeszcze a muszę to zrobić bo mam bardzo luźny ten kruciec od podciśnienia...
  24. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W koncu efekt końcowy na jaki czekalem... z klapy zniknie emblemat a4 i wskoczy klubowa naklejka jeszcze.
  25. Maciek02 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok. Biore 90 ale te N1-91. Dodam zdj mysle w tym tyg ogarne. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.