Treść opublikowana przez marcindlug
-
Spociki Łódzkie
moze faktycznie sie zestarzalem, moze mam jakas depresje ale jak dla mnie z tymi cyckami jest cos nie tak, autotune taki ze az sie tego sluchac nie da a i lambo mi jakos nie podchodzi... :/ chyba pora umierac... o tak...
-
Spociki Łódzkie
chyba pesos...
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
licznik mu sie przekrecil
-
Spociki Łódzkie
w ostatecznosci moge ja przygarnac... niech dziewczyna nie marznie pod mostem
-
Spociki Łódzkie
wlasciwie to mam kilka pokoi do wynajecia zdjecia kolezanki poprosze
-
Spociki Łódzkie
moje rece maja adhd
-
Spociki Łódzkie
i wez mi jeszcze powiedz ze mam siwe wlosy...
-
Spociki Łódzkie
to jest nawiazanie do cytatu z jego sygnatury
-
Spociki Łódzkie
gratulacje z okazji rns-e a jednak odpisal mam dwie wiadomosci ! sam bylem w szoku
-
Spociki Łódzkie
mial robic ale ja uznalem ze moje zdjecie na posladku to juz chyba przegiecie
-
Spociki Łódzkie
Michel Jackson normalnie odpisuje na pw a ten ktos ponoc nigdy mysle ze wasaty cygan domysli sie o kogo chodzi
-
Spociki Łódzkie
w zyciu nie zgadniecie kto mi na pw odpisal...
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:kox: w dobrej cenie to bym przygarnął do siebie :kox: wez nic nie mow... nie bylo wyjscia - moj parch niedawno mial 18 urodziny i jak rozmawialismy to powiedzial ze chce te korki na osiemnastke
-
Spociki Łódzkie
taki cwaniak jestes? to uprzejmie informuje ze korby zamowilem
-
Spociki Łódzkie
dwutlenek wegla, hemoglobina, adapter chlodnicy oleju, nowiutki zbiorniczek g12, koreczki od r8. taka sytuacja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niestety nie pomoge w temacie bfb. W przypadku aeb sprzeglo bylo plug & play.
-
Spociki Łódzkie
I to jest wlasnie elegancja! Jako ze wszystkie lipcowe weekendy spedzam na weselach gdzie trzeba byc eleganckim to tak wlasnie bede sie nosil!
-
Spociki Łódzkie
Moze jakies egzorcyzmy trzeba odprawic?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja w AEB na seryjnym dwumasie mam posadzone sprzeglo z AWX i trzyma przy osce, ~300KM/400Nm przy strzalach z procedury
-
Spociki Łódzkie
o panie... ja bylem zly jak zobaczylem przerysowanie ale u Ciebie jest grubo :/
-
Spociki Łódzkie
Fajna d*pa. Znajoma?
-
Spociki Łódzkie
A moze nasz cygan lubi takie?
-
Spociki Łódzkie
ja nawet nie udaje ze stalem kolo zdrowych