Treść opublikowana przez TOM3K
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
znaleźć się da tylko tylko trzeba poświęcić na to chwile
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
trzeba wziąć pod uwage to że z "RS" nic nie jest tanie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
w aso ? koło 1000 zł za komplet wychodzi 8E1 837 019 H 1L1- 215,35 zł 8E1 837 020 K 1L1- 215,35 zł 8E0 839 019 D 1L1- 215,35 zł 8E0 839 020 D 1L1- 215,35 zł także 860zł w sumie takiej tragedii nie ma
-
A4-KLUB.GERMANY
nie wiem jaki masz dzwoń tu 015757797423 jak coś to trzeba by już wyjezdzać bo ja jeszcze nocke dzisiaj mam
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
wiem, wiem przejrzałem ebay.de i nic nie ma. Aso chyba pozostaje
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
wiec chyba też będę szukał takich
-
A4-KLUB.GERMANY
moge zaraz wyjeżdzać daj nr na pw i dokładną lokalizacje
-
A4-KLUB.GERMANY
ja się pisze sam będziesz ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
czym się różnią te klamki z rs4 od zwykłych ?
-
Rozklejanie i montaż mat grzewczych w lusterkach
jakieś zdj masz jak grzeją ?
- B7 Crew
-
Co to może być
Tez bym stawiał na mikrofon.
- B7 Crew
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
To jakieś miejsce trzeba ogarnąć. napisze jeszcze do Poker może jest w Hannover juz będzie nas więcej ☺ wyślij swój nr na priv
-
A4-KLUB.GERMANY
To może za dwa tygodnie?
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej może coś myślimy na następny weekend ?
- A4-KLUB.GERMANY
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Mała aktualizacja : -Spryskiwacze mgiełkowe-podgrzewane -Podświetlana tylna popielniczka -Ledy tablicy rejestracyjnej - Bidzio1 -Ledy do wnętrza Idą do mnie jeszcze lampki do podświetlenia nóg, wł/wył airbag,, Po za tym autko dostalo, Nowy aku i oczywiście oleje itp.
-
B6 DIVISION
inne pytanie może ktoś odpowie na szybko. Jakby spalił się bezpiecznik od lampek to podświetlały by się przyciski?
-
B6 DIVISION
lampki w podsufitce są połączone szeregowo czy równolegle ?
-
Ori 18" czy podejdą do B6 avant Q ?
dokładnie oszczednosc przy pierwszym zakupie
-
Ori 18" czy podejdą do B6 avant Q ?
każdy chce ori , ale jak ktoś nie ma kasy a chce na już to szuka podróbek. takie życie.
-
A4-KLUB.GERMANY
a gdzie Ty siedzisz ?
-
A4-KLUB.GERMANY
ok. w poniedziałek będę wiedział ☺ co w końcu z tym spotem ☺?