Treść opublikowana przez marcindlug
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja poszedlem inna droga - stand alone. i tez mam LC, flat shift i brak przeplywki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie wydaje mi sie zeby komp od aeb mial mozliwosc uruchomienia LC
-
Spociki Łódzkie
nie wiem DJ mial wazniejsze sprawy na glowie ostatnimi czasy wiec nie trulem mu wiem tylko ze nowe zegary sa piekne tak ze az strach
-
Spociki Łódzkie
przepraszm ze sie wtracam jak dorosli i grafik-waginosceptyk rozmawiaja ale chcialem napisac ze jak moje auto sie posklada to wpadne z vagiem
-
Spociki Łódzkie
To Ty jeszcze nie masz u siebie Q?!? :/ to powinna byc pierwsza inwestycja
-
Spociki Łódzkie
<3 :* rowniez lofciam tylko bardziej ile chcesz nadlubac u siebie ? pamietaj ze mozesz zawsze dolozyc Q w swoim pocisku
-
Spociki Łódzkie
taaa... tez tak mowilem
-
Spociki Łódzkie
jam jest Internet! proscie a bedzie Wam dane... http://img541.imageshack.us/img541/6564/909cc578af4ba931007b082.gif
-
Pompa paliwa bardziej wydajna jakie parametry
od V8, walbro 255, bosch 040, bosch 044
-
Spociki Łódzkie
DJ! nie zgadniesz co mi sie kliknelo i to na trzezwo szykuj sie bo bedziem rezac
-
Spociki Łódzkie
troche sie zmieniles od czasu jak sie widzielismy ostatnio... podobasz mi sie! nie spierdol tego!
-
Spociki Łódzkie
Seba! moze i jest to spektakularne ale kurcze... nikt kto trenuje cos nie bedzie sie bil z przeciwnikiem ktory jest wlasciwie bezbronny. to nie jest kul :/
-
Spociki Łódzkie
tak jest jasniepanie prezesie [h=3]17965/P1557/005463 - Charge Pressure Control: Positive Deviation[/h] [h=4]Possible Symptoms[/h] Reduced power output Limp mode [h=4]Possible Causes[/h] Boost Pressure too High Hoses/Pipes incorrect connected, disconnected, blocked or leaking Charger Pressure Control defective VNT (variable nozzle turbo): nozzles stuck [*] Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75) defective
-
Spociki Łódzkie
Pierwszy DJ - rozmawialem z Bartkiem. v8bit zajal 2 miejsce w najmocniejszej klasie - drag awd. a zajal drugie bo "cos sie jebalo" i audi jechalo jako paraolimpijczyk
-
Spociki Łódzkie
ty wiesz co homo grafiku - tak zrobie
-
Spociki Łódzkie
Sebuś! wlasnie wrocilem do domu dziekuje calej firmie za mile przyjecie. jedynie szef pedal oczywiscie z wiadomych wzgledow wrzucone wyzej zdjecie jest rewelacyjne if ju noł łat aj min... wracajac do naszej rozmowy to ja tez sie oswiadcze
-
Spociki Łódzkie
przod narazie zostaje wiec zestaw powerbass es-6c, sub re audio re-12s4. calosc napedzana z xetec gravity 4g-600. wlasnie te dwa ostatnie elementy znalazly sie u mnie a tak swoja droga to... JA MAM JUZ WEEKEND :decayed::banan:
-
Spociki Łódzkie
To wy se wzdychajcie do innej a ja po szczeniacku w tej sie bede podkochiwal
-
Spociki Łódzkie
Nie da sie ukryc ze z trasy pilnuje forum Naglosnienie do auta se nabylem. bedzie m.in. zacny bas przy "bozence"
-
Spociki Łódzkie
Amen bracie!
-
Spociki Łódzkie
Sen jest dla slabych
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:jerk: ale Karolina i tak lepsza- Spociki Łódzkie
forum lodzkie zawsze zyje tylko czasami nasza niesmialosc nie pozwala sie odezwac spoty odbywaja sie co tydzien, wiecej informacji udzieli albo prezes tego burdla - klysek albo nadworny homo-grafik Seba_LDZ ktory nie wiem dlaczego w dlaszym ciagu nie jest rozowy a ja tu tylko sprzatam- Spociki Łódzkie
słiiiiiiiiit :> wiedzialem ze jak ulokuje w Tobie uczucia to niezle na tym wyjde - Spociki Łódzkie