Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

viechooo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez viechooo

  1. Ma ktoś może numer tego nowego bagnetu ?
  2. Mówisz o sondzie regulacyjnej tej pierwszej czy diagnostycznej drugiej? I jak to możliwe że sonda odłączona i sterownik widzi że wszystko ok?
  3. viechooo odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Dokładnie.
  4. viechooo odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Od 10 do 13 , przy czym 7 bar to minimum.
  5. Przy jakim przebiegu poleciał Ci kat? Jeśli faktycznie kawałki gdzieś by latały to mogło by to tak brzmieć.
  6. Ktoś coś ruszył w temacie? U mnie bardzo podobny dźwięk, jakby grzechotanie, praktycznie równo od 2k obrotów i tylko pod obciążeniem. Może oberwany katalizator? Zauważyłem jeszcze, że na zimnym jest to bardziej słychać, na ciepłym trzeba mocno się wsłuchać.
  7. viechooo odpowiedział(a) na pprzemas temat w 2.0
    Kamil, widzę że masz trochę wiedzy, myślałem, że dojrzysz w moim wpisie ironię. Po prostu dla mnie to pytanie jest bez sensu bo całe powietrze trafiając do silnika przechodzi przez przepustnice i kolektor wiec jeśli na przepustnice trafia zaolejone powietrze to logiczne jest, że do kolektora i silnika również.
  8. viechooo odpowiedział(a) na pprzemas temat w 2.0
    Hmm... Czy przepustnica ma jakiś związek z kolektorem ssącym ? Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać. Polecam jakiś podręcznik o silnikach spalinowych.
  9. I jeśli reszta odmy jest cała to to wystarcza i nie idzie olej w dolot ? Z czym ta gruszka jest inna? U mnie ciągle olej w dolocie i przepustnicy... Odma cała ale gruszka stara.
  10. Czy ten poprawiony zawór odpowietrzania o którym wspomniałeś 06B103235Q bez problemu podchodzi do pokrywy w ALT?
  11. Pytanie z innej beczki. Czy auto wtedy chodzi już na LPG ?
  12. Można dostać taki zestaw za 300 zł ?
  13. Zwykła żarówka H7, z tym, że autko jedno z pierwszy 2001 r.
  14. Panowie, którzy tylko czyściliście soczewki. Może ktoś wrzucić zdjęcie w jakim stanie po tylu latach jest odbłyśnik ? Jego też da się trochę wyczyścić ? Zamierzam się zabrać za ogarnięcie swoich lamp ale nie wiem czy przygotować się od razu na dłuższy postój auta i regenerację odbłyśników.
  15. Panowie, dwa różne pojęcia. Ciśnienie w kolektorze czy podciśnienie ? Ciśnienie absolutne(bezwzględne) na biegu jałowym powinno wynosić około 300 mbar, jeśli będziecie mierzyć to vakuometrem, który normalnie wskazuje 0 bar wtedy zmierzycie podciśnienie czyli ciśnienie względem atmosferycznego tj. ok. -0,7 bar.
  16. Prawda jest taka, że po zatarciu sprężarki i zasyfieniu opiłkami układu prędzej czy później sprężarka zatrze się na nowo. Chyba, że wymieni się cały układ, no może prócz przewodów. Ani parownika ani skraplacza w żaden sposób nie da się stu procentowo wypłukać, ze względu na budowę tych elementów. Są tam systemy kanalików i choćby tydzień płukał to wszystkiego nie wypłuka bo czy to ciecz czy gaz zawsze będzie szedł łatwiejszą dla niego drogą. Żadne kosmiczne technologie, żadne maszyny nie są w stanie tego wypłukać bo fizycznie jest to niemożliwe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.